Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - urs carpatin (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/195145-e30-urs-carpatin.html)

rares22 21-08-10 19:32

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3600164)
ai investit sute de euro intr-o prostituata....
i-ai facut operatii estetice la 40 de ani pe acte ca ea are 50 in realitate ;)

nu stiu de ce ai bagat atatia bani in maisna asta nu merita :)

a iesit frumos tre sa recunosc....dar stiu maisna bn....am conduso personal in urma cu cateva luni :))) ai riscat sper sa merite riscul...bafta in continuare:)

sa nu ii pui turbo ca la a3 zboara pasajele de pe ea :D

am bagat cat am bagat pt ca imi placea masina si am facuto in totalitate sa sti nu numai exterioru am facuto pt ca vream o masina sa o fac eu de la zero asa as fi luat una tipla si nu i mai faceam nimic . ma bucur ca iti place;)

rares22 21-08-10 19:34

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3600000)
bancheta am cumparat-o dupa un e30 coupe
Bafta domnu in continuare cu masina a iesit super BV BV

deaia nu imi vine mie bine la imbinari ca e de cupe imi parea mie ceva ciudat la ea

jakal 21-08-10 23:32

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3600164)
ai investit sute de euro intr-o prostituata....
i-ai facut operatii estetice la 40 de ani pe acte ca ea are 50 in realitate ;)

adica?....ce an e masina?...am vrut si eu sa o iau de la neamtu dar nu pornea,baia sparta, etc..nu mai chef de munca, vroiam sa o fac de drift ceva....

vad ca incet incet prinde viata.....:)
bafta in continuare...
sal....

rares22 22-08-10 09:38

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3601061)
adica?....ce an e masina?...am vrut si eu sa o iau de la neamtu dar nu pornea,baia sparta, etc..nu mai chef de munca, vroiam sa o fac de drift ceva....

vad ca incet incet prinde viata.....:)
bafta in continuare...
sal....

salutare domnu jakal pai masina e 88 akuma nustiu ce sa zic dar la serii nu se vede ca sa umblat nu stiu ce vor sa zica unu akuma porneste masina baia sa rez mai treb mici reglaje pe la motor si gata:D

jakal 22-08-10 19:00

Re: E30 - urs carpatin
 
88?....ma rog..ma abtin de la alte detalii...

bafta cu masina in continuare...

rares22 22-08-10 19:19

Re: E30 - urs carpatin
 
1 Attachment(s)
cine ma ajuta si pe mine dau la schimb un volan din lemn de nuc pe un volan mtech merge pe pisica si pe mercedes sau pe un volan sport

Marian_nebunu 22-08-10 23:20

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3602449)
88?....ma rog..ma abtin de la alte detalii...

bafta cu masina in continuare...

prostituata asta de 40 d ani are silicon in fese :))))


prietene..88 cu stopuri mici ?????tu vb serios ???

punei turbo ca ii zboara stopurile :D:D:D:D

Seryoga 23-08-10 01:41

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3603035)

prietene..88 cu stopuri mici ?????tu vb serios ???

Cu ce il ajuta pe el afirmatia ta?nu exista pm sau alte cai de comunicare sau simteai nevoia sa arati asta pe forum unde umbla toti bulangii?

Marian_nebunu 23-08-10 13:30

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Seryoga (Post 3603217)
Cu ce il ajuta pe el afirmatia ta?nu exista pm sau alte cai de comunicare sau simteai nevoia sa arati asta pe forum unde umbla toti bulangii?



nu simt nevoia sa arat nimanui :)....intelegi??poate omu chiar nu stie de treaba asta...


iar legat de bulangii stai linistit avea lafu scos compresorul prin capota...si le-a zis ca este GPL si l-au lasat in pace :D:D:D nu mai lua tu foc AVOCATULE !!!

turb0 23-08-10 16:34

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3604148)
nu simt nevoia sa arat nimanui :)....intelegi??poate omu chiar nu stie de treaba asta...


iar legat de bulangii stai linistit avea lafu scos compresorul prin capota...si le-a zis ca este GPL si l-au lasat in pace :D:D:D nu mai lua tu foc AVOCATULE !!!

Posturi de balast, ai scris doar ca sa scrii...si ai murdarit topicul omului.

ON: rares, saptamana urmatoare sunt cu piesele in brasov.:D

rares22 23-08-10 20:30

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3604540)
Posturi de balast, ai scris doar ca sa scrii...si ai murdarit topicul omului.

ON: rares, saptamana urmatoare sunt cu piesele in brasov.:D

ok pai sa ma suni inainte cand vi sa te ajut cu ele

rares22 23-08-10 20:34

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3603035)
prostituata asta de 40 d ani are silicon in fese :))))


prietene..88 cu stopuri mici ?????tu vb serios ???

punei turbo ca ii zboara stopurile :D:D:D:D

auzi prietene cred ca tu te plictisesti si si nu ai ce face dak vreau i pun si nitro e problema mea ce fac si ce i zboara la masina si chiar o sa i pun si turbo si nitro

Marian_nebunu 23-08-10 21:11

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3605097)
auzi prietene cred ca tu te plictisesti si si nu ai ce face dak vreau i pun si nitro e problema mea ce fac si ce i zboara la masina si chiar o sa i pun si turbo si nitro

nu te tine caroseria de 4 usi cu turbo niciodata :)))....
mai ales caroseria ta...


am ce face nu ma plictisesc...crede-ma :D:D:D

spain32 23-08-10 21:17

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3605204)
nu te tine caroseria de 4 usi cu turbo niciodata :)))....
mai ales caroseria ta...


am ce face nu ma plictisesc...crede-ma :D:D:D

se rupe diuhul cu turbo :-P:-Pmai ales ca se vede ca nici rotile pe spate nu stau cum trebuie ,
cred ca marian stie carei treba cu coja asta :!:;)
cred ca partea stanga a fost in razboi cu chitul de toata i ondulatii:rolleyes2

Marian_nebunu 23-08-10 21:54

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by spain32 (Post 3605223)
se rupe diuhul cu turbo :-P:-Pmai ales ca se vede ca nici rotile pe spate nu stau cum trebuie ,
cred ca marian stie carei treba cu coja asta :!:;)
cred ca partea stanga a fost in razboi cu chitul de toata i ondulatii:rolleyes2



cine ma cunoaste stie foarte bine ca niciodata nu am vb prostii !!!
nu te supara ca iti spun rares dar masina asta nu merita banii bagati :D

insa respect total pentru munca ta :D

ai grija si bafta in continuare :D


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning