Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - VRS (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/192068-machete-lucru-vrs.html)

FatX 18-08-10 22:50

Re: Machete in lucru - VRS
 
wow:O:O deci dak al tau e sistemu ala audio suuuper ce sa mai zic am decat un cuvant MAESTRU

VRS 19-08-10 10:44

Re: Machete in lucru - VRS
 
mersi mult

BLooRS 19-08-10 15:43

Re: Machete in lucru - VRS
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3451130)
salut, vopseaua poti sa of aci la orice laborator de vopsele, 35 lei( pe baza de diluant), 50 lei (pe baza de apa) nu este chiar o avere pentru o vopsea speciala.
Ai cred ca 500 de posibilitati de vopsele, perlate neperlate etc.

bafta!

daka nu te superi ai putea sa imi spui si mie unde as putea gasi un laborator de genu asta pentru vopsele speciale?(daca se poate in dambovita daca nu oriunde e ok)

FED express 20-08-10 18:29

Re: Machete in lucru - VRS
 
Quote:

Originally Posted by BLooRS (Post 3596128)
daka nu te superi ai putea sa imi spui si mie unde as putea gasi un laborator de genu asta pentru vopsele speciale?(daca se poate in dambovita daca nu oriunde e ok)

in general la orice magazin de vopsele auto, dar trebuie sa fie si de calitate.mergi si intreaba la tine in oras. ai putea chiar sa iei codul de la culoare de la o masina care iti place si sa il faci.1 kg este la 20 de lei la mine in oras. oricum poti face destul de multe si e destul de ieftin.

BLooRS 21-08-10 09:17

Re: Machete in lucru - VRS
 
aha , pricepui ,ma gandeam "de laborator" ca e mavexim (service dacia)la iesire din oras si au si vopsitorie-tinichingerie, poate ar fi avut acolo ...

VRS 10-01-11 16:52

Re: Machete in lucru - VRS
 
Salutare. Revin cu noutati in tuningul de machete.
1. DODGE Challenger 1/18 Maisto
Modificari:
-leduri
-sistemul audio
-lama bara fata
-eleron hayon+portbagaj
-folie geamuri

2. Chevrolet Camaro 1/18 Maisto
Modificari:
-jante de Dodge Challenger
-astupare manere usi
-sistem de evacuare

Iar mai multe detalii+poze cu machetele in stadiul actual puteti gasi si pe linkul de la semnatura mea. Mersi;)

bmwh548 10-01-11 17:25

Re: Machete in lucru - VRS
 
Pui poze pe forum sau postul dispare. Daca se repeta dispare topicul cu totul.

VRS 10-01-11 18:04

Re: Machete in lucru - VRS
 
9 Attachment(s)
Se pare ca nu s-au uploadat pozele la postul anterior

mini cooper 10-01-11 20:51

Re: Machete in lucru - VRS
 
gallardo stagneaza?

VRS 11-01-11 10:30

Re: Machete in lucru - VRS
 
deocamdata da pentru ca sunt prins cu scoala


All times are GMT +2. The time now is 18:45.

- Copyright 2026 4Tuning