Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

andy design x 25-01-11 18:00

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
V-ray-ul este un program de randat ca si Mental-ray pe care il are maxu'.Spre deosebire de Mental-ray, V-ray-ul face pozele mult mai reale desi nici eu nu stiu cum se foloseste:D.Cauta si tu pe la tutoriale si vezi.:lol::lol::lol:

cristy_dacia 25-01-11 18:23

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
noile stopuri ale masini

cristy_dacia 25-01-11 20:30

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
asa arata dacia pe ziua de azi

cristy_dacia 26-01-11 18:12

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
o noua lucrare.
este vorba de loganu unui baiat care m-a rugat sa i fac si lui masina.
mai am de lucru si la dacie dar o voi termina dupa ce termin loganu

cristy_dacia 26-01-11 22:33

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
2 poze cu loganelu.mai e de lucru la el

cristy_dacia 26-01-11 23:22

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
imi poate da si mie cineva v-ray-ul acela?
va rog mult

cristy_dacia 27-01-11 09:30

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
am terminat si loganu.acu incepem modificarile la dacie;)

cristy_dacia 28-01-11 13:33

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
noua lucrare este un bmw e46.cam asa arata momentan

cristy_dacia 28-01-11 14:22

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
gata si bmw-ul.acu va urma un golf 3 cu modificari mai multe si mai frumoase.
imi poate face si mie cineva un tutorial cum sa fac angel eyes da sa fie aprins?sau nu se poate?

cristy_dacia 28-01-11 15:54

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
si asa arata vw la care se lucreaza

cristy_dacia 28-01-11 17:02

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
8):twisted:

cristy_dacia 28-01-11 18:53

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
poze noi

cristy_dacia 28-01-11 20:32

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
ultimele poze postate in timpu lucrului.acu vor urma poze cu ea terminata.

cristy_dacia 29-01-11 00:47

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
4 Attachment(s)
gata am terminat si golfuletu.sper sa va placa:D:oops:

cristy_dacia 29-01-11 12:10

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
urmatoarea lucrare va fi un golf 4.cateva poze cu el stock.


All times are GMT +2. The time now is 20:56.

- Copyright 2026 4Tuning