![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
V-ray-ul este un program de randat ca si Mental-ray pe care il are maxu'.Spre deosebire de Mental-ray, V-ray-ul face pozele mult mai reale desi nici eu nu stiu cum se foloseste:D.Cauta si tu pe la tutoriale si vezi.:lol::lol::lol:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
noile stopuri ale masini
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
asa arata dacia pe ziua de azi
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
o noua lucrare.
este vorba de loganu unui baiat care m-a rugat sa i fac si lui masina. mai am de lucru si la dacie dar o voi termina dupa ce termin loganu |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
2 poze cu loganelu.mai e de lucru la el
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
imi poate da si mie cineva v-ray-ul acela?
va rog mult |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
am terminat si loganu.acu incepem modificarile la dacie;)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
noua lucrare este un bmw e46.cam asa arata momentan
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
gata si bmw-ul.acu va urma un golf 3 cu modificari mai multe si mai frumoase.
imi poate face si mie cineva un tutorial cum sa fac angel eyes da sa fie aprins?sau nu se poate? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
si asa arata vw la care se lucreaza
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
8):twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
poze noi
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
ultimele poze postate in timpu lucrului.acu vor urma poze cu ea terminata.
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
4 Attachment(s)
gata am terminat si golfuletu.sper sa va placa:D:oops:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
urmatoarea lucrare va fi un golf 4.cateva poze cu el stock.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:56. |
- Copyright 2026 4Tuning