![]() |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
Bravo oricum pentru masina se misca foarte foarte bine. A fost o seara frumoasa per total.;)Te mai asteptam la Ploiesti. |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Ce laudaros esti :)
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
nu sunt ! E o masina foarte tare pentru care am mentionat asta!
Oricum plecarea la masina asta m-a socat....Ceva de genu 2 masini jumate in fata la start....recunosc ca m-am speriat.:twisted: p.s.: apuca-te si strange bani pentru turbo la Ne-muritor ;) |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Acum tu pui sare pe rana...sau ce incerci sa faci? Iti dai seama ca daca aveam bani masina era demult la preparatorul tau , dar momentan prefer sa ma uit la tine si aastept dezlantuirea presiunii. Pana una alta eu vreau sa refac motorul asa aspirat ca ii ajunge si lui atata cox. Ce urmeaza apoi...vom vedea. Culmea e ca am si alt ne pe calibra care o dezmembrez....dar nu imi vine sa il turbez. Poate castig la loto...cine stie.
On:marius....asa rau esti la start? tradatorule :) Imi pare bine ca te-a batut un fost motor care l-ai avut si tu pe stoc :) |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
exagerezi ca pleaca 2 masini jumate la start, pe treapta 1 se duce o masina in fata:lol: |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Nu am postat pana acum ca am avut ceva probleme cu pc-ul
Masina a primit intre timp un chip Rezultatele la ploiesti vs Skama 0-2 vs calibra let 1-0 vs corsa sfi 0-2 vs kadett sfi 2-0 Sper sa ne vedem la start la Tulcea sa vedem daca se schimba vre-un rezultat |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Daca vrea cineva sa iasa in seara asta astept pm
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Felicitari Mariuse pentru timpul scos la Tulcea: 13,45
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Brava ma !
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Mersi :D
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
M-am uitat pe fisierul cu timpi si in cursa de 13.45 este trecut la 60ft - 1.36 :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
La tine pe bon cat apare?? In cazul in care nu este vre-o greseala, timpul scos este excelent - Felicitari |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
60 ft-ul este gresit clar, nu aveam cum sa scot asa plecare dar din ce stiu eu celulele de la 60ft nu au nici o treaba cu cele de la 402m, deci timpul este corect avand in vedere ca este cel cu care m-am calificat in concurs vedem la urmatoarea etapa daca pot 13,5 constant sau cine stie poate mai jos.. bafta
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Ceva provocari pentru ultima etapa de la Tulcea?
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
As incerca eu cu un golf din '77 sa-si mai desmorteasca oasele.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:20. |
- Copyright 2026 4Tuning