Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

mihaitzaa 17-07-06 17:06

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Lumina de bord e portocaliu-rosu din fabrica...

Peter4ever 17-07-06 18:53

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
marfa Mihaita , eu stau la ront , si te-am vazut odata din balcon erai la shaorma , am si eu o intrebare ce subwoofer ai ca imi cam tremura balconul

Gabi 17-07-06 20:31

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by Peter4ever
[...] am si eu o intrebare ce subwoofer ai [...]

Am si eu o intrebare: ce shaworma mananci? Mare sau mica? :lol:

PS: marfa rau de tot aceasta "pisi"! :wink:

mihaitzaa 18-07-06 01:09

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
:p Shaorma mare :)
Acum am un rockford batranel...400 rms..da binisor

Gabi 18-07-06 01:15

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa
:p Shaorma mare :)
Acum am un rockford batranel...400 rms..da binisor

Da domne, am vazut ca te-ai cam ingrasat :lol:

Ontopic: in seara asta m-am intalnit cu Lupu (fostu' proprietar al masinii - de fapt primul) si mi-a zis ca-i super incantat de starea in care ai adus masina :wink:

mihaitzaa 18-07-06 16:24

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Da...yo nu am vb niciodata cu lupu' :p...da' ma rog..nici el nici celalalt nu au avut grija cine stie ce de masina....erau pe ea bucsile originale...deci....

Peter4ever 25-07-06 22:43

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
vezi ca a inchis la shaorma pan pe 7 , ps de unde ai luat farurile ?

mihaitzaa 26-07-06 00:55

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Germania....

unu'_interesat 26-07-06 01:04

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
poze nu mai pui si tu mihaitzaa ?

mihaitzaa 26-07-06 10:15

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
o sa mai pun...dupa ce vine spoileru' de fata :p....in plus....am dat si ea intr'o bordura si am avut bratu' indoit...si...pregatesc o mica surpriza...sa vad daca imi iese

Mihaitza_tdi 26-07-06 16:26

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
asteptam surpriza!!!;)

weedboy 02-08-06 16:28

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Frumusica pisicutza ta micutza,imi place si culoare,tot respectul meu pt munca care ai depus-o si ink o depui pt aducerea la viatza acestei minunatzi de masina..............




:evil: In loved with bmw:twisted:

LionKing 03-08-06 09:43

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
:P ...sa o vedem la final....

Rebel_Boy 04-08-06 23:32

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Salut ... sper sa nu deranjez pe cineva dar am si io o intrebare ... " Cum se poate ca o pisicutza de 1.8 iS sa aibe viteza maxima 210 km/h cand io cu un rechin de 1.8 i cu 106 cp din fabrica si putin ajutati sa zic asa, am ajuns la uimitoarea viteza de 205 km/h ? ..." (cine nu crede il astept la o liniuta oriunde si oricand :twisted: :twisted: :twisted: ) ... app .... NICE foc pisicuta ... s-o stapanesti sanatos si fara evenimente .. .BAFTA

mihai88 07-08-06 11:59

mihaitza mai da si tu niste poze mai recente....ca masina e prea marfa

1 sau 2 poze cu farurile daca ai :D


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning