Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 31-07-10 13:57

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3553191)
gata ,te-ai facut bulgar?:lol:
spor la treaba in continuare

da bulgar m-am facut :D acum ca am inscriso o sa incep usor sa o aranjez....

Neamtzu_e36 31-07-10 13:59

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by solo_babyboy (Post 3554269)
neamtzule acum ca ai inscriso sedinta foto cand o facem??

o sa facem si sedinta este timp poate una in curte la Otopeni :D:D

Motanii ...

CT.20.KTL 31-07-10 14:56

Re: E36 - M43B18
 
Numai esti Neamtz ... esti Bulgar ... dc ne minti aici ? :)))

Neamtzu_e36 31-07-10 15:00

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CT.20.KTL (Post 3555079)
Numai esti Neamtz ... esti Bulgar ... dc ne minti aici ? :)))

:D:D pai doar nr ca eu tot neamtz raman ca si masina :D

solo_babyboy 01-08-10 14:34

Re: E36 - M43B18
 
facem sedinta foto unde vrei tu !:twisted:

unu' 01-08-10 18:57

Re: E36 - M43B18
 
bara aia neagra e stock + prelungire de reiger lipita definitiv ... bafta cu proiectu .
PS: punele pa burta ca sunt inalte ...amndoua pisicile

CT.20.KTL 01-08-10 21:57

Re: E36 - M43B18
 
Si denivelarile,gropile cine le ia ? tu sau el ? :)))) lasa-l ca si asa e trist ca n`are bani. :))
+ca mai e si nehotarat. :))))

Neamtzu_e36 01-08-10 22:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CT.20.KTL (Post 3557560)
Si denivelarile,gropile cine le ia ? tu sau el ? :)))) lasa-l ca si asa e trist ca n`are bani. :))
+ca mai e si nehotarat. :))))

joasa o sa fie acum ca am inscriso ,acum nu mai am bani ca am tras pt inscris dar cu timpu o fac eu ,si asa am ceva in cap si de 1 saptamana ma documentez pe net vreau sa ii pun botu de E46 :D dar sa vad cu finantele ..

D_a_N_i 02-08-10 11:23

Re: E36 - M43B18
 
bai parerea mea e sa o lasi tot cu bot de e36 k daia e e36!

rares22 04-08-10 19:23

Re: E36 - M43B18
 
salut domnu uite si pisica mea ai facut ceva treaba cu ea la fel cum am facut si eu cu ursu tau tineo tot asa poate ne vedem odata ne intalnim cu bavarezele sa le mai vedem si noi:D

Marian_nebunu 22-08-10 23:24

Re: E36 - M43B18
 
am ramas dator la tine cu un suc de lamaie :D

te saluta fratele tau :D

CJ-98-BAD 23-08-10 21:31

Re: E36 - M43B18
 
Am pt tine un eleron BMW E36 M3 din fibra de sticla, daca te intereseaza

Neamtzu_e36 25-08-10 09:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3603041)
am ramas dator la tine cu un suc de lamaie :D

te saluta fratele tau :D

nu ai ramas dator ma am facut eu cinste ;)

Neamtzu_e36 25-08-10 09:41

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CJ-98-BAD (Post 3605270)
Am pt tine un eleron BMW E36 M3 din fibra de sticla, daca te intereseaza

Ii pun porbagaj de CSL ms oricum de oferta

Neamtzu_e36 28-08-10 19:15

Re: E36 - M43B18
 
10 Attachment(s)
Sa ma pun si eu ce sa mai facut la masina
- geamuri electice fata
- folie geamuri
- semnale albe fata
- jante
- stiker nou
POZE :


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning