![]() |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Quote:
Motanii ... |
Re: E36 - M43B18
Numai esti Neamtz ... esti Bulgar ... dc ne minti aici ? :)))
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
facem sedinta foto unde vrei tu !:twisted:
|
Re: E36 - M43B18
bara aia neagra e stock + prelungire de reiger lipita definitiv ... bafta cu proiectu .
PS: punele pa burta ca sunt inalte ...amndoua pisicile |
Re: E36 - M43B18
Si denivelarile,gropile cine le ia ? tu sau el ? :)))) lasa-l ca si asa e trist ca n`are bani. :))
+ca mai e si nehotarat. :)))) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
bai parerea mea e sa o lasi tot cu bot de e36 k daia e e36!
|
Re: E36 - M43B18
salut domnu uite si pisica mea ai facut ceva treaba cu ea la fel cum am facut si eu cu ursu tau tineo tot asa poate ne vedem odata ne intalnim cu bavarezele sa le mai vedem si noi:D
|
Re: E36 - M43B18
am ramas dator la tine cu un suc de lamaie :D
te saluta fratele tau :D |
Re: E36 - M43B18
Am pt tine un eleron BMW E36 M3 din fibra de sticla, daca te intereseaza
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
10 Attachment(s)
Sa ma pun si eu ce sa mai facut la masina
- geamuri electice fata - folie geamuri - semnale albe fata - jante - stiker nou POZE : |
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning