Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

jock 19-04-10 00:30

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by pica$$o_golf (Post 3290256)
fratilor propun sa facem un canal pe mirc sa se cheme golf-club.ro ca sa nu mai stam pe forumuri sa scriem ca ne apuca maine dimineata :) asa scriem direct acolo si vede toata lumea instant

pai ce mai stai?

RossiValent 19-04-10 10:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
ce de poze ati facut :D a fost super tare multumiri organizatorilor si fotografilor "a dat 1000 de euro sa traiasca,si pentruu....solooo" :D

grasuxxx 19-04-10 12:48

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
sa fie si pentru socrii mari :))=))=))

Picinell 19-04-10 14:41

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
bine wyly :)) ai bagat melodia mea preferata :))
acum la 4 jumate ma duc sa iau hdd ... si dupa ce facem siteu punem un Chat Online pe el :)

B 58 KTN 19-04-10 18:17

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
chat..... :))) very funny :)))
mi-a placut asta :)))

grasuxxx 21-04-10 18:33

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
lume nu mai spuneti nik.....:P app care are cunostinta cat costa o evacuare de golf 2 SH....?

RideTheRiddle 21-04-10 18:36

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
si pana la urma saptamana asta unde are loc intalnirea? pici sa nu uiti ce te-am rugat :D

grasuxxx 21-04-10 18:43

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
poi la junior ca in constitutiei este vant....:P

rhadu 21-04-10 18:58

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
nu ca este vant. la junior ca acolo vrem majoritatea.

grasuxxx 21-04-10 19:07

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
dilema ce ne facem dak vineri ploua....:|

Picinell 21-04-10 20:57

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
mie imi place mai mult in constitutiei ... acolo la junior e prea dosit ... intuneric ... la casa poporului ar iesi niste poze calumea ... sa vb si cu fotografu sa vina ...

eu votez CP vineri ora 20:00 .... asteptam si voturile voastre :D

grasuxxx 21-04-10 21:00

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
bai io vreau la junior chiar dak e mai la dos acolo nui galagie cum este la CP si este distractie prietenii stiu de ce.....;))

grasuxxx 21-04-10 21:06

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
aaaa mia venit o idee dak ploua facem o comferinta la telefon......:))=)))=)))

vali_iceman 21-04-10 21:55

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
eu tot junior zic :D

jock 21-04-10 23:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Picinel ,te plictisesti rau ?...ce dreaku ,in fiecare saptamana votam locatia ....si din ce vad eu toata lumea vrea la junior ,da trebuie tu sa fi mai coios sa zici nu ,...in fine

... ne vedem duminica ...sper


All times are GMT +2. The time now is 01:48.

- Copyright 2026 4Tuning