![]() |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Quote:
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
ce de poze ati facut :D a fost super tare multumiri organizatorilor si fotografilor "a dat 1000 de euro sa traiasca,si pentruu....solooo" :D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
sa fie si pentru socrii mari :))=))=))
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
bine wyly :)) ai bagat melodia mea preferata :))
acum la 4 jumate ma duc sa iau hdd ... si dupa ce facem siteu punem un Chat Online pe el :) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
chat..... :))) very funny :)))
mi-a placut asta :))) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
lume nu mai spuneti nik.....:P app care are cunostinta cat costa o evacuare de golf 2 SH....?
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
si pana la urma saptamana asta unde are loc intalnirea? pici sa nu uiti ce te-am rugat :D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
poi la junior ca in constitutiei este vant....:P
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
nu ca este vant. la junior ca acolo vrem majoritatea.
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
dilema ce ne facem dak vineri ploua....:|
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
mie imi place mai mult in constitutiei ... acolo la junior e prea dosit ... intuneric ... la casa poporului ar iesi niste poze calumea ... sa vb si cu fotografu sa vina ...
eu votez CP vineri ora 20:00 .... asteptam si voturile voastre :D |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
bai io vreau la junior chiar dak e mai la dos acolo nui galagie cum este la CP si este distractie prietenii stiu de ce.....;))
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
aaaa mia venit o idee dak ploua facem o comferinta la telefon......:))=)))=)))
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
eu tot junior zic :D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Picinel ,te plictisesti rau ?...ce dreaku ,in fiecare saptamana votam locatia ....si din ce vad eu toata lumea vrea la junior ,da trebuie tu sa fi mai coios sa zici nu ,...in fine
... ne vedem duminica ...sper |
| All times are GMT +2. The time now is 01:48. |
- Copyright 2026 4Tuning