![]() |
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
lasa'mi un pm cu numaru de telefon sau un id de mess si intereseazate vezi daca imi aduci si cu cat.dar asha sa fie cu buza
mersi! |
Re: E60 - 535d
model de baracuda t6 din asta is si alea pe chrome sau black chrome sau alea negre mat cu dunga rosie.ii tot barracuda t6,doar ca alea sunt pe 19
|
Re: E60 - 535d
|
Re: E60 - 535d
|
Re: E60 - 535d
parerea mea...daca tot vrei sa schimbi jantele, sa iti iei ceva ce nu are toata lumea. sau iti iei ceva si le faci "ale tale". sunt multe alte modele de jante care la noi nici nu au aparut, cauta pe EBAY si o sa gasesti. baracuda am vazut pe N bmw-uri, nu arata rau dar nici nu mai e ceva spectaculos, eu stiu 2 E60-uri cu jante exact cum le vrei tu, unul argintiu cu chroame si altul negru cu chrom black. Eu personal as opta pentru ceva mai spectaculos, dar na, asta sunt eu :P. bafta si app...masina e frumoasa (cu toate ca nu sunt fan E60, sunt fan E39)
|
Re: E60 - 535d
acuma m'am pus si eu pe serios de cautat niste jante.si pana la urma s'ar putea sa imi trimita din america un prieten ca acolo sunt jante frumoase si in romania inca sigur nu o aparut alea de pe acolo.ma refer cat de cat firma nu orice.o sa incerc sa imi caut ceva unic.mersi de indrumare.o sa imi caut ceva mai spectaculos:D
|
Re: E60 - 535d
apropo ii foarte frumos e39-ele a tau chiar imi place mult.si jantele is ceva mai spectaculoase.sa ai noroc de el si multi km fara incidente
|
Re: E60 - 535d
frumos e60,sper sa fii inspirat in alegerea jantelor :D
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
7 Attachment(s)
mai pun niste poza cu masina!! si cu interiorul
|
Re: E60 - 535d
5 Attachment(s)
pun si niste poze cu ceva jante pe 19 ce am gasit pana acum
sa va dati o parere sa spunevi voua ce v'ar place!! Mersi:) |
Re: E60 - 535d
Quote:
Poti incerca sa montezi niste stopuri de LCI :) |
Re: E60 - 535d
te referi la acele cu banda de leduri ca la face-lift?sau la care te referi?
sunt interesat sa pun din alea.shtii pe cineva cine aduce? |
Re: E60 - 535d
1 Attachment(s)
uite ceva specataculos si ti-am pus si un site cu ceva idei, vezi la forgiato(sunt mai multe modele frumoase)
http://www.wheelwarehouse.com/ LE: daca ai cum sa iti trimiti din state, apuca-te de cautat! nu vei regreta, nu se compara cu ce gasesti la noi(si la preturi exorbitante fata de USA). alea care le aveam eu pe bmw au fost trimise din state. deci....spor la cautat! :D |
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning