Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

alex.p7m 06-03-10 10:06

Re: Echipa de sprijin
 
mai am 2 locuri


2 locuri ocupate : chucky_bmw si martin21

Chucky bmw 06-03-10 10:08

Re: Echipa de sprijin
 
hai baeti 2 locuri la baiatu.....2 la 1 leu :))).....glm

Sp1ky 06-03-10 10:08

Re: Echipa de sprijin
 
la mine inca nu s-a abonat nimeni concret :D

alex.p7m 06-03-10 10:12

Re: Echipa de sprijin
 
haha dak stai la mama naibii :))

martin21 06-03-10 10:16

Re: Echipa de sprijin
 
Nume : Martin Marian

Tel : 0763.055.321

Localitate: Bucuresti

Email : [email protected]
__________________

david06083 06-03-10 10:44

Re: Echipa de sprijin
 
Vin si eu cu un amic sa ajutam incepand de vineri:

Bogatu David

Bucuresti

0744.516.339

[email protected]





Voicu Mihai

Bucuresti

0768.334.138

[email protected]

plictisit 06-03-10 10:51

Re: Echipa de sprijin
 
see you there guys

Drag_Event_Addict 06-03-10 12:37

Re: Echipa de sprijin
 
acum plec spre 41 sper sa ajung la timp :)....cum zice plictisit "see you there"!

Bobby boss 06-03-10 13:28

Re: Echipa de sprijin
 
plec si eu ne vd acolo

Opportunity 06-03-10 15:45

Re: Echipa de sprijin
 
Anunt !!!


Un scurt rezumat la ce s-a discutat azi.

In primul rand, vor fi locuri fixe. Exemplu : La bilete, la parcare, etc
Nu va fi nevoie de oameni care sa ajute la drift. Se va lucra doar cu agentii de paza.

In al doilea rand, vrem sa veniti ca sa ajutati, deci fiecare trebuie sa faca ceva, nu sa caste ochii. Cei care CHIAR au facut treaba pot primi recompensa.


Cei care vor cu adevarat sa ajute, va asteptam Vineri, 12 martie, la ora 10:00 la Pavilionul Central Romexpo.

edinho_realmadrid 06-03-10 16:07

Re: Echipa de sprijin
 
Totusi a fost cam scurt "briefing-ul" de la fata locului !!!

D.Y ¬ 06-03-10 16:10

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 3153690)
Anunt !!!


Un scurt rezumat la ce s-a discutat azi.

In primul rand, vor fi locuri fixe. Exemplu : La bilete, la parcare, etc
Nu va fi nevoie de oameni care sa ajute la drift. Se va lucra doar cu agentii de paza.

In al doilea rand, vrem sa veniti ca sa ajutati, deci fiecare trebuie sa faca ceva, nu sa caste ochii. Cei care CHIAR au facut treaba pot primi recompensa.


Cei care vor cu adevarat sa ajute, va asteptam Vineri, 12 martie, la ora 10:00 la Pavilionul Central Romexpo.

Şi pentru sāmbătă mai este nevoie?

Opportunity 06-03-10 16:16

Re: Echipa de sprijin
 
O sa fie nevoie, dar pe posturi fixe.

edinho_realmadrid 06-03-10 16:18

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by D.Y ¬ (Post 3153758)
Şi pentru sāmbătă mai este nevoie?

In principiu da ! Vineri cu aranjamentele si in zilele cu evenimentul se vor aranja baietii pe locuri fixe ! Cred ca asa a spus Gratian la sedinta !!!

D.Y ¬ 06-03-10 16:56

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 3153771)
O sa fie nevoie, dar pe posturi fixe.

Quote:

Originally Posted by edinho_realmadrid (Post 3153778)
In principiu da ! Vineri cu aranjamentele si in zilele cu evenimentul se vor aranja baietii pe locuri fixe ! Cred ca asa a spus Gratian la sedinta !!!

Ok şi sāmbătă la ce oră ar trebuii să fiu acolo? Desigur eu mă bag numai dacă este nevoie de ajutor.


All times are GMT +2. The time now is 01:29.

- Copyright 2026 4Tuning