Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

Andrei M 07-03-10 20:23

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
frumos....pana la urma fiecare cu gusturile lui:-)

ady_viteza 07-03-10 21:29

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Frumoasa evolutie...bravo:D...imi place cum ai facut masina:-)

Speed Fly 07-03-10 21:36

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pake de ce nu zici ma ca te`ai apucat de modificat serios masina :) ?
Frumos ... sa te bucuri de realizari :P

gelu_r 07-03-10 21:41

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
hai ca nu stai deloc , DOWNLOADEAZA rotile odata :))))

road_runner 07-03-10 21:44

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by Andrei M (Post 3157866)
frumos....pana la urma fiecare cu gusturile lui:-)

Da, corect!

Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3158169)
Frumoasa evolutie...bravo:D...imi place cum ai facut masina:-)

Multam frumos! Nu ma opresc aici...

Quote:

Originally Posted by Speed Fly (Post 3158222)
Pake de ce nu zici ma ca te`ai apucat de modificat serios masina :) ?
Frumos ... sa te bucuri de realizari :P

Cum ma nu zic? Nu vezi ca mi-am facut si topic? :lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3158242)
hai ca nu stai deloc , DOWNLOADEAZA rotile odata :))))

Aoleu... Crede-ma ca abia astept sa o las asa cum trebuie, insa pana nu se face cald si gropi mai putine in asfalt nu ma risc!!!
Pacat sa stric jantele aiurea... ;)

browser 07-03-10 22:47

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pake sincer nici mie nu imi place cu eleronul ala... dar gusturile nu se discuta :)

vladigrec 08-03-10 00:36

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
frumoasa ! imi plac mult modelele astea ;)

edy1092 08-03-10 01:14

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pune portbagajul CSL pe masina man si arunca gunoiul pardon eleronul ala la recycle bin, strici masina, portbagajul asta este de nonFL are manerul scurt ....
Este un 320cd Coupe FL nu Boeing 747 , masina asta nu zboara man :) si nici nu vei ajunge vreodata la 350km/h sa-ti trebuiasca eleron , dezgust, foarte urāt, īngrozitor, hidos, groaznic, respingator, oribil etc....

Masina o luase pe drumul cel bun si cand am vazut eleronul ala fac glaucom la ochi ...schimba portbagajul sa nu ajung la operatie :shock:

road_runner 08-03-10 09:39

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 3158862)
Pune portbagajul CSL pe masina man si arunca gunoiul pardon eleronul ala la recycle bin, strici masina, portbagajul asta este de nonFL are manerul scurt ....
Este un 320cd Coupe FL nu Boeing 747 , masina asta nu zboara man :) si nici nu vei ajunge vreodata la 350km/h sa-ti trebuiasca eleron , dezgust, foarte urāt, īngrozitor, hidos, groaznic, respingator, oribil etc....

Masina o luase pe drumul cel bun si cand am vazut eleronul ala fac glaucom la ochi ...schimba portbagajul sa nu ajung la operatie :shock:


Poti sa faci si spume, pune-ti la a ta CSL, este un 320Cd asa cum mi-am dorit... Vad ca si tu ai elemente de taranie (cum zic aia prin Germania) gen corner lippere CLUBSPORT...
Ti-as face catvea remarci la masina ta, unele chiar acide dar lasam distractia pe mai tarziu...:lol:

road_runner 08-03-10 09:40

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by browser (Post 3158499)
Pake sincer nici mie nu imi place cu eleronul ala... dar gusturile nu se discuta :)

Mie imi place restul e CANCAN!

edy1092 08-03-10 10:51

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Te luminez imediat si Imi place ca te oftici , asta e bine , pe viitor imi vei da dreptate, aia prin germania spun ca element de taranie este tocmai ELERONUL CLUBSPORT de prost gust pe care lau creat chiar bmw ..... nici nu vezi multe masini cu acel eleron tocmai din cauza asta arata oribil, strica masina....Spliterele club sport sunt ok dar si mai ok sunt spliterele CSL tot element optional la bmw

Splitere CSL pt BMW E46 M-Technik II
https://img69.imageshack.us/img69/3530/dsfsdff.jpg
Totul a inceput de la aceasta masina pe E46fantics

https://img62.imageshack.us/img62/154...1221238689.jpg
https://img197.imageshack.us/img197/6...1261238689.jpg

Eleron de prost gust si Oglinzi de M5 FAKE care nu au nici-o legatura cu cele de M3 ....

https://img196.imageshack.us/img196/882/m3vsm5.jpg

Dupa remarcile facute omul si-a schimbat oglinzile si portbagajul de curand si jantele .....acum este o masina superba ...

Prin urmare cam stiu despre ce vorbesc, cu poze , dovezi si explicatii

road_runner 08-03-10 14:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 3159568)
Te luminez imediat si Imi place ca te oftici , asta e bine , pe viitor imi vei da dreptate, aia prin germania spun ca element de taranie este tocmai ELERONUL CLUBSPORT de prost gust pe care lau creat chiar bmw ..... nici nu vezi multe masini cu acel eleron tocmai din cauza asta arata oribil, strica masina....Spliterele club sport sunt ok dar si mai ok sunt spliterele CSL tot element optional la bmw

Splitere CSL pt BMW E46 M-Technik II
https://img69.imageshack.us/img69/3530/dsfsdff.jpg
Totul a inceput de la aceasta masina pe E46fantics

https://img62.imageshack.us/img62/154...1221238689.jpg
https://img197.imageshack.us/img197/6...1261238689.jpg

Eleron de prost gust si Oglinzi de M5 FAKE care nu au nici-o legatura cu cele de M3 ....

https://img196.imageshack.us/img196/882/m3vsm5.jpg

Dupa remarcile facute omul si-a schimbat oglinzile si portbagajul de curand si jantele .....acum este o masina superba ...

Prin urmare cam stiu despre ce vorbesc, cu poze , dovezi si explicatii


Dar tu te crezi vre-un GURU ceva?
Ai cumva vre un feedback in spate legat de masini de care sa stiu?
Nu sunt la primul BMW si nici la prima masinia la care umblu, am fost ceva ani prin Germania dupa masini, am jurizat 2 concursuri de tuning, asa ca pot zice ca am ceva exerienta in domeniu.
Macar de m-ai lumina asa cum zici...
Coupeul de ai atasat poza are eleron care nu are nici o treaba cu al meu... Oglinzile mi le arati sa ce? Eu nu le schimb pe ale mele...
Prin urmare (parere personala) nu prea ma lamuresti si nu stiu ce sari asa...
Ce ma irita este felul in care spui ca nu iti place eleronul... Zici ca-i taranie, lumineaza-ma, arata-mi cine zice asta si o sa ma gandesc si eu la asta... Daca nu ma insel sunt cativa pe bmwsyndicat cu ce am eu... si nu am vazut unu sa zica ce zici tu...
Sa rad sau sa te ignor?

ON: MASINA ESTE EXACT CUM VREAU EU SA FIE! (-oem+) ACCEPT ORICE REMARCA FACUTA LA MASINA IN LIMITA BUNULUI SIMT...

Andrei M 08-03-10 14:25

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
road_runner nu cred ca ar trebui sa le dai explicatii acestor oameni,decat sa le dai explicatii si sa te certi cu ei,mai bine taci si astepti urmatorul comentariu:-)

succes in continuare!

bmwowners 08-03-10 15:13

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pake nu poti deloc sa accepti parerile altora :lol::lol: Irascibilule!

Hai ca pana la urma iti iese masina tipla noi avem o treaba de facut cand o termini mai trebuie sa punem ultimul element (2 picioare).

road_runner 08-03-10 19:43

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
3 Attachment(s)
ON!!!

Pana una alta ma pregatesc pentru primavara!!! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning