![]() |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
frumos....pana la urma fiecare cu gusturile lui:-)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Frumoasa evolutie...bravo:D...imi place cum ai facut masina:-)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Pake de ce nu zici ma ca te`ai apucat de modificat serios masina :) ?
Frumos ... sa te bucuri de realizari :P |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
hai ca nu stai deloc , DOWNLOADEAZA rotile odata :))))
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Pacat sa stric jantele aiurea... ;) |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Pake sincer nici mie nu imi place cu eleronul ala... dar gusturile nu se discuta :)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
frumoasa ! imi plac mult modelele astea ;)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Pune portbagajul CSL pe masina man si arunca gunoiul pardon eleronul ala la recycle bin, strici masina, portbagajul asta este de nonFL are manerul scurt ....
Este un 320cd Coupe FL nu Boeing 747 , masina asta nu zboara man :) si nici nu vei ajunge vreodata la 350km/h sa-ti trebuiasca eleron , dezgust, foarte urāt, īngrozitor, hidos, groaznic, respingator, oribil etc.... Masina o luase pe drumul cel bun si cand am vazut eleronul ala fac glaucom la ochi ...schimba portbagajul sa nu ajung la operatie :shock: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Poti sa faci si spume, pune-ti la a ta CSL, este un 320Cd asa cum mi-am dorit... Vad ca si tu ai elemente de taranie (cum zic aia prin Germania) gen corner lippere CLUBSPORT... Ti-as face catvea remarci la masina ta, unele chiar acide dar lasam distractia pe mai tarziu...:lol: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Te luminez imediat si Imi place ca te oftici , asta e bine , pe viitor imi vei da dreptate, aia prin germania spun ca element de taranie este tocmai ELERONUL CLUBSPORT de prost gust pe care lau creat chiar bmw ..... nici nu vezi multe masini cu acel eleron tocmai din cauza asta arata oribil, strica masina....Spliterele club sport sunt ok dar si mai ok sunt spliterele CSL tot element optional la bmw
Splitere CSL pt BMW E46 M-Technik II https://img69.imageshack.us/img69/3530/dsfsdff.jpg Totul a inceput de la aceasta masina pe E46fantics https://img62.imageshack.us/img62/154...1221238689.jpg https://img197.imageshack.us/img197/6...1261238689.jpg Eleron de prost gust si Oglinzi de M5 FAKE care nu au nici-o legatura cu cele de M3 .... https://img196.imageshack.us/img196/882/m3vsm5.jpg Dupa remarcile facute omul si-a schimbat oglinzile si portbagajul de curand si jantele .....acum este o masina superba ... Prin urmare cam stiu despre ce vorbesc, cu poze , dovezi si explicatii |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Dar tu te crezi vre-un GURU ceva? Ai cumva vre un feedback in spate legat de masini de care sa stiu? Nu sunt la primul BMW si nici la prima masinia la care umblu, am fost ceva ani prin Germania dupa masini, am jurizat 2 concursuri de tuning, asa ca pot zice ca am ceva exerienta in domeniu. Macar de m-ai lumina asa cum zici... Coupeul de ai atasat poza are eleron care nu are nici o treaba cu al meu... Oglinzile mi le arati sa ce? Eu nu le schimb pe ale mele... Prin urmare (parere personala) nu prea ma lamuresti si nu stiu ce sari asa... Ce ma irita este felul in care spui ca nu iti place eleronul... Zici ca-i taranie, lumineaza-ma, arata-mi cine zice asta si o sa ma gandesc si eu la asta... Daca nu ma insel sunt cativa pe bmwsyndicat cu ce am eu... si nu am vazut unu sa zica ce zici tu... Sa rad sau sa te ignor? ON: MASINA ESTE EXACT CUM VREAU EU SA FIE! (-oem+) ACCEPT ORICE REMARCA FACUTA LA MASINA IN LIMITA BUNULUI SIMT... |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
road_runner nu cred ca ar trebui sa le dai explicatii acestor oameni,decat sa le dai explicatii si sa te certi cu ei,mai bine taci si astepti urmatorul comentariu:-)
succes in continuare! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Pake nu poti deloc sa accepti parerile altora :lol::lol: Irascibilule!
Hai ca pana la urma iti iese masina tipla noi avem o treaba de facut cand o termini mai trebuie sa punem ultimul element (2 picioare). |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
3 Attachment(s)
ON!!!
Pana una alta ma pregatesc pentru primavara!!! :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning