![]() |
Re: E46 - 2000!
e46,printre cele mai indragite Bmw-uri(de mine)
Imi place cum ai inceput,ai pus jante,suspensii si ce ai mai pus,iar mai la sfarsit ai lasat un body kit(care inca nu l-ai pus dar speram sa vina si el) Bafta in continuare si te felicit pentru ce ai facut pana acum! |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:20. |
- Copyright 2026 4Tuning