Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 2000! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171033-e46-2000-a.html)

Andrei M 28-07-10 23:05

Re: E46 - 2000!
 
e46,printre cele mai indragite Bmw-uri(de mine)

Imi place cum ai inceput,ai pus jante,suspensii si ce ai mai pus,iar mai la sfarsit ai lasat un body kit(care inca nu l-ai pus dar speram sa vina si el)

Bafta in continuare si te felicit pentru ce ai facut pana acum!

KiLLaH 30-07-10 09:23

Re: E46 - 2000!
 
Quote:

Originally Posted by Andrei M (Post 3549581)
e46,printre cele mai indragite Bmw-uri(de mine)

Imi place cum ai inceput,ai pus jante,suspensii si ce ai mai pus,iar mai la sfarsit ai lasat un body kit(care inca nu l-ai pus dar speram sa vina si el)

Bafta in continuare si te felicit pentru ce ai facut pana acum!

ms .... sper si eu sa pot sa aduc body-kit`ul pe care`l vreau.....cat mai repede....., va ajuta la o schimbare radicala a aspectului.


All times are GMT +2. The time now is 22:20.

- Copyright 2026 4Tuning