![]() |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Aprilia SR de 80 cm3 ~110 km/h.
Mai are el şi un eşapament Leo Vince ZX, şi o aprindere de Ducati, mai multe mărunţişuri din astea, dar contează mai puţin :D |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Aprilia sr 70 top performance : 130
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
3 Attachment(s)
malaguti fifty 4 viteze..mult peste suta :D https://www.youtube.com/watch?v=acjZh7euJJM si mai am si o aprilia tuareg cu 3 viteze dar mai mult de 90 nu ia..si k sa le enumar p celelalte:peugeot speedfight set de 80 lua 110km/h,dna 90,scarabeo80,leonardo125cmc lua 130,chinezaria vreo70-75km,mbk booster 80,nrg mc1 70-80..si km atat :D
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Gilera Runner 110km/h (toba stock, carb de 12)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
MBK Booster Spirit, in jur de 90 km/h, cu totul stock pe el( nu sunt sigur de asta :)) ) ...
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
si eu cu o gilera runner am prins cam 115(set 75cmc si o toba leo vince) imi pare rau si acum de scuteru acela ca l-am dat:( mergea foarte bn si merge inca dar demarajul e mai prost acum cu petarda mea il fac pana la 70km/h.
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
cu yamaha bws am prins cam 90 .. si cu sr-ul 115-120 :)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
MBK Rocket - 70 km/h vedem dupa ce il termin :D
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Aprilia SR Factory 2007 carburatie, role+arcuri rosii stage 6, arc ambreiaj stage 6, jigler 68 stage 6, toba leo vince, variator stage 6 viteza maxima pe GPS 95 km/h.
Urmeaza alte role mai usoare putin, un filtru malossi si o curea mai "sport" :D |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
Toba stage 6,filtru stage 6 etc! |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Peugeot V-click Stage 6 : 103km/h!!!!
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
130km/h cu yamaha aerox set 80 (full malossi) pe scurt am dat bordu peste cap....am filmare pe un stik cu el
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
baga filmuletul sa vedem
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
am so caut pentru ca era pusa pe un stik
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:41. |
- Copyright 2026 4Tuning