![]() |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
muhaahaaa haaaa !! i'm a pimp =)) ce bluji 3 in sfert mi-am tras azi :cool:
a da si mi-am luat si alb(la sugestia unei "personaje" ) 8-| si si cu aia is pimp =)) :lol: so i'm a oficial p.e.s.t.e. :lol: =)) p.s. santos am citit pe aicea pe un topic de ceva campanie anti roz :D fuckem un avatar ceva :D |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
:lol: dak incepetzi asa ceva ... ori vine apocalipsa ori omori juma de romanie ( dintre care 20% ..rromi :lol: ):weee: :omfg: :nospam:
park vad : Evl*Skillz ...campanie :censored: :censored: :nospam: Sa ii portzi sanatos ... mai p e s t e :lol: ... si u dc nu portzi roz ?:baby: e chiar mishto roz`u la baietzi ... |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Quote:
:peace: a da sa nu uit: rozul mi se pare o fitza pe care unii baieti o adopta ca sa apara mai senzuali, mai feminin in ochii fetelor! |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
daaaaaa logic ...dak e si cu tom & jerry cum avea moxxu ... moaa ar fii suuper marfa ...:D sincer... port si fara sa imi faca cadou pretena .. si cred k si ei l`ar purta desi nu stiu daca vor recunoaste :lol: ...rozu`i la putere:lol: :lol:
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Quote:
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
sincer si eu il cunosc destul de bine pe prietenul meu si ne-am certat o zi intreaga .... si mi-a zis k n-o sa-l poarte in vecii vecilor ...si a doua zi am venit cu sacosa de cumparaturi la el ....(pastrasem si bonurile in portofel ptr orice eventualitate.. k sa pot schimba hainele-dar lui i-am spus k nu le mai pot schimba) am ajuns la el .... i-am aratat ce-i luasem .. s-a incaltat si-a pus pntalonii si cand a vazut tricoul a izbucnit in ras:)):))):)):)):)):)) si l-a aruncat :)....a mai urmat juma d ora de convingeri ... si l-a imbracat ... "doar de o proba" a inceput iar s rada ... si pana la urma a zis :tu-tzi guritza mattiii " :) si a iesit cu el :) in s aia .... pana acum l-a [urtat d 2 ori ..... mai urmaresc evolutia...
rafast intrbarea mea suna asa:in cazul in care ai fi pus in fata faptului implinit l-ai purta ? |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Quote:
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
eu am avut intotdeauna o preocupare ptr haine/mod d a arata ... el nu ! dar incet incet .... va avea
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Quote:
parerea mea ... rozu` nu-i de baietzi ... si gata ... |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
dupa mine problema se pune in felul urmator... ! plm mie imi plac culorile care sar si imi stau si bine : galben,verde aprins plm... aceste culori le gasesti mai ales la articolele sportive si le mai gasesti pe la hainele casual sau de club..in fine ... as purta orice culoare nu ma deranjeaza ,dar sa stea bine pe mine si sa fie asortata cum trebuie... adica nu o sa-mi pun blugi si ciupici in piciore si hop un tricou roz,mov, dar daca hainele sunt cumparate impreuna si sunt facute ca sa fie imbracate impreuna atunci totu' e ok! e ca la masina,in tuning: nu ii pun praguri ce nu se potrivessc nu? e un pachet care cuprinde tot! asa si la haine, tre sa fie un pachet:pantaloni,tricou,sapca,ciupici ! iar daca fratele HAMANN spune ca pe BMW sta bine inseamna ca stie el nu? asa si cum fratele NIKE zice ca sta bine inseamna ca sta bine,dar numai impreuna nu asortate cu alte articole!;)
apropo de ce ziceai tu blue: daca imi face cadou prietena it's OK si il port numai cand ies cu ea ...asa ii arat si ca tin la ea si ca semn de multumire..dar la fel cine ma intreaba voi spune"cadou de la prietena" mare chestie ..... stii tu? exact ca in reclama aia cu tipul cu manusile ROZ care trebuia sa treaca pe langa toti baietii si toata lumea numai ca sa-i aduca EI manusile ! :)))) cam asta e parerea mea fie ca va convine fie ca nu! :) |
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Quote:
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
...... nu !a fost o chestie de moment eram l shopping prin magazine si am vazut triocul roz (PAL) combinat cu alb pe gluga si umeri -maneci si m-am gandit k i-ar sta bine .... asta a fost faza cu rozul ... nu imi plac toate nuantele de roz l barbati .. dar unele tricouri chiar cu haioase ..... cu chair ii sta bine cu tricoul asta ....
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Ce frizuri se mai poarta pe la voi, poze daca se poate :rolleyes2
|
Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning