Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Fashion, Hair styles, clothing & other stuff (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/16670-fashion-hair-styles-clothing-and-other-stuff.html)

RA_2fast4u 21-06-06 16:06

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
muhaahaaa haaaa !! i'm a pimp =)) ce bluji 3 in sfert mi-am tras azi :cool:

a da si mi-am luat si alb(la sugestia unei "personaje" ) 8-| si si cu aia is pimp =)) :lol: so i'm a oficial p.e.s.t.e. :lol: =))


p.s. santos am citit pe aicea pe un topic de ceva campanie anti roz :D fuckem un avatar ceva :D

Bmwaldo 21-06-06 16:17

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
:lol: dak incepetzi asa ceva ... ori vine apocalipsa ori omori juma de romanie ( dintre care 20% ..rromi :lol: ):weee: :omfg: :nospam:
park vad : Evl*Skillz ...campanie :censored: :censored: :nospam:

Sa ii portzi sanatos ... mai p e s t e :lol: ... si u dc nu portzi roz ?:baby:
e chiar mishto roz`u la baietzi ...

RA_2fast4u 21-06-06 16:46

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by Walderrama
:lol: dak incepetzi asa ceva ... ori vine apocalipsa ori omori juma de romanie ( dintre care 20% ..rromi :lol: ):weee: :omfg: :nospam:
park vad : Evl*Skillz ...campanie :censored: :censored: :nospam:

Sa ii portzi sanatos ... mai p e s t e ... si u dc nu portzi roz ?
e chiar mishto roz`u la baietzi ...

nuj may... nu mi se pare ca rozul e o culoare de baieti..... adica rozul la fete imi place la nebunie da la baieti nu... nu am incercat niciodata sa vad cum imi sta si nici nu prea am de gand... adica mi se pare un teritoriu pe care noi nu avem ce cauta... adica intra parca undeva in latura feminina rozul...saloanele de frumusete...macheatul... pauselele :lol: ... si alte chestii feminine 8-| si noi avem unele lucruri ale noastre care nu au ce cauta in lumea feminina....... so lasand a bureala pe romaneste i'm anti roz deoarece nu are ce cauta la baietzi

:peace:

a da sa nu uit: rozul mi se pare o fitza pe care unii baieti o adopta ca sa apara mai senzuali, mai feminin in ochii fetelor!

BlueEyes 22-06-06 23:05

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?

Bmwaldo 22-06-06 23:15

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
daaaaaa logic ...dak e si cu tom & jerry cum avea moxxu ... moaa ar fii suuper marfa ...:D sincer... port si fara sa imi faca cadou pretena .. si cred k si ei l`ar purta desi nu stiu daca vor recunoaste :lol: ...rozu`i la putere:lol: :lol:

RA_2fast4u 23-06-06 12:11

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes
dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?

nu ..... prietena-mea dc m-ar cunoaste nu mi-ar face cadou asa ceva ;)

BlueEyes 24-06-06 02:40

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
sincer si eu il cunosc destul de bine pe prietenul meu si ne-am certat o zi intreaga .... si mi-a zis k n-o sa-l poarte in vecii vecilor ...si a doua zi am venit cu sacosa de cumparaturi la el ....(pastrasem si bonurile in portofel ptr orice eventualitate.. k sa pot schimba hainele-dar lui i-am spus k nu le mai pot schimba) am ajuns la el .... i-am aratat ce-i luasem .. s-a incaltat si-a pus pntalonii si cand a vazut tricoul a izbucnit in ras:)):))):)):)):)):)) si l-a aruncat :)....a mai urmat juma d ora de convingeri ... si l-a imbracat ... "doar de o proba" a inceput iar s rada ... si pana la urma a zis :tu-tzi guritza mattiii " :) si a iesit cu el :) in s aia .... pana acum l-a [urtat d 2 ori ..... mai urmaresc evolutia...
rafast intrbarea mea suna asa:in cazul in care ai fi pus in fata faptului implinit l-ai purta ?

RA_2fast4u 24-06-06 12:37

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes
sincer si eu il cunosc destul de bine pe prietenul meu si ne-am certat o zi intreaga .... si mi-a zis k n-o sa-l poarte in vecii vecilor ...si a doua zi am venit cu sacosa de cumparaturi la el ....(pastrasem si bonurile in portofel ptr orice eventualitate.. k sa pot schimba hainele-dar lui i-am spus k nu le mai pot schimba) am ajuns la el .... i-am aratat ce-i luasem .. s-a incaltat si-a pus pntalonii si cand a vazut tricoul a izbucnit in ras si l-a aruncat :)....a mai urmat juma d ora de convingeri ... si l-a imbracat ... "doar de o proba" a inceput iar s rada ... si pana la urma a zis :tu-tzi guritza mattiii " :) si a iesit cu el :) in s aia .... pana acum l-a [urtat d 2 ori ..... mai urmaresc evolutia...
rafast intrbarea mea suna asa:in cazul in care ai fi pus in fata faptului implinit l-ai purta ?

ham nuj.... e derutanta faza.... adica e destul de relativa... adica .. aa nici nu stiu sa ma explic :lol: eventual dc asi purta (sanse ff slabe :P ) l-asi purta pt altcineva(cum probabil ca a facut si prietenul tau) dar cum pe moment nu exista persoana la care sa tin atata de mult incat sa fac un astfel de scarificiu :lol: :lol: nu cred ca asi purta.. ori cum e tare aiurea faza... adica chiar nu pot sa inteleg, poate ma ajuti tu, de ce voi fetele apreciati atata de mult baietii care poarta roz? chiar nu inteleg... adica inteleg ca fetelor le plac baietii asa mai senzuali, mai asa care se procupa de ei (adica mai cat de cat feminini :lol: ) dar totusi... nu v-a ganditi ca indiferent dc e imbract in roz/mov/negru/gri/portocaliu/kkniu etc tot acelasi om e!! chiar nu inteleg care e treaba cu rozu!

BlueEyes 24-06-06 12:56

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
eu am avut intotdeauna o preocupare ptr haine/mod d a arata ... el nu ! dar incet incet .... va avea

Spark 24-06-06 16:22

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes
dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?

probabil ca l-as purta in casa unde nu ma vede nimeni in afara de ea ... :lol: ;)
parerea mea ... rozu` nu-i de baietzi ... si gata ...

Eugen_TL 24-06-06 16:35

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
dupa mine problema se pune in felul urmator... ! plm mie imi plac culorile care sar si imi stau si bine : galben,verde aprins plm... aceste culori le gasesti mai ales la articolele sportive si le mai gasesti pe la hainele casual sau de club..in fine ... as purta orice culoare nu ma deranjeaza ,dar sa stea bine pe mine si sa fie asortata cum trebuie... adica nu o sa-mi pun blugi si ciupici in piciore si hop un tricou roz,mov, dar daca hainele sunt cumparate impreuna si sunt facute ca sa fie imbracate impreuna atunci totu' e ok! e ca la masina,in tuning: nu ii pun praguri ce nu se potrivessc nu? e un pachet care cuprinde tot! asa si la haine, tre sa fie un pachet:pantaloni,tricou,sapca,ciupici ! iar daca fratele HAMANN spune ca pe BMW sta bine inseamna ca stie el nu? asa si cum fratele NIKE zice ca sta bine inseamna ca sta bine,dar numai impreuna nu asortate cu alte articole!;)

apropo de ce ziceai tu blue: daca imi face cadou prietena it's OK si il port numai cand ies cu ea ...asa ii arat si ca tin la ea si ca semn de multumire..dar la fel cine ma intreaba voi spune"cadou de la prietena" mare chestie ..... stii tu? exact ca in reclama aia cu tipul cu manusile ROZ care trebuia sa treaca pe langa toti baietii si toata lumea numai ca sa-i aduca EI manusile ! :))))

cam asta e parerea mea fie ca va convine fie ca nu! :)

RA_2fast4u 24-06-06 20:30

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes
eu am avut intotdeauna o preocupare ptr haine/mod d a arata ... el nu ! dar incet incet .... va avea

ok... mi se pare ok treaba... dar tot nu mi-ai rapsuns la treaba cu rozu....

BlueEyes 26-06-06 23:22

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
...... nu !a fost o chestie de moment eram l shopping prin magazine si am vazut triocul roz (PAL) combinat cu alb pe gluga si umeri -maneci si m-am gandit k i-ar sta bine .... asta a fost faza cu rozul ... nu imi plac toate nuantele de roz l barbati .. dar unele tricouri chiar cu haioase ..... cu chair ii sta bine cu tricoul asta ....

Tataee_^ 16-10-06 20:56

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Ce frizuri se mai poarta pe la voi, poze daca se poate :rolleyes2

RA_2fast4u 17-10-06 09:26

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^ (Post 587918)
Ce frizuri se mai poarta pe la voi, poze daca se poate :rolleyes2

pe unde? nustiu pe la altii da pe la noi prin cluj vezi niste nebunii ca te doare capu.... e destul de fitzoasa lumea pe la noi :| se poarta cica.... 8-| ori cum daca vrei sa fi smecher la noi trebuie sa ai parul intins si bretonu peste ochi :lol: ... c'est la vie... (p.s. am paru intins da n-am breton ca l-am chelit :P )


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning