Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

kyd_ursu 29-04-10 14:11

Re: E 30 DIVISION
 
terminam ursii pana atunci...tot ce mai trebuie este sa fie drumul drept :)))) ... si sa ne facem parasolarele .... se pare ca ducem ursii in locul lor natal (muntele) :))))

Blondu_318 29-04-10 14:12

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
a cedat un furtun pana la urma :(

caddy26alex 29-04-10 14:33

Re: E 30 DIVISION
 
va urez bun venit ursarilor din alba iulia. chiar ar fi misto o intalnire la munte sa facem haos, dar ramane sa ne terminam jucariile.

P.S.: o sa pun si eu poze cu ursu cand o sa ajung pe acasa:D

kyd_ursu 29-04-10 15:16

Re: E 30 DIVISION
 
ms neamtzule .... blondu: ai reusit sa l faci?

Neamtzu_e36 29-04-10 16:34

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3320527)
ms neamtzule .... blondu: ai reusit sa l faci?

Cu placere Kidu ;)

B83RUP 29-04-10 16:48

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3313631)
al meu E30 318 8v

sper sa nu se supere kidu,dar pun si eu un filmulet cu un 1.6i si un 1.8;)

Ianis 29-04-10 16:57

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3313631)
al meu E30 318 8v

asa scrie in talon :lol: pacatosule

kyd_ursu 29-04-10 17:22

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3320727)
sper sa nu se supere kidu,dar pun si eu un filmulet cu un 1.6i si un 1.8;)



de ce sa ma supar rup ule?..doar ma cunosti

kyd_ursu 29-04-10 17:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3320761)
asa scrie in talon :lol: pacatosule


:)..... ce mai faci omule?

Blondu_318 29-04-10 18:05

Re: E 30 DIVISION
 
da kyd-ule am reusit na fost mare lucru si apropoo
am vb pt pagina de net acum sunt in negocierii urmeaza sai dam drumul cat de curand. si maine scot si stickerele,urmeaza cele pt parasolar...

Neamtzu_e36 29-04-10 18:06

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3320941)
da kyd-ule am reusit na fost mare lucru si apropoo
am vb pt pagina de net acum sunt in negocierii urmeaza sai dam drumul cat de curand. si maine scot si stickerele,urmeaza cele pt parasolar...

Este bine ca nu a fost mai rau ,ce repede va miscati imi place :D

Blondu_318 29-04-10 18:48

Re: E 30 DIVISION
 
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???

Neamtzu_e36 29-04-10 21:40

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3320361)
terminam ursii pana atunci...tot ce mai trebuie este sa fie drumul drept :)))) ... si sa ne facem parasolarele .... se pare ca ducem ursii in locul lor natal (muntele) :))))

este prea joasa sau vor fi prea joase de vrei sosea dreapta ?? :D:D

Neamtzu_e36 29-04-10 21:41

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3321041)
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???

da ai dreptate trebuie sa muncim pt ceva frumos

kyd_ursu 29-04-10 21:52

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3321041)
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???

ai dreptate....sa ne spui cum au iesit stickerele


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning