Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

mihai_bogdan 06-02-10 11:22

Re: Ce propozitie va iese?
 
cu cateva pagini mai incolo un baiat a postat si el un chestionar d'asta...si claudia cred ca o postat si propozitia de la chestionarul meu si de la al lui

tudysvv 06-02-10 14:24

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a fugarit panarama si-mi dau foc :)

vlad_VSV 09-02-10 22:24

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit, peste dobitioc(i), de constipat. :D

Dripci 10-02-10 10:57

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am urlat la un muc pentru acadele :D

danny_bik3ru 14-02-10 00:02

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-au batut toti userii pentru acadele. :))

mitza mtb 14-02-10 01:12

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am facut spam cu rahat de frica :lol:

browser 23-02-10 09:48

Re: Ce propozitie va iese?
 
M am impiedicat de rocky cu prietenii :lol:

RideTheRiddle 23-02-10 10:17

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am jucat barbut cu houserii cu balele curgande :D

Craxy 26-02-10 21:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
1.vreau sa merg la panarame pentru multe posturi
2.m-am sarutat (cu) o banana pentru ca nu ma pot controla
=)))
e cel mai tare thread de pe forum cat am ras acum cand am citit toate posturile de aici nu am ras niciodata....e mult prea tare

FranktheTank 27-02-10 18:15

Re: Ce propozitie va iese?
 
1. Am jucat barbut cu toti userii ca sa ajung moderator :)) buna asta

2. I-am facut streaptease unui animal impaiat pt. ca eram drogat... WTF?!?

pitibraila 28-02-10 13:28

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am jucat barbut cu userii de pe acest forum de tampit. =))

Vj_AlecS 01-03-10 00:58

Re: Ce propozitie va iese?
 
da interesant dar nu inteleg.. uni dintre voi v-ati nascut de 2 ori?

mihai_bogdan 01-03-10 11:55

Re: Ce propozitie va iese?
 
Quote:

Originally Posted by Vj_AlecS (Post 3134196)
da interesant dar nu inteleg.. uni dintre voi v-ati nascut de 2 ori?

repet a doua oara!un baiat pe la pagina 3,4 a mai postat un chestionar si ei au facut amdoua chestionare,a meu si a baiatului respectiv

Paul 02-03-10 23:43

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-am impiedicat de fete de tampit :))

MM11AJJ 10-03-10 19:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
am cantat unei furculite pentru ca asa mi-au spus vocile :)))


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning