![]() |
Re: Ce propozitie va iese?
cu cateva pagini mai incolo un baiat a postat si el un chestionar d'asta...si claudia cred ca o postat si propozitia de la chestionarul meu si de la al lui
|
Re: Ce propozitie va iese?
M-a fugarit panarama si-mi dau foc :)
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am sarit, peste dobitioc(i), de constipat. :D
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am urlat la un muc pentru acadele :D
|
Re: Ce propozitie va iese?
M-au batut toti userii pentru acadele. :))
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am facut spam cu rahat de frica :lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
M am impiedicat de rocky cu prietenii :lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am jucat barbut cu houserii cu balele curgande :D
|
Re: Ce propozitie va iese?
1.vreau sa merg la panarame pentru multe posturi
2.m-am sarutat (cu) o banana pentru ca nu ma pot controla =))) e cel mai tare thread de pe forum cat am ras acum cand am citit toate posturile de aici nu am ras niciodata....e mult prea tare |
Re: Ce propozitie va iese?
1. Am jucat barbut cu toti userii ca sa ajung moderator :)) buna asta
2. I-am facut streaptease unui animal impaiat pt. ca eram drogat... WTF?!? |
Re: Ce propozitie va iese?
Am jucat barbut cu userii de pe acest forum de tampit. =))
|
Re: Ce propozitie va iese?
da interesant dar nu inteleg.. uni dintre voi v-ati nascut de 2 ori?
|
Re: Ce propozitie va iese?
Quote:
|
Re: Ce propozitie va iese?
M-am impiedicat de fete de tampit :))
|
Re: Ce propozitie va iese?
am cantat unei furculite pentru ca asa mi-au spus vocile :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning