![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
starneste interesu'????
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Incepe sa ia forma...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
Quote:
sau ceva de genu... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare ideea lui Tekno :) ...
imi place... pune-o in aplicare :D |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bafta alex in continuare imi place arata frumos spor la finisat
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
eu am o idee
ca sa fie si mai tare masina ta adica fiatul..cumva cumva sa faci ceva modificare ca sa aiba un aspect agresiv la faruri ...gandeste-te ce ar merge ceva de genu ...sa fie incruntat --mic si rau,bad mother fu... vorba lui gangsta : grrrrrrr!!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mortal , am citit tot si ..fain proiectu, am mai vazut o buburuza deasta parcata linga liceu' Sincai, faina s'aia, eu m-am gandit k ar iesi fain daca ar fi tot asha in doua culori si pe mijloc o dunga mai groasa in spate si mai subtire in spate, si nu neapara dreapta...parerea mea..;
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
6 Attachment(s)
vrei posibilitati de culori??? poftim ce merge la masinile vechi...poate voi alegeti ceva ca la multi tot incerc sa le bag pe gat asta
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
yup....cam ca si penultima poza ma gandeam ...mortale pozele ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ajut si eu cum pot :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mah lasa povestile stiu ca e masina ta dar am scris acolo asa numai ..am vrut sa zic proiectul respectiv
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
am glumit ma :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
hmm.. 10x Alex... oricum la ceva de genu ma gandesc.. sa vedem ce si cum., decid cu fiat 500, ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
piesa noua.. care tre iasa pana la oradea.. astept critici si pareri ..
reanult 9,.... P.S. asta o veti vedem numa gata :D, 2 saptamani |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning