![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut. imi zici,te rog un pret pt asta cu tranport cu tot la mine acasa
http://cgi.ebay.co.uk/1-18-Scale-Red...78157661381718 merci |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Ambele sunt licitatii. Daca vrei licitam dar da-mi preturi.:shock:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
aia prima cred ca iese scump,daca numai licitatia pleaca de la 11,75 lire.....dar cealalta poate iese mai ieftin, fiind si in Germania(cel putin asa cred eu)
asadar,crezi ca sare de 120lei a 2-a, aia Norev? Daca nu am vazut ca astepti comanda de pe siteul www.modellauto18.de si e si acolo varianta Bburago cu 25euro. crezi ca mai dai comanda de pe site-ul ala? merci |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
La a2a transportul e 16 E, restul ramane de vazut. Nu stiu cand o sa mai dau comanda, o sa te tin minte si vb.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu mai dau comanda la astia www.modellauto18.de ca mi-au ajuns machetele lovite. Am vorbit si le-am trimis inapoi pentru schimb.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cat m-ar costa asta acasa la mine?
http://cgi.ebay.co.uk/FERRARI-TESTAR...31001625859672 Mersi;-) Vreau sa stiu un pret:D |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
73 lei.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
asta poate fi adusa? daca da poti licita pana la 25$. daca castigam licitatia cu 25$ care e costul final pana la mine, in Bucuresti? http://cgi.ebay.com/RARE-1994-Ferrar...item3cab68752d mersi, |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
25$ + 25$ transportul + 10$ com = 60$
Transportul afisat acolo este pentru USA. |
nu, las-o pe aia, liciteaza pt asta, daca se poate, pana la 45$
http://cgi.ebay.com/KYOSHO-1-18-FERR...item2a05b46d20 mersi, mai mergi pana la 65$ |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Asa nu facem nimic. Trebuie sa-mi spui pretul tau inainte de a se incheia licitatia.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
pai asa am facut, mai erau 2h pana sa se incheie.
spune-mi daca asta poate fi adusa, eu am impresia ca nu trimite in Europa. http://cgi.ebay.com/Kyosho-1-18-Ferr...item25599fc468 mersi, |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu trimite in Europa.:arrow:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, da-mi, te rog, pretul total, in ce moneda si contul (pm).
http://cgi.ebay.com/1-18-FERRARI-KYO...item439c927775 Mersi, |
| All times are GMT +2. The time now is 01:09. |
- Copyright 2026 4Tuning