Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

radu_bv 14-03-10 20:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut. imi zici,te rog un pret pt asta cu tranport cu tot la mine acasa

http://cgi.ebay.co.uk/1-18-Scale-Red...78157661381718

merci

radu_bv 14-03-10 21:53

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
sau asta
http://cgi.ebay.de/VW-Touareg-Rally-...item35a7c901d1

Decodat 15-03-10 20:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ambele sunt licitatii. Daca vrei licitam dar da-mi preturi.:shock:

radu_bv 16-03-10 07:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
aia prima cred ca iese scump,daca numai licitatia pleaca de la 11,75 lire.....dar cealalta poate iese mai ieftin, fiind si in Germania(cel putin asa cred eu)
asadar,crezi ca sare de 120lei a 2-a, aia Norev?
Daca nu am vazut ca astepti comanda de pe siteul www.modellauto18.de si e si acolo varianta Bburago cu 25euro. crezi ca mai dai comanda de pe site-ul ala?
merci

Decodat 16-03-10 08:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
La a2a transportul e 16 E, restul ramane de vazut. Nu stiu cand o sa mai dau comanda, o sa te tin minte si vb.

Decodat 22-03-10 08:23

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu mai dau comanda la astia www.modellauto18.de ca mi-au ajuns machetele lovite. Am vorbit si le-am trimis inapoi pentru schimb.

e30_eVG3n 26-03-10 10:38

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat m-ar costa asta acasa la mine?
http://cgi.ebay.co.uk/FERRARI-TESTAR...31001625859672
Mersi;-)
Vreau sa stiu un pret:D

Decodat 26-03-10 11:53

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
73 lei.

cristhian 28-03-10 17:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,
asta poate fi adusa? daca da poti licita pana la 25$. daca castigam licitatia cu 25$ care e costul final pana la mine, in Bucuresti?
http://cgi.ebay.com/RARE-1994-Ferrar...item3cab68752d
mersi,

Decodat 28-03-10 18:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
25$ + 25$ transportul + 10$ com = 60$
Transportul afisat acolo este pentru USA.

cristhian 28-03-10 18:40

nu, las-o pe aia, liciteaza pt asta, daca se poate, pana la 45$
http://cgi.ebay.com/KYOSHO-1-18-FERR...item2a05b46d20
mersi,

mai mergi pana la 65$

Decodat 30-03-10 09:02

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Asa nu facem nimic. Trebuie sa-mi spui pretul tau inainte de a se incheia licitatia.

cristhian 30-03-10 20:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
pai asa am facut, mai erau 2h pana sa se incheie.
spune-mi daca asta poate fi adusa, eu am impresia ca nu trimite in Europa.
http://cgi.ebay.com/Kyosho-1-18-Ferr...item25599fc468
mersi,

Decodat 30-03-10 21:24

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu trimite in Europa.:arrow:

cristhian 31-03-10 21:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, da-mi, te rog, pretul total, in ce moneda si contul (pm).
http://cgi.ebay.com/1-18-FERRARI-KYO...item439c927775
Mersi,


All times are GMT +2. The time now is 01:09.

- Copyright 2026 4Tuning