Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Campionat LFS Demo (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/158229-campionat-lfs-demo.html)

pilu03 16-01-10 19:45

Re: Campionat LFS Demo
 
salut . am analizat si eu cursa si nu mise pare nimic rau ...... si nu am condus eu pentru ca eu nu ma bag la asa ceva. si ce imi zice dan mie ca cu vitezele varumio are probleme la volan si nu ise apasa bine butoanele si de aia a ramas in a-4......si nu stiu dc zice dan ca am condus eu ......da e problema lui daca al descalifica fara motiv ca crede el ca am fost eu e un ..............................salut bafta la urmatoarea cursa

kimiboy 22-01-10 14:35

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume : Pollak Cristian
Categoria:XRG,Blackwood GP
LFS :kimiboy054
Nume concurs:P.Cristian
Numar concurs: 54
Echipa : TRAXXAS Racing Team

alinutzu05 22-01-10 15:05

Re: Campionat LFS Demo
 
Incepand cu acest post nu se vor mai primi inscrieri pentru Campionat.
Ne pare rau dar este pe final.
Multa bafta si asteptam rezultate bune de la voi.

alinutzu05 22-01-10 19:12

Re: Campionat LFS Demo
 
Servarul este on-line pe LFS

NUME: Campionat Demo

Parola: wrace


Vor intra doar cei care au facut indeplinit timpul din baremul specificat in Regulamentul concursului

Puskin 22-01-10 22:04

Re: Campionat LFS Demo
 
Cum adminati voi campionatul? stau 1 tura in spatele lui S. Bogdan, el avand blue flag, adminii cred ca nu erau in lfs, stateau pe mess, apoi il lovesc pe S. Bogdan si tot eu primesc penalty.

Ma retrag din campionat. S-a vazut ca a lipsit Dan.

kimiboy 22-01-10 22:42

Re: Campionat LFS Demo
 
Puskin are dreptate!! mai bine era altcineva admin! nu stiau cum trebe scos o calificare!! aproape totul eo cu puskin am facut :(

kimiboy 22-01-10 22:46

Re: Campionat LFS Demo
 
altfel poftiti ::Dhttps://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=27245

kimiboy 22-01-10 22:58

Re: Campionat LFS Demo
 
1 Attachment(s)
poftiti replay pentru reclamati!

alinutzu05 22-01-10 23:22

Re: Campionat LFS Demo
 
Ne cerem scuze pentru cele intamplate.
* Admin 5 adik Valentin fost membru Frontline Motorsport a acordat penalizare lui 29 - S. Cristian deoarece a crezut ca a provocat accident ne fiind antent ce se intampla mai exact.
In fata lui se afla nr 17 care avea Blue Flag iar acesta nu la lasat sa treaca si nr 29 a incercat sa il depasesca si nu a reusit.

Imi pare rau pt tine care esti un pilot bun.

Stirea zilei:

Se pare ca pilu nu a ezitat nici acesta competitie intrand in competitie cu Nume de cursa: 23 - V. Minculeasa .
Dupa descalificare din cursa precedenta nu sa lasat convins si a incercat sa participe si la competitia urmatoare fapt ca a fost din nou Descalificat.

Imi pare rau si pt tine dar fratele meu ai liceenta si tot la DEMO participi.

Rezultatele cursei BL2 cu XRG:

1. 18 - B. Toader 10 ptc

2.17 - S. Bogdan 8 ptc

3.54 - P. Cristian 6 ptc

4. 21 - A. Dan 4 ptc


Ar fi putit sa fie punctat si cu pozitia nr 1 concurentul : 29 - S. Cristian dar acesta sa retras

Bafta tuturor

valentyn12 23-01-10 00:29

Re: Campionat LFS Demo
 
Asa este a fost o greseala de a mea, am avut alta treaba mai importanta dacat sa ma uit la voi niste Racers care nu ati fost in stare sa scoateti 1.10 sau si mai bn 1.09.... a fost dar unul singur care a scos 1.10 care a fost "Pilu" cu numele 23 - V. Minculeasa.
Din nou imi cer scuze Puskin.

valentyn12 23-01-10 01:36

Re: Campionat LFS Demo
 
Imi pare rau pentru cele scrise mai sus, eram suparat si nervos dupa ce am citit postul lui "kimiboy", a scris mana fara mine. Imi cer scuze si pentru prestatia mea ca admin la aceasta cursa si va promit ca data viitoare o sa fiu mai pregatit.

Va rog sa acceptati scuzele mele ..

Puskin 23-01-10 05:26

Re: Campionat LFS Demo
 
Se vede clar ca in turele 40-41 S. Bogdan incerca sa ma incetineasca sa isi ajute coechipierul. B. Toader fiind in spatele meu cu cateva secunde.

kimiboy 23-01-10 07:51

Re: Campionat LFS Demo
 
Imi cer scuze valentyn. Dar chiar..nu ati fost atenti! dar stiti cum ii. Nimeni nu e PERFECT! altfel re fac poza :)

kimiboy 23-01-10 08:12

Re: Campionat LFS Demo
 
1 Attachment(s)
No,am corectat tabelul final:
Attachment 1277458

world_eye007 23-01-10 11:51

Re: Campionat LFS Demo
 
Ma scuzati ca ma bag si eu, dar am citit pe aici si... ce fel de campionat e asta fratilor?
Fara suparare, cum sa nu ii dai punctele omului? Chiar daca s-a retras, avand in vedere ca a participat la cursa si din cate am inteles a luat locul 1, trebuie sa il pui pe tabel pe locul 1 cum se cuvine.
Cum poate un Marshal sa spuna ca "a avut lucruri mult mai importante de facut decat sa urmareasca o cursa"? Pai mergi si uita-te la meci daca e asa sau la orice altceva, daca nu vrei sa faci o treaba in care te-ai angajat.
Nu va suparati pe mine, ca nu o zic la modul ostentativ, dar campionatul vostru lasa o impresie puternica de neprofesionalism.


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning