![]() |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Dacia 1310/1300
2.Golf 1/2 3.Toyota Supra MkIV 4.Bmw m3 e36/e30 5.Aston martin db9 poate va indrebati dc dacia 1310/1300 daca nu existau cred ca nu aveam masina..restu' nu mai are rost sa le comentez |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
si daca nu existau...multi dintre noi nu am fi condus asa de bine ! ;)
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
vreau sa-mi schimb optiunea,dupa o reconsiderare si vazand faptul ca 90% dintre cei care au postat aici au pus supercaruri care le-au vazut doar in poze,si care n-au de-a face cu lumea palpabila a fiecarui individ
1-masina de ambulanta 2-masina de pompieri 3-ambulanta bgs 4-masina de politie 5-oltcitul meu |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Mercedes CLS
2.Audi RS4 3.BMW E36 4.Mercedes SL(modelu 1991-2000) 5.Mercedes W124 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Dacia 1310(fara ea nu le-as fi avut pe urmatoarele)
2.Peugeot 307 ambele modele si hatch si sw(combi) 3.BMW 320d 4.Mercedes Vito(inca una care face bani buni). 5. Peugeot 205GTI |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Mclaren F1
Acura/Honda Nsx Nissan Skyline R34 Ferrari FXX DeTomaso Pantera masina mea de muritor de rand e honda S2000 dar s-ar fi clasat pe 6 ;) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Mustang Shelby Cobra
Ford GT40 Evo IX Ruf RT12 S 320 cdi |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Toyota Supra
Bmw e30 Honda (Toate modelele pe benzina pana in 99) Toyota Celica VW Golf toate inafara de mk4 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Dacia 1310
2.Ford Fiesta 3.Seat Leon 4.Vw Jetta 5.Toyota Supra |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
WW Golf
Enzo |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Astra G Hatchback
Astra G caravan BMW E30 Dacia 1310 Audi Q7 ;) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Dacia 1310
2.Dacia Logan 3.Skoda Octavia Rs 4.Audi RS6 5.Bmw E30 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.dacia 1310
2.hyundai accent 3.skoda fabia 4.nissan 350z 5.nissan 200sx |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Honda Civic(oricare dintre modelele fabricate pana in 1991)
2.Ssang Yong Korando 3.Ford Mondeo (ultimul) 4.VW Golf 1 5.Oltcit (masina care "m-a invatat sa conduc" ) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning