Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

mihai_bogdan 28-12-09 23:51

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Dacia 1310/1300
2.Golf 1/2
3.Toyota Supra MkIV
4.Bmw m3 e36/e30
5.Aston martin db9

poate va indrebati dc dacia 1310/1300
daca nu existau cred ca nu aveam masina..restu' nu mai are rost sa le comentez

dolb 28-12-09 23:51

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
si daca nu existau...multi dintre noi nu am fi condus asa de bine ! ;)

julaikos 28-12-09 23:58

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
vreau sa-mi schimb optiunea,dupa o reconsiderare si vazand faptul ca 90% dintre cei care au postat aici au pus supercaruri care le-au vazut doar in poze,si care n-au de-a face cu lumea palpabila a fiecarui individ
1-masina de ambulanta
2-masina de pompieri
3-ambulanta bgs
4-masina de politie
5-oltcitul meu

VladM 03-01-10 14:47

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Mercedes CLS
2.Audi RS4
3.BMW E36
4.Mercedes SL(modelu 1991-2000)
5.Mercedes W124

LAZ'u 03-01-10 16:36

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Dacia 1310(fara ea nu le-as fi avut pe urmatoarele)
2.Peugeot 307 ambele modele si hatch si sw(combi)
3.BMW 320d
4.Mercedes Vito(inca una care face bani buni).
5. Peugeot 205GTI

tudorart 06-01-10 05:54

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Mclaren F1
Acura/Honda Nsx
Nissan Skyline R34
Ferrari FXX
DeTomaso Pantera

masina mea de muritor de rand e honda S2000 dar s-ar fi clasat pe 6 ;)

2fast4ut 06-01-10 18:06

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Mustang Shelby Cobra
Ford GT40
Evo IX
Ruf RT12
S 320 cdi

TheMendacious 09-01-10 14:05

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Toyota Supra
Bmw e30
Honda (Toate modelele pe benzina pana in 99)
Toyota Celica
VW Golf toate inafara de mk4

micut_zu 10-01-10 17:44

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Dacia 1310
2.Ford Fiesta
3.Seat Leon
4.Vw Jetta
5.Toyota Supra

Strainger 11-01-10 19:12

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
WW Golf
Enzo

mitza mtb 13-01-10 03:16

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by rs-dey (Post 2920089)
1. Opel astra
2.Daewoo Damas
3.Peujeot J5

Peugeot .. si app numai face 2 posturi ca pe sectiunea asta nu se contorizeaza:-)

edyopel 21-01-10 15:03

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Astra G Hatchback
Astra G caravan
BMW E30
Dacia 1310
Audi Q7 ;)

Geko 22-01-10 20:32

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Dacia 1310
2.Dacia Logan
3.Skoda Octavia Rs
4.Audi RS6
5.Bmw E30

FLAME 26-01-10 12:57

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.dacia 1310
2.hyundai accent
3.skoda fabia
4.nissan 350z
5.nissan 200sx

fasso 26-01-10 13:14

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Honda Civic(oricare dintre modelele fabricate pana in 1991)
2.Ssang Yong Korando
3.Ford Mondeo (ultimul)
4.VW Golf 1
5.Oltcit (masina care "m-a invatat sa conduc" )


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning