![]() |
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Felicitari si din partea baietilor de la INSANE ! sper sa ne intalnim pe 1 MAI la Constanta !
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
:-P bv......la toti........Abia astept 1MAI
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Bravo baietzi!
Nu am fost in tara de 4tuning day.....dar vad ca s-au intimplat multe! Felicitari! |
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Congrats dudes, si la mai mare!
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Multa bafta in continuare si respect pentru tot ceea ce ati facut si veti face. Am si eu langa bloc un BMW M3 Cabrio ( pantelimon ) cu numar : AHA are un stiker cu Anonymous e de la voi din club ? si daca da , vreau sa ii vad si eu profilul pe 4T . Multumesc anticipat . STIMA !
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:13. |
- Copyright 2026 4Tuning