Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunicate cluburi (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi.html)
-   -   Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport " (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi/15350-asociatia-club-sportiv-anonymous-motorsport.html)

Vialy 07-04-06 03:56

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Felicitari si din partea baietilor de la INSANE ! sper sa ne intalnim pe 1 MAI la Constanta !

*-_Speed_-* 10-04-06 13:43

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
:-P bv......la toti........Abia astept 1MAI

ducu 10-04-06 15:54

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Bravo baietzi!
Nu am fost in tara de 4tuning day.....dar vad ca s-au intimplat multe!
Felicitari!

neXus 11-04-06 13:13

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Congrats dudes, si la mai mare!

ionutpuff 06-02-12 23:57

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Multa bafta in continuare si respect pentru tot ceea ce ati facut si veti face. Am si eu langa bloc un BMW M3 Cabrio ( pantelimon ) cu numar : AHA are un stiker cu Anonymous e de la voi din club ? si daca da , vreau sa ii vad si eu profilul pe 4T . Multumesc anticipat . STIMA !


All times are GMT +2. The time now is 16:13.

- Copyright 2026 4Tuning