![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Presimt ca va iesi ceva frumos... ;)
Ce culoare va fii masina? Imi place cum ai modificat spoilerul spate, am si eu la fel si de asemenea nu prea`am place ca e mai ingust la partea de jos. De ce ai lasat "gaura" in partea stanga? Doar nu`i pui toba stock?:D Bafta! |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
asteptam cu multa rabdare rezultatul final... :D
si makeover-ul e tot atat de interesant :rolleyes2 , bafta. |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
Quote:
azi am dus usile,aripile fata haionul si capota la tinichigiu ptr a le face clean,am rastrurnat masina si de maine incepe curatarea,grunduirea,antifonarea :shock: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
inarmeaza-te cu multa rabdare si putere de munca cat cuprinde !!! bafta mult in continuare...:D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Spor la munca!
Imi place ca nu lasi nimic nefacut. |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
13 Attachment(s)
Quote:
azi am luat usile,aripile fata si haionul de la tinichigiu....shaved :twisted: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ce-ti mai place cleanu :ballbounc
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Presimt ca o sa iasa ceva bomba:D
Cum se fac usile shaved? sudezi o tabla pe partea cealalta si umbli ce ramane cu chit? |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Frumos Oltcitul, asteptam rezultatul final.Ma miram eu de ce nu l-am mai vazut prin oras de mult timp.Succes la munca.:D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
mai pune o poza - doua sa vedem in ce stadiu mai esti ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
16 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Arata bine deocamdata lucrarile.Sfatul meu este sa le lasi asa
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning