Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

Al3xius 11-07-04 18:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DnI\"
propun pentru Al3xius sa scrie cateva zile sub nick \"BANANA\"
:peace: :peace: :peace:


MUAAA !!! VREAU!!!


Vali plssssss modifica-mi si mie rangu !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: PLSSSSS!!!!

BoSsuL3TZ 11-07-04 18:23

misto.. hai la Politzie cu el :P :peace:

Al3xius 11-07-04 18:35

prima data rangu si dupaia merem la politie k stau in arest fericit ! :P :P

DnI 11-07-04 18:43

Al3xius aveam niste bani prin portofel... stii ceva de ei !? :lol: :lol: :lol:

DnI 11-07-04 18:46

pacat ca are doar 9 secunde banana suzana :P :P :P :P
santos te rog, filmuletul cu dacia 1100!

Al3xius 11-07-04 18:46

hai ma ca nu-s hot ! :lol: am furat si eu o banana si gata... :( :( :( :(


de banii tai .. no comment ! :lol: :lol: :P :P :P

DnI 11-07-04 18:50

pai zi ma mai bine ca-ti era foame :P :P hahaha
bafta!

DAMaged 11-07-04 19:06

Baietii eu am ajuns mai tarziu pe acolo, pe la vreo 12 si ceva si nu am auzit nimik de intrunirea celor de pe forum la nimeni, chiar am intrebat pe unii din cei prezenti la cursa si nu stiau nimik si asa ca am stat pana la sf.etapei sa m-am carat acas. As fi vrut sa va cunosc si eu dar asta e, poate data viitoare. Sper ca o sa fie o data viitoare, avand in vedere ca v-ati distrat destul de misto din cate am citit aici... Salutarile mele pana atunci!

RoSonic 11-07-04 19:22

La urmatoarea intalnire.... aduc o banana pentru Alexius :) ...daca nu uit...

DAMaged, pai la sfarsit s-a hotarat unde se merge... trebuia sa vezi si tu unde e gramada de tricouri 4t... sau macar unul si sa intrebi..... :)

aicad 11-07-04 19:39

rezultate ceva ? vreau sa vad si eu daca chiar am iesit pe ultimul loc

BoSsuL3TZ 11-07-04 20:59

ultimul nu cred.. :( a fost unu cu un fiat Punto care n-a reusit sa faca multe.. a mai fost trabantu.. si cine jtie poate ai fost chiar mai in fatza.. respect :) data viitoare poate ne luam amadoi la intrecere.. sa vaz.. dar sa nu ma iei prea tare.. ca-s incepator :D :D :D :D ramane de vazut.. ;)

Al3xius si la mai mare! :lol: :lol:

COObra 11-07-04 21:14

hotzuuuuuuuu
huooooooooooo :D :D :D
stia bogdan de ce a luat cainii cu el

bogdanlascu 11-07-04 22:35

se pare ca a fost cool aceasta etapa imi pare rau ca am lipsit :(

bogdanlascu 11-07-04 22:44

a fost vreun oltcit la cursa?? :?:

RoSonic 11-07-04 22:48

La cursa nu a fost.... dar a fost la Snagov ...


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning