![]() |
Re:
Quote:
MUAAA !!! VREAU!!! Vali plssssss modifica-mi si mie rangu !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: PLSSSSS!!!! |
misto.. hai la Politzie cu el :P :peace:
|
prima data rangu si dupaia merem la politie k stau in arest fericit ! :P :P
|
Al3xius aveam niste bani prin portofel... stii ceva de ei !? :lol: :lol: :lol:
|
pacat ca are doar 9 secunde banana suzana :P :P :P :P
santos te rog, filmuletul cu dacia 1100! |
hai ma ca nu-s hot ! :lol: am furat si eu o banana si gata... :( :( :( :(
de banii tai .. no comment ! :lol: :lol: :P :P :P |
pai zi ma mai bine ca-ti era foame :P :P hahaha
bafta! |
Baietii eu am ajuns mai tarziu pe acolo, pe la vreo 12 si ceva si nu am auzit nimik de intrunirea celor de pe forum la nimeni, chiar am intrebat pe unii din cei prezenti la cursa si nu stiau nimik si asa ca am stat pana la sf.etapei sa m-am carat acas. As fi vrut sa va cunosc si eu dar asta e, poate data viitoare. Sper ca o sa fie o data viitoare, avand in vedere ca v-ati distrat destul de misto din cate am citit aici... Salutarile mele pana atunci!
|
La urmatoarea intalnire.... aduc o banana pentru Alexius :) ...daca nu uit...
DAMaged, pai la sfarsit s-a hotarat unde se merge... trebuia sa vezi si tu unde e gramada de tricouri 4t... sau macar unul si sa intrebi..... :) |
rezultate ceva ? vreau sa vad si eu daca chiar am iesit pe ultimul loc
|
ultimul nu cred.. :( a fost unu cu un fiat Punto care n-a reusit sa faca multe.. a mai fost trabantu.. si cine jtie poate ai fost chiar mai in fatza.. respect :) data viitoare poate ne luam amadoi la intrecere.. sa vaz.. dar sa nu ma iei prea tare.. ca-s incepator :D :D :D :D ramane de vazut.. ;)
Al3xius si la mai mare! :lol: :lol: |
hotzuuuuuuuu
huooooooooooo :D :D :D stia bogdan de ce a luat cainii cu el |
se pare ca a fost cool aceasta etapa imi pare rau ca am lipsit :(
|
a fost vreun oltcit la cursa?? :?:
|
La cursa nu a fost.... dar a fost la Snagov ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning