Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Skyline in Romania (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/1483-skyline-romania.html)

CT-87-ADY 04-08-04 17:24

Bytzu... Off-topic rau de tot! :arrow: :chainsaw: :poke: !

needBrain 05-08-04 02:52

Re:
 
l-am vazut si io.eram pe b-dul tomis si a trecut pe langa mine.mi se parea mie cunoscuta masina dar nu stiam ce e.abia cand i-am vazut spatele mi-am dat seama ca-i skyline.botu e frumos frumos,spatele cam de ciocolata,asta nu-i tunat deloc dar oricum,dacat un metzan sau bmw....

CT-87-ADY 05-08-04 10:58

Mie la design mi`i se pare mult mult mai frumoasa o SUPRA! :shock:

Amytal 09-08-04 20:14

Designul este o problema de gusturi....
Skyline mai patratos agresiv Supra mai sexy mai alunecoasa
in sfarsit vedem un Skyline in Ro desi nu stiu sigur nici cate Supre sunt (poate-mi raspunde cineva la intrebarea asta...)
poate facem cunostinta cu posesorul/posesoarea in fine

Viper_VT 10-08-04 00:38

e o posesoare iti zic eu sigur :wink:

mike_r33 18-01-08 00:07

Re: Skyline in Romania
 
Skyline-ul negru da este un r34 GTT nu este gtr are acelasi motor ca si r33 gts-t ca am meu aici -> https://forum.4tuning.ro/115-masina-mea-nissan-infiniti/49107-nissan-skyline-r33-gts.html
Si problema cu numarul nu are nici o treaba in Romania nu are treaba politia sa iti dea amenda mai ales daca ai actele pt k este numar legal si da este numar englez personalizat.

Bogdan_ozzy 19-01-08 00:39

Re: Skyline in Romania
 
Aici nu s-a mai postat de aprox 4 ani !Nu mai "dezgropa"topicuriile.. uita-te la data ultimului post.;)

Oana Neculoiu 19-01-08 16:02

Re: Skyline in Romania
 
Ori nu m-am uitat eu atenta, ori nu s-a discutat chiar de loc de Noul Skyline. :) ma poate lamurii si pe mine cineva va rog frumos

Mustang 20-01-08 17:18

Re: Skyline in Romania
 
Quote:

Originally Posted by Oana Neculoiu (Post 1301631)
Ori nu m-am uitat eu atenta, ori nu s-a discutat chiar de loc de Noul Skyline. :) ma poate lamurii si pe mine cineva va rog frumos

Cauta topicul potrivit. ;)

lascarica 21-01-08 02:05

Re: Skyline in Romania
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1300716)
Aici nu s-a mai postat de aprox 4 ani !Nu mai "dezgropa"topicuriile.. uita-te la data ultimului post.;)


Daca moderatorul sectiunii a considerat de cuviinta ca-i util a lasa topicul deschis, in nici un caz nu trebuie blamat userul ce a postat fiind la subiect...Subiectul aici fiind "skyline in romania" -iar userul in afara de faptul ca-i proprietar de skyline ,aduce si o cat de vaga informatie legata de subiect....totul mi se pare cat se poate de firesc.
Eu cred ca unii dintre noi(indiferent daca-s moderatori sau useri fara drepturi si obligatii suplimentare) INAINTE de a incerca sa faca pe coordonatorii,ar trebui sa judece bine situatia !

ady_dl3 21-01-08 06:44

Re: Skyline in Romania
 
e prea tare mashina...da asta e sa se dea cu ea pe autostrada..cred k mai are o mashina pt gropile noastre!!!

Leu_andrei_alexandru 30-12-10 14:50

Re: Skyline in Romania
 
Quote:

Originally Posted by BogdanCMS (Post 53924)
Ete na, acum o sa-mi spuneti ca exista si Skyline break sau Skyline furgoneta... :P :P :D :D

ba da mah exista..... Exista si in 4 usi si break ... si cred ca si furgoneta so facut(tunning).... ai auzit de Nissan Stagea GT-R?:) asa altceva... hmm da nu e GT-R da oricum e bn.. e un GST-t maxim daca asta o fi da nu cred.... o fi un SR20DET... oricum e bun sai pacalesti pastia.... app.... cautati pe net Second hand cars in UK... ca o sa vedeti acolo preturi la Skyline.... un Skyline GT-R R33 costa doar 10.000 de lire:D:D:D:D

ZaNe94 30-12-10 15:05

Re: Skyline in Romania
 
am vazut cateva pe la odessa (sau acelasi de 2-3 ori) in 4 portiere era.... am ramas masca...

Leu_andrei_alexandru 30-12-10 15:14

Re: Skyline in Romania
 
Quote:

Originally Posted by CT-87-ADY (Post 58855)
Mie la design mi`i se pare mult mult mai frumoasa o SUPRA! :shock:

na acu nus ce sa zic..... supra e mai fat lookin... ce sa mai e ca si cum ai compara un avon si un apartament... nu au asemanari.. is amandoua super...

Au alt motor na... ce sa zic e altfel.. supra e RWD asta e AWD...

Disclaimer 04-01-11 11:42

Re: Skyline in Romania
 
Quote:

Originally Posted by BogdanCMS (Post 53506)
Ce belea...nr de UK care sa imite cuv \"p***a\"! Oare omul ala si-o da seama ce are pe mana :?: :?: :shock:
el_loco, in Japonia toate masinile au volanul pe dreapta, iar la Skyline nu s-a facut niciodata, din cate stiu eu, si un model cu volanul pe stanga...
SA NE TRAIASCAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Daca il stie cineva pe proprietar, poate il convinge sa vina odata sa-l vedem si noi...Sunt convins ca in curand il vom vedea tunat rau e tot... :twisted: :twisted: 8)


Stii gresit, de fapt sunt facute si cateva cu volan pe stanga, dar sunt foarte rare.


All times are GMT +2. The time now is 03:36.

- Copyright 2024 4Tuning