Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   Buick RoadMaster 1948 (https://forum.4tuning.ro/399-americane/147795-buick-roadmaster-1948-a.html)

KAY_ 03-09-09 13:56

Re: Buick Super '49
 
directia era ceva mai greoaie ,sper dupa schimbarea a 2 rulmenti sa numai fie asa ,masina este aproape gata inca nu am dat o jos de pe elevator ,revin spre seara cu poze sa vedeti ce a iesit .

KAY_ 04-09-09 01:01

Re: Buick Super '49
 
9 Attachment(s)
a durat mai mult de cat am zis la inceput ,numai conteaza ca am ajuns la final aproape, rezultatul e peste asteptari .


prima poza este un "before" (poza care am cerut o inainte de a cumpara masina) ce a iesit se vede in restul pozelor....

bucurel20 06-09-09 02:22

Re: Buick Super '49
 
kay-ule ai facut treaba buna imi place a iesit super

KAY_ 06-09-09 15:09

Re: Buick Super '49
 
2 Attachment(s)
vineri am iesit la o plimbare scurta pana la spalatorie ca avea 1 tona de praf pe ea . directia e ok ,numai e greoaie ,volanu nu l am nimerit pe pozitie si mai trebuie strans cablu de la frana de mana ...lucruri mici :lol: ,in rest toate bune .

2 poze :arrow:

IonutzMFF 06-09-09 19:21

Re: Buick Super '49
 
Felicitari pentru masina , e o bijuterie

Evoluzione 12-09-09 13:30

Re: Buick Super '49
 
Ai lucrat foarte bine la masina, bravo :D Sa ai grija de ea :-P

dan.moraru 12-09-09 14:33

Re: Buick Super '49
 
Pe cand o sesiune foto cu masina?

KAY_ 12-09-09 15:02

Re: Buick Super '49
 
multumesc la toti

poze frumoase cat de curand

cata x 27-09-09 14:52

Re: Buick Super '49
 
felicitari... ai tot respectu meu :) e shiny rau masina:>

Daniel_Toa 10-10-09 11:45

Re: Buick Super '49
 
In acest moment masina este prezentata la Emisiunea ProMotor pe PROTV .

SV25MBN 10-10-09 15:57

Re: Buick Super '49
 
Pff si eu n-am vazut :(

bucurel20 13-10-09 14:32

Re: Buick Super '49
 
da intradevart am vazut si eu in reluare pe sport.ro frumoasa prezentarea
tu de ce nu ai aparut in prezentare?

KAY_ 13-10-09 15:56

Re: Buick Super '49
 
fratimiu a vb de la inceput cu Roxana si tot el normal a facut si filmarea .s a cam pierdut in date tehnice pe acolo da a iesit bine per total :D . imi pare rau ca nu au bagat camera pe dedesubt sa arate rodu muncii mele de 1 luna jumate :D

Daniel_Toa 13-10-09 16:07

Re: Buick Super '49
 
Chiar am ramas impresionant de cum arata o masina de 60 de ani vechime . Felicitari pentru ceea ce ai realizat !

eXeqTr 13-10-09 23:23

Re: Buick Super '49
 
pentru cei care au pierdut emisiunea puteti viziona reportajul aici: http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p.../pagina-1.html

Felicitari pentru aceasta bijuterie !


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning