Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   NIK Customs Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/147497-nik-customs-bucuresti.html)

PetricaCBD 30-05-10 10:06

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B-64-KTL (Post 3339457)
Un badboy exact ca cel din poza la ce pret se face si timp de executie?
Mersi frumos si sper sa nu se supere fostul propietar al masinii si nici initiatorul topicului de unde am luat poza.

m-ar interesa si pe mine acest badboy la fel tot pt cielo....un pret se poate??ms

B-66-FYB 31-05-10 11:31

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut ,ai P.M. cu pretul

B-66-FYB 08-06-10 18:36

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
=reparatie bara spate
=eleron tip CSL, E46

kathalin 08-06-10 19:29

Re: NIK Customs Bucuresti
 
La Csl trunk nu cumva marginea de sus ar trebui sa fie mai lata?Sau asa a cerut proprietaru?!

B-66-FYB 08-06-10 20:17

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 3426767)
La Csl trunk nu cumva marginea de sus ar trebui sa fie mai lata?Sau asa a cerut proprietaru?!

proprietarul a cerut marginea de 3-4 mm

sqmpykwl 12-06-10 23:14

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
Buna seara.
Doresc un kit de prelungiri (bara fata, praguri si bara spate) pentru Chevrolet Aveo Sedan, in genul celui din poze.
Puteti sa imi spuneti un pret si daca trebuie neaparat sa fie prezenta masina, sau se pot face si expedia prin curier, eu fiind din Petrosani?
Multumesc!

B-66-FYB 16-06-10 13:59

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by sqmpykwl (Post 3436540)
Buna seara.
Doresc un kit de prelungiri (bara fata, praguri si bara spate) pentru Chevrolet Aveo Sedan, in genul celui din poze.
Puteti sa imi spuneti un pret si daca trebuie neaparat sa fie prezenta masina, sau se pot face si expedia prin curier, eu fiind din Petrosani?
Multumesc!


am raspuns prin P.M.

X-PAK 22-06-10 16:08

Re: NIK Customs Bucuresti
 
pleoape ford mondeo mk3 ?

flebusca 22-06-10 16:49

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Unde ati facut fratilor scoala? Propoziltia trebuie sa aiba subiect si predicat.... u ce ceri acolo cu pleoape sa iti lustruiasca , faca , vopseasca, kituiasca etc...sunt n variante, incercati sa fiti cat mai expliciti...

B-66-FYB 23-06-10 15:06

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by X-PAK (Post 3461026)
pleoape ford mondeo mk3 ?

salut. se pot face ,am nevoie de masina o zi si se rezolva

X-PAK 01-07-10 16:09

Re: NIK Customs Bucuresti
 
la ce bani ?

B-66-FYB 01-07-10 16:15

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by X-PAK (Post 3485729)
la ce bani ?

in functie de model ,50-60 lei

tetel_sorinel 01-07-10 21:02

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B-66-FYB (Post 3485749)
in functie de model ,50-60 lei

salut, as dori daca se poate sa imi evezati din tabla buzele aripilor dupa spate pentru un E36 coupe, si daca se poate cam cat ar costa. Multumesc anticipat.

B-66-FYB 02-07-10 14:36

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut .lucram doar cu fibra ,daca vrei le putem evaza cu fibra de sticla

B-66-FYB 07-07-10 20:37

Re: NIK Customs Bucuresti
 
5 Attachment(s)
-Bara fata Vectra C custom


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning