Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

aleks 09-04-06 04:28

Re: Ce'ai face daca....
 
foarte bine ai facut andy...
pe bune acum,,,,
eu n-am curajul sa duc lucrurile asa departe, dar ii apreciez p aia kre pot s-o faca...

Eugen_TL 09-04-06 10:43

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by ANDY_62SLC
iar pt SUN da chiar am rezolvat ceva le-am dat aceasi durere si lor pt mom ala ce a fost dupa da a fost o prostie din partea mea dar nu mai conta!U ce faceai de exemplu?
TuningBoy e pe aceasi unda cu mine bag seama u?


sincer sa fiu cam da.. pe aceeasi unda cu mici modificari... si eu imi sar repede din pepeni... oricum prin fapta asta ai aratat ca tineai la ea mult ca altfel te durea fix in pala si nici nu bagai de seama prea mult... oricum sa stii ca si eu am trecut prin asa ceva... bataitza (numai ca eu am spart acpul din greseala- am impinso si ea bolovanca s-a dus in perete si sa lovit la cap-- a stat acolo jos a plans plm... eu am plecat) - 1 an am fost dusmani iar acum suntem prieteni ! :)

ANDY_62SLC 09-04-06 13:44

Re: Ce'ai face daca....
 
e bine daca voi sunteti prieteni noi tot dusmani am ramas de cativa ani si oricum nu mai avem unde ne vedea ca e in Italia fata!Si apropo orice sf are un inceput bun si l-am avut!

CarGoVroom 13-04-06 20:25

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
ce'ai face dak...prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu el? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?

in cazul in care esti indragostit/a cu adevarat sau tii la o persoana nici nu ti-ar trece prin cap sa te combini de suparare...
pentru a fii ontopic:
si ea si el s-au dovedit a nu fi prieteni adevarati deci voi scapa de amandoi.

Quote:

Originally Posted by spiry_moto
Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

nu stiu cum as putea sa ajung s-o iubesc fara sa o cunosc destul de bine
P.S: I must be the only straight guy that's not into lesbians...

aleks 16-04-06 03:34

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by CarGoVroom
nu stiu cum as putea sa ajung s-o iubesc fara sa o cunosc destul de bine

oricat de bine cunosti un om, surprize apar cand nici nu te astepti... si la modul cel mai putin probabil la prima vedere... vb din experientza, din pacate...

BlueEyes 17-04-06 02:11

Re: Ce'ai face daca....
 
u r F***ING right!:P same damn experience thats talking :P

Psycho 17-04-06 02:59

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes
u r F***ING right!:P same damn experience thats talking :P

what the f u c k r u talking about ..?!~

Cosmin255 17-04-06 11:37

Re: Ce'ai face daca....
 
Prost pusa problema , nu poti sa stii ce vei face atat timp cat nu ai patit.Pentru ca acum gandesti la rece , dar cu siguranta atunci vei gandi altfel daca Doamne fereste ti se intampla asta...

Spark 17-04-06 12:35

Re: Ce'ai face daca....
 
cam asa ceva ...
din afara vezi altfel lucrurile .. si le judeci altfel ..
dar cand esti implicat ... esti mai "orb" ... ;) sau nu vezi lucrurile asa cum ar trebui

SUN 17-04-06 22:28

Re: Ce'ai face daca....
 
eu zic k ar trebui sa-i bagi p amandoi intr-un film gen SAW :D

Spark 18-04-06 00:29

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by SUN
eu zic k ar trebui sa-i bagi p amandoi intr-un film gen SAW :D

eu zic ca nu merge treaba ...
nu se mai sperie fetele la filme horror ...
sunt la care chiar le plac ... ;) ... nush` la ce film horror am fost .. si alea in loc sa tzipe .. sau ceva .. radeau de se rupeau .. :) :)

SUN 18-04-06 00:41

Re: Ce'ai face daca....
 
aici chiar trebuie sa-ti dau dreptate...what is wrong with the youth of today?

don_costelo 27-04-06 07:19

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
ce'ai face dak...prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu
Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

nu stiu as incerca sa inteleg de ceel? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?
pe el il omor
pe ea o iert dar nu prea usor
ar trebui intai sa discute cu mine

de privit as privi alte 2 femei dar nu pe iubita mea si alta femei

Spark 27-04-06 15:02

Re: Ce'ai face daca....
 
hmm ... eu ma gandesc putzin altfel ...
d c sa-l omori numa` pe el ?
poate el a fost doar OCAZIA .... InTENTZIA existand mai demult ;)
dak nu te insela cu ace amic .. o facea cu altu` ... posibil ... asa ca ...

Mertzanik 27-04-06 15:26

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

nu stiu as incerca sa inteleg de ceel? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?
pe el il omor
pe ea o iert dar nu prea usor
ar trebui intai sa discute cu mine

ce frate sa vezi ce si cum...direct in minte primul lucru iti vine sa dai cu pumnii sa te razbuni....o spun din experienta ....dupa o relatie de 5 ani cu planuri de viitor un ex d al meu s-a gandit k e bine sa ma insele cu una de 37 de ani, maritata si cu 2 copii... si urata si grasa...dar avea multi multi bani....in fine
pe ea am batut o iar lui i-am spart capul...cu o sticla....si acum suntem dusmani dupa 2 ani d zile ...el incearca si acum sa s impace cu mine....ceea ce nu merge k si acum i-as da sa sara pana pana zice piua...
pana nu traiesti nu ai cum sa stii ce ai face, nu ai timp sa gandesti atunci ....ori esti p..a bleaga si pleci ori ii faci sa te tina minte .....nu credeam sa fac asta vreodata ...macar stiu k mi-am varsat toata amaraciunea


All times are GMT +2. The time now is 08:27.

- Copyright 2024 4Tuning