![]() |
Re: echipa de sprijin
Quote:
|
Re: echipa de sprijin
bai le-am dat ca painea calda sper ca mai trec si eu sa mai iau si dabea astept sa vina cea zi
|
Re: echipa de sprijin
a fost azi leutzu si a mai luat, in jur de 500 de fluturasi... :)
|
Re: echipa de sprijin
pls... e timpu scurt, si multe rau de facut....
noi vroiam ceva frumos de lansarea revistei, si s-a transformat in ceva urias, neasteptat de mare... cum e normal in orice tara.... rugam pe cei care ne ajuta sa sune la birou si sa fie langa noi sunt enorm de multe lucruri de facut, sunati imediat si veniti in echipa |
Re: echipa de sprijin
suntem prinsi rau... daca nu rasp nimeni la 0311.035.368,
dati pm cu nr de tel al vostru lui zoliat si veniti sa ne ajutati |
Re: echipa de sprijin
eu am dat pm, acum sa vedem la ce ma puneti... :D
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
sper sa nu le dati doar de dragu de a scapa de ele. .. si de a scrie aici ca... ohoho .. am mai scapat de 300 de fluturasi .. aveti si voi grija cui dati. ... ii selectati dupa ochi ... |
Re: echipa de sprijin
normal ma...in plus am pus numai pe masini luxoase si tunate. Si in plus de ce sa scapam de ei? eu ii vreau, ca sa pot ajut... :D
|
Re: echipa de sprijin
nush cate au impartit altii dar eu cred k am impartit aproximativ 800 de flyere...acum am ajuns acasa si sunt rupt
|
Re: echipa de sprijin
si eu, am dat vreo 1000 si numai pot...din pacate numai am timp sa impart, ca trebuie sa ma apuc de lucru la masini si sa lipim stikere pe ele. Oricum daca e nevoie de ajutor inauntru, aveti numaru meu... :)
|
Re: echipa de sprijin
Maine dupa ora 15:00 sunt liber. Daca aveti nevoie de ajutor la prisma, pot sa vin acolo sa va ajut cu ce pot.
|
Re: echipa de sprijin
propun urmatorul lucru :
ne strangem 5 - 6 ( GolfTuning , Zero_Cool , sant0s , blowwind , sil4tuning , madskilz ) si mergem sa impartim fluturasi...parcurgem portiunea Piata Romana - Piata Unirii pe jos si impartim cat mai multzi fluturasi ;) ... ce zicetzi ? maine pe la 14 ... |
Re: echipa de sprijin
Eu maine dupa ora 15:00 imi propun sa ma dedic total 4TUNING DAY. Ori sa ajut pe la prisma, ori cum spui tu, cu fluturasi. Am impartit si ieri si azi, i-am dat si lui toader (care e cu mine in clasa) cativa... am pus si afise ieri...
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
Am fost azi in parcul tineretului si am scapat de aproximativ 1000 de fluturasi (am mai dat si prin Iancului ) iar restul i-am imparti lui NC si inca catorva prieteni, de asemenea am mai dat cativa fluturasi si in lic Onicescu (i-am dat unor pusti din liceu sa-i dea pe acolo). Ne vedem maine (azi) la Prisma2 |
Re: echipa de sprijin
si asta a fost...am ajutat cum am putut!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:56. |
- Copyright 2026 4Tuning