![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Acadea | Freehand tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
eu m'am inscris la BEGINNER... dar m-am razgandit.... daca se poate ma sa schimb si sa ma inscriu la ADVANCED so...
andrey2003 | ADVANCED TUNING |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mama cum o sa fie la beginner...s-au inscris o gramada :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
eu la beginner dak se poate
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
hai cu tuninguuuuuuu. hai frattilor sa alegeti masina ai aodata.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
inca o zi, o ora si 58 min :-P :lol: ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Intruder1k2 | Freehand tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
maskt | Advanced Tuning.......nu sunt sigur daca am facut alegerea cea buna
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
WGF/Beginner Tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
prima faza a concursului e gata :D
masinile castigatoare votate de membrii 4tuning: FREEHAND TUNING: GOLF V BEGINNER TUNING: MAZDA RX8 ADVANCED TUNING: PORSCHE 911 TURBO in continuare, pe acest topic, asteptam (daca mai sunt) inscrisi intarziati, pana pe pe 13 martie inclusiv. pozele vor fi puse azi pe topicurile dedicate (in care au fost poll-uri) si, oficial, de azi puteti incepe, dupa ce vor fi publicate pozele :D asteptam intrebari si nelamuriri tot aici. repet, pentru inscriere (daca mai sunt intarziati), specificati aici USER | CATEGORIE. VA ROG SA NU VA MAI SCHIMBATI OPTIUNEA. DEJA S-A INTAMPLAT CU CATIVA MEMBRI. NU PUTEM MODIFICA/SCHIMBA LISTELE LA NESFARSIT ;) spor si inspiratie ! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bafta tuturor participantilor ...ne vedem in 20 de zile :D !!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cutt3r | beginner
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
deci pana la urma cate desene putem baga in concurs!? :|
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
suma se imparte la primele 3 locrui ( I ... II ... III ) ... in functie de loc :P ... (ex I - 150e ... II - 100e ... III - 50e ) sau ceva de genul asta ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Soricelu~Beginner ... sa fie mai frumos scris :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning