Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

Acadea 08-03-06 17:01

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Acadea | Freehand tuning

andrey2003 08-03-06 17:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu m'am inscris la BEGINNER... dar m-am razgandit.... daca se poate ma sa schimb si sa ma inscriu la ADVANCED so...

andrey2003 | ADVANCED TUNING

alex_maxx 08-03-06 18:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mama cum o sa fie la beginner...s-au inscris o gramada :D

soricelu 08-03-06 19:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu la beginner dak se poate

mertan 08-03-06 20:58

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
hai cu tuninguuuuuuu. hai frattilor sa alegeti masina ai aodata.

metal_militia 08-03-06 21:01

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
inca o zi, o ora si 58 min :-P :lol: ;)

Intruder1k2 08-03-06 21:10

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Intruder1k2 | Freehand tuning

c i k y 08-03-06 21:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
maskt | Advanced Tuning.......nu sunt sigur daca am facut alegerea cea buna

WGF 08-03-06 21:43

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
WGF/Beginner Tuning

TopArt 09-03-06 10:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
prima faza a concursului e gata :D

masinile castigatoare votate de membrii 4tuning:

FREEHAND TUNING: GOLF V
BEGINNER TUNING: MAZDA RX8
ADVANCED TUNING: PORSCHE 911 TURBO

in continuare, pe acest topic, asteptam (daca mai sunt) inscrisi intarziati, pana pe pe 13 martie inclusiv.

pozele vor fi puse azi pe topicurile dedicate (in care au fost poll-uri) si, oficial, de azi puteti incepe, dupa ce vor fi publicate pozele :D

asteptam intrebari si nelamuriri tot aici.

repet, pentru inscriere (daca mai sunt intarziati), specificati aici USER | CATEGORIE.

VA ROG SA NU VA MAI SCHIMBATI OPTIUNEA. DEJA S-A INTAMPLAT CU CATIVA MEMBRI. NU PUTEM MODIFICA/SCHIMBA LISTELE LA NESFARSIT ;)

spor si inspiratie !

LKS 09-03-06 11:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bafta tuturor participantilor ...ne vedem in 20 de zile :D !!!

cutt3r 09-03-06 11:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cutt3r | beginner

Ace Axel 09-03-06 12:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deci pana la urma cate desene putem baga in concurs!? :|

blowwind 09-03-06 12:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by metal_milita
metal_milita | advanced tuning DECIZIA FINALA...am ratat o sansa la 150 de coco:cry: :cry: acu am sansa la 300...Doamne ajuta:joy:

dar nu castigi 300e :) ...
suma se imparte la primele 3 locrui ( I ... II ... III ) ... in functie de loc :P ...
(ex I - 150e ... II - 100e ... III - 50e ) sau ceva de genul asta ;)

soricelu 09-03-06 13:45

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Soricelu~Beginner ... sa fie mai frumos scris :))


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning