![]() |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
detalii, cand trebuie sa aducem masinile??? ca numai e mult si sa stim cum facem...am auzit niste zvonuri ca masina sa fie adusa vineri 31, dupaia numai poate fi adusa?! :) sunt prea nerabdator...
P.S: sar putea ca bora sa nu aiba tuningu complet... :( |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Pai... din moment ce sambata este deschiderea, toate masinile trebuie sa fie in hala de la Prisma la momentul deschiderii, nu ? Bagati carbuni, ca e pacat sa nu terminati masinile!
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
din pacate bora numai poate fi prezenta acolo...masina nu va fi gata.In locul borei intra o solenza...
1. Solenza 2. Fiat Punto 3. Golf 2 4. Cielo ERD |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Inca de ieri persoanele inscrise au inceput sa fie contactate pentru a stabili toate detaliile. Nimeni nu va fi uitat. Sunt mai multi factori dupa care trebuie sa ne organizam, si s-o facem bine - masini persoane fizice, cluburi, masini in standuri firme, etc. Voi faceti masinile sa fie gata pana la show si noi facem partea grea ;)
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Am si eu o intrebare, Colegii mei din club inca nu s-au hotarat daca vin sau nu dar eu vreau neaparat sa vin, cum fac sa mai prind si eu un loc?
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Am si eu o problema, colegii mei din club nu s-au hotarat daca vin sau nu dar eu si cu unul din ei venim sigur, ce sa fac sa nu raman pe afara, mai sunt locuri?
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
folosesti formularul de inscriere de pe site
ai link pe prima pagina |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
mad, juts mad:
1.Valy Punto 2.raduERD 3.Golf 2 FloW 4. ??? surpriza ??? ultima lista, sper sa numai am neplaceri...4 masini o sa fie 99% ;) Dar in ce zi sa le aducem, sa stim daca mai avem timp...multumesc! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Xtreme Club Emotion - Oficial
3 masini : - C4 - Seat Ibiza - Noul Leon - care va fi o surpriza si din cate stiu o premiera in Rom! (asta daca doamne ferestre nu se intampla vreo porcarie si .....fura careva masina ) bafta la toata lumea! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
acum e cel mai oficial, din pacate am fost dezamagit si eu...Insane va fi prezent doar cu 3 masini.
1.Xel'Naga - vw Bora 2.FloW - vw Golf 2 3RaduERD - daewoo cielo Un loc liber... |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
asteptam un sprijin real din partea cluburilor, mai ales din partea membrilor sustinatori, care nu expun
de exemplu avem nevoie de masini sa aduca ziaristi, sau sa duca oamenii la cazare compensam benzina deranjul, etc... apreciem real sprijinul |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
vorbim si cu membrii nostri, sper sa ne ajute cu asta
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
si WSR ajuta, in masura in care masinile nu vor fi in sala...
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
si noi vomm ajuta cum putem...o sa vina multe masini si poate o sa ie mai goale. :) deci va anuntam, atunci. dar sa apelati la ajutor ca sigur o sa va pot ajuta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning