Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

MaTzA 27-02-06 20:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mertan\"
poate sa puna cineva o harta cu bucerstiu si unde prisma2?

http://www.hartionline.ro/buc/harta/0.html poate te ajuta cumva

Skillzu 27-02-06 20:54

nu am nici o harta....oricum lasi si tu un numar de telefon...si acum depinde pe unde vii in buc...nush de unde se vine din bacau...dak vii pe dn1...e exact in drum..pe partea dreapta inainte sa ajungi in bucuresti....dak vii pe autostrada bucuresti pitesti..ar fi o solutie sa o iei pe centura..sau sa intri in buc si de la intrare sa te intalnesti cu icneva si sa vii.nu e greu.....te rezolvam....nu te lasam singur :D

MaTzA 27-02-06 21:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mertan\"
poate sa puna cineva o harta cu bucerstiu si unde prisma2?

http://www.hartionline.ro/buc/harta/0.html poate te ajuta cumva

Mishu-f 27-02-06 21:07

voi fi si eu prezent..... chiar dak nu cunosc pe nimeni pe forum.....ne cunoastem acolo :peace:

MaTzA 27-02-06 21:10

intra pe www.prisma.ro si poate te mai lamuresti cumva

shadow 27-02-06 21:22

O sa fie cea mai tare reuniune de pana acum!!!
Voi fii si eu pe acolo!!!

ra2 28-02-06 12:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mertan\"
perfecta treaba zerofast si RedAlert2(cred ca asta vrei sa zici 8) ) o sa ne interesam de pretz. cam cat costa sa faci asha ceva.

e in jur de 300-400 de mii cu tricou lor....si stiu si eu vreo 2 locuri unde se face asa cva :D

cls21b_EVO 28-02-06 15:05

...O sa fim si noi prezenti , ne recunoasteti dupa tricourile cu EVO ...si dBDrag racing !Oricum pe cativa va stiu ...si cred ca si voi p mine .

Psycho 01-03-06 01:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cls21b_EVO\"
...O sa fim si noi prezenti , ne recunoasteti dupa tricourile cu EVO ...si dBDrag racing !Oricum pe cativa va stiu ...si cred ca si voi p mine .

tu fiind purtator de cuvant tre sa vb in locul celorlatzi :P .... sal eu sunt mihai iar tuh eshti .. aici intervii tuh :) .. el este .. bla bla :) ...


cred k va ieshi ceva .. ceva ... urat de tot ... :) in sensu bun :)


woah .. nu trece draq mai rpd luna asta ?!

Snoopy[N.D.] 01-03-06 21:07

Cum se ajunge la prisma
 
Nici eu nu stiu cum se ajunge akolo dar lasa bai MaTzAnE ca ne descurcam noi ya dog :D 8)

BabyBlue_EVO 01-03-06 21:54

nu ca il voi ajuta shi eu deci fiecare va prezenta cate un membru :twisted: :twisted: :twisted:
he he lasand gluma deoparte asteptam cu nerabdare acest eveniment ce sper ca va fi total diferit de restul :) unde totzi pasionatii se vor intalnii sub acelashi acoperis/cer/haion/ :lol: :lol: SANATATE

mertan 02-03-06 14:49

intalnirea asta va fi foarte tare. avem si noi ocazia, o data pe an sa ne intalnim. sa ne mai impartasim parerile si ce am facut si ce vom face. o sa fie super. sa speram de ca prindem vreme buna. ne rugam la zeul tuningului.

BH-15-RIC 04-03-06 23:42

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by MaTzA
intra pe www.prisma.ro si poate te mai lamuresti cumva

NU prea cred ca e in dezvoltare asa ca incearca cu harta .

mertan 05-03-06 07:53

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
numai sa avem cu ce veni. nu cred ca vor fi probleme de orientare. plus ca eu o iau prin bucuresti. fix prin mijloc. ;)

Lucianos 05-03-06 08:43

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Au loc si astia de vreo 16 ani la intalnire?Sau is prea mic?:)


All times are GMT +2. The time now is 16:46.

- Copyright 2026 4Tuning