Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13604-concurs-tare-kitch-virtual.html)

LKS 02-05-06 11:33

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
masina aia merita pusa aici ...vezi tu ..cam aia inseamna tuning`u unui cadillac facut de un roman ...asha ca nu mai lasatzi cadillac`uri prin romania :)))

xizor 02-05-06 21:26

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Hai ca asta kiar ca e cea mai tare :pistoles::woowoo:

soricelu 06-05-06 23:05

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
https://img528.imageshack.us/img528/6...17032da.th.jpg
here
https://img222.imageshack.us/img222/4...copy8pa.th.jpg

sandrin 07-05-06 19:56

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
super tare.. :D pokemon's car :cool:

Most_Wanted 15-05-06 22:57

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
ma apuc si eu .....sa vezi ce ieseeee

sandrin 20-05-06 19:28

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
se mai aude ceva de concursu asta ? :)

Lukian_XXX 25-05-06 18:28

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
intru si eu in concurs cu o dacie!!!
nu e cine stie ce dar am incercat macar!!!

c i k y 07-06-06 10:20

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Ce se mai aude cu concursul asta ?

andrey2003 07-06-06 10:37

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
au trecut 3 luni... asteptam castigatorul...

giubau_v8 15-06-06 16:35

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
sper sa fie destul de kitch

giubau_v8 15-06-06 16:51

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
1 Attachment(s)
scuzati....uitasem sa ii fac ceva

giubau_v8 15-06-06 16:52

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
nu ne baga si pe noi nici un moderator in seama?

Ace Axel 15-06-06 19:27

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
marfa...vreau si io unu :lol: =)))

NightDevil 20-06-06 00:43

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
voi chiar aveti talent ...din partea mea la mai putine porcarii dastea ....cred ka la concursul asta trebuia sa participe dt .....:D

AdY9005 26-06-06 16:28

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
mai se face cv la topicu asta concurs sau cv ?


All times are GMT +2. The time now is 05:10.

- Copyright 2026 4Tuning