![]() |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
masina aia merita pusa aici ...vezi tu ..cam aia inseamna tuning`u unui cadillac facut de un roman ...asha ca nu mai lasatzi cadillac`uri prin romania :)))
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Hai ca asta kiar ca e cea mai tare :pistoles::woowoo:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
super tare.. :D pokemon's car :cool:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
ma apuc si eu .....sa vezi ce ieseeee
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
se mai aude ceva de concursu asta ? :)
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
intru si eu in concurs cu o dacie!!!
nu e cine stie ce dar am incercat macar!!! |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Ce se mai aude cu concursul asta ?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
au trecut 3 luni... asteptam castigatorul...
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
sper sa fie destul de kitch
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
1 Attachment(s)
scuzati....uitasem sa ii fac ceva
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
nu ne baga si pe noi nici un moderator in seama?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
marfa...vreau si io unu :lol: =)))
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
voi chiar aveti talent ...din partea mea la mai putine porcarii dastea ....cred ka la concursul asta trebuia sa participe dt .....:D
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
mai se face cv la topicu asta concurs sau cv ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:10. |
- Copyright 2026 4Tuning