![]() |
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Quote:
P.S. nu stiu ce detii dar sa stii ca nu esti obligat sa postezi modificarile masinii tale ....dar dc o faci deschide-ti topic pe forum la "masina mea" sau unde vrei u si discuti acolo ce vrei u ! daca o faci cum trebuie cu siguranta vei fi apreciat si u dar si masina ta ! exemple sunt atatea pe acest forum! |
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
super poze!SUPER ADEVARATE POZELE! BRAVO CRBL!! tre neaparat sa vin si eu la o sedinta la bucuresti..ma omori incet cu pozele tale..masinile sunt foarte frumoase...dar si fotograful care face pozele conteaza. respect!
ma scuzati pt post dublu...dar acu vad ca lumea se ia la harta pe aici..fratii mei..de ce va agasati ca x-ulescu are masina pe prima pagina a 4tuning-ului si voi nu..nu inteleg de ce va stresati atat..de ex:eu am masina mai tare si a mea nu a aparut...de unde atata ciuda si invidie..de ce atatea critici..incet incet ajung la concluzia ca acest site este plin de cocalari plini de invidie si figuri pe ei care in viata de zi cu zi asculta la maxim manele intr-un bmw tunat cu banii de la tata si incearca disperati sa ajunga on the 1st page. plm apreciati frumosul. pentru asta au fost puse pozele astea.. omul si-a facut masina. a iesit super tare zic eu.. nimanui nu ii pasa daca eu am bmw sau bugatii.. insa daca sunt oameni dornici sa se bage in seama sau alte chestii...trimite tata la redactia cox sau 4tuning sau de ce nu la pro tv un email si apari 1 2 in reviste sau la tv in okii lumii,sa vedem atunci critici asupra ta. in fine.. ma scuzati pentru acest post lung dar nu mam putut abtine..incercati pe viitor sa vedeti ceea ce e frumos in aceste poze si de ce nu munca fotografului! si mai lasati invidia si ciuda la o parte. imi cer scuze daca am jignit pe careva. |
parca ati avea 2 ani...fiecare e ofticat ca n-a aparut masina lui (sau RATB-ul in unele cazuri) pe prima pagina. grow up! misto si masina si pozele.
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
RS look, :-)
Arata bine masina, mult mai bine decat asa numitului ,,tiuning" de pe alte Renaulturi. Dar pun pariu ca nu prea suna bine. ... adica chestie logica: nu-ti faci look de RS pe un 1.5 DCI ca nu vei fi diferit de baietii cu 316 si M look.(dar pana la urma e treaba proprietarului.) |
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Problema unui forum public e că sunt admise atât comentariile pozitive cât şi cele negative, trebuie să înţelegeţi că singurul loc în care sunt acceptate doar laudele fierbinţi este ziarul "Scânteia", dar ăla a dispărut în '89.
Atât timp cât comentariile nu depăşesc limita bunului simţ şi nu atacă punctual membrii(inclusiv pe posesorul maşinii), ele vor rămâne. Totuşi, trebuie reţinut un aspect: înainte să aruncăm cu noroi trebuie să ne gândim dacă îl ajută pe proprietar cu ceva comentariul nostru. Simplul fapt că îi spunem ce masină naşpa are, fără să oferim o alternativă realistă şi pe aceeaşi scală (nu absurdităţi de genul: schimbă maşina, pune motor de x sute de cai, etc) nu îl încălzesc cu nimic, deci încercaţi să vă gânditi de 2 ori înainte să criticati. |
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
vad k "unii" pe aici se oftica ca nu apar masini care da ar trebui sa apara si ele , nu sunt satui de publicitate , si ca acesta prezentare pe prima pagina ar fi fost platita , eu am fost care l-a anuntat pe Iulian k este pe prima pagina pe site masina lui ... si a ramas SHoCk! spre deosebire de "capodoperele" altora apreciez masina asa cum este , si tuningul are categoriile lui , asa ca masina asta ar fi incadrata la o categorie de simpla si cu bun gust ,stock cum o vad "altii" nu are cum sa fie ;) pt ca arata intr-un fel nu va mai agitati atat ...
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Quote:
La faza ca a aparut cu relatii... nu prea cred a aparut pentru ca au fost trimise niste fotografii la redactie... si cam asta e tot... Si nu vad ce treaba ai tu cu masinile alea?? Sunt ale tale?? Daca vor sa apara stiu pe unde sa intrebe si cam ce trebuie sa faca... dar de cele mai multe ori orgoliul e mai presus de orice... |
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
perversiuni in latex...keep it tuned!!
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Nu vreau sa fiu rautacios,dar asta e exemplu de "masina tunata"? Masina arata ok,dar ce este spectaculos la ea? folia de pe capota?
E o masina draguta ca multe altele si nu are absolut nimic interesant. |
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Este reusita masina , dar nu inteleg de ce a aparut pe prima pagina . Chiar nu mai aveti ce stiri sa mai bagati? Este criza economica si s-a inventat un nou sistem de advertising pe 4Tuning. Ca un user normal , cand vad pe prima pagina o stire , ma astept la ceva fenomenal , dar acum nu am fost deloc impresionat . Masina este o masina modesta , aranjata de o persoana modesta dupa placul ei . Cu ce ma incanta pe mine ca user sa vad asa ceva ? Chiar credeti ca se incadreaza intre demonstratia lui loeb ,un db9 verde mat, nu stiu ce ferarri f430 si alte masina grozave ?
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Moderatori....va rog sa bagati mai multe ferrari si lamborghini :))))))))
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
salut! Frumoasa rau masinuta mai ales fiind un "bicorp" cu design originar.Succes in continuare si ai grija de ea ca poate multe masinuta aia!!!
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
F tare tineo tot asa Iulian....
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
si uite asa s-au facut 7 pagini de comentarii . " Any advertising is good advertising ! " .
|
Re: Cum poti sa modifici un Megane 2
Daca va intrebati de ce au disparut cele 17 comentarii de mai sus, asta e raspunsul: pentru ca este ultimul avertisment inainte de a sanctiona userii, indiferent de numarul de posturi, pentru faptul ca posteaza comentarii agresive, cu titlu de adevar absolut, referitoare la lati membri sau la masina din topic.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:29. |
- Copyright 2026 4Tuning