Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

bogdandra2001 04-11-09 17:36

Quote:

Originally Posted by bogdanu (Post 2779271)
cum te impaci cu cauciucurile? vad ca ai nankang ns2 daca nu ma insel..... am vazut masina prin bacau,arata bine....

salutare...ms , cu cauciucurile ma impac destul de bine avand in vedere pretul lor...cand le am pus prima data m am speriat, imi dadeau impresia ca masina aluneca, ca nu mai am aceeasi stabilitate,dar dupa cateva sute de km sunt in regula..sunt ok

Quote:

Originally Posted by BV83bax (Post 2779773)
ce motor ai?

e un 2.2 benzina 147 de cai

pwr_bz 12-11-09 07:05

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
:arrow:

Chelooo 12-11-09 22:38

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
Ce parere aveti de asta ?

X-centric 14-11-09 01:30

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
3 Attachment(s)
o bruneta.. :D

dany_rdn 14-11-09 01:32

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
frumoase jante, cat te-au dus?

X-centric 14-11-09 01:34

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
la ce anume te referi ? pretul lor ?cu tot cu cauciucuri undeva la 1600 europeni, schmidt space line 17' 9J

Livius 15-11-09 20:02

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
9 Attachment(s)
Ce spuneti de opelul meu?
Attachment 1177384
Attachment 1177385
Attachment 1177386
Attachment 1177387
Attachment 1177388
Attachment 1177389
Attachment 1177390
Attachment 1177391
Attachment 1177392

X-centric 21-11-09 03:56

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
3 Attachment(s)
inca visez la "inima'' lui UGA,acum are doar un sfi

CocoT 28 22-11-09 21:39

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
1 Attachment(s)
Under Construction!.. :oops:

GJ 64 GAB 23-11-09 20:53

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Quote:

Originally Posted by CocoT 28 (Post 2828278)
Under Construction!.. :oops:

Cea mai tare CO:X!

pwr_bz 25-11-09 07:00

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
6 Attachment(s)
:arrow:made in ro

mrk84 27-11-09 23:42

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
3 Attachment(s)
una mai vechiuta :)

GJ 64 GAB 28-11-09 13:31

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Quote:

Originally Posted by mrk84 (Post 2842922)
una mai vechiuta :)

Vechiuţă dar foarte drăguţă... Ai nişte date ale proprietarului? Vreau să-l īntreb cāte ceva despre maşină!

mrk84 28-11-09 16:58

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
eu sunt :)

Marius Barbulescu 04-12-09 17:27

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
5 Attachment(s)
e a mea:X:X


All times are GMT +2. The time now is 12:55.

- Copyright 2026 4Tuning