![]() |
le-o dat avertisment si 1 bulion amenda...naspa
|
yo vroiam sa imi povesteshti cum a veniot garda... cum vatzi imprashtiuat ca shobolanii la lumina... chesti de genu asta :twisted: :lol:
|
Eu n-am fost acolo. N-am mai fost la o cursa in Craiova de... de anu' trecut din vara, adica de aproape 1 an si... nici nu am de gand sa ma duc prea curand.
\"Detalii\" la: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=60 Sa incheiem offtopicul... |
Re:
12 ani ...... de gherla
Ce masina ai ma Gabi ? |
Eeeh! Un amarat de Oltcit cu motor de 1100 cmc, 11R, mai pe romaneste.
Totusi: de ce?! |
mah piry mah...
:lol: :lol: :lol: nu mai stresa omu' atat :P :wink: |
adevaru e ca numai in cluj cand apare garda si noi stam la o poveste in c toti fug ca niste shobolani .multi au vazut 2 fast 2 furious
nu stiam ca tre sa fugi de politie cand ii vezi poate data viitoare cand mergem cu parintii la un mic sau la un gratar daca apare garda si atunci o sa fugim de ei bine zice vio -- mai e ceva pana sa ne maturizam |
hai ma alex peste tot fug nu nu-mai in cj...........si la craiva nu -o fugit si l-o blocat politita drumu.
|
una e sa fugi cand te prinde asupra faptului, la curse... shi alta e sa fugi cand stai in C mashinile parcate... lumea la o poveste... oamenii tre sa ishi socata din cap ce au vazut in film...
|
3 Attachment(s)
Ontopic: am vazut mai devreme Viteza Maxima pe Prima TV. Le-a luat interviu celor de la Atlanta House, mai exact Manu Mihalache si copilotul sau. Acestia s-au declarat profund dezamagiti de organizarea acestui raliu.
Inainte de accident, aveau ~ 209 km/h, la intrarea in celula de timp, care era urmata de-o curba dreapta 3. Au franat cat s-a putut, au intrat in curba si au atins partea cu iarba de pe marginea drumului. Au intrat in sant, de unde masina n-a mai putut fi redresata. Nu ei au fost singurii nemultumiti. Acum... Calin Bucur, \"in actiune\" :cry: |
3 Attachment(s)
:arrow:
|
daaaaaaaamn... din ce cauza s-au rasturnat?
|
tek: asta nu mai stiu. Oricum, au fost 3 accidente grave (din cate stiu eu): Titi Aur, Manu Mihalache si cel al Renault-ului 5. Toate trei au avut ca motiv viteza si derapaj in curbe, acrosarea santului, si BUM!
PS: mi-am adus aminte ca Manu Mihalache a acuzat organizarea, pe motiv ca pe portiunea respectiva (cea in care a iesit in decor) nu exista comunicare (oficiali de traseu) si astfel nu au putut fi anuntati concurentii care urmau sa treaca pe proba speciala. \"George Grigorescu si Claudiu David au scapat ca prin urechile acului\", dupa cum spunea chiar Manu. |
Re:
da ma tekno sa vorbesti de parca nu ai fost acolo :)
o mers prea tare si so lovit de parapet ;) si BUM \"sa sara-n aer\" |
piry... pozele de mai sus is de la etapa de VTM.. nuh?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning