Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

cmdbass 25-10-09 17:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
da-mi Pm cu id`u tau...sa facem un drag..(eu am 240sx)..

Racer_e30 30-10-09 21:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu se mai da nimeni la drift offfff :-J

DannyKid 04-11-09 07:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am revenit. Pai...eu ma joc si Gta Sa-mp pe un server roleplay si de asta nu prea am timp de NFS. In fine.
Asta seara careva? Tocmai am stabilit un nou record cu Evo :)), 369 :D si culmeaaa ! e pt drift facut :| Nu credeam ca ma duc asa de mult cu el....

Racer_e30 04-11-09 10:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
pe mine ma gasiti mereu in weekend jucand nfs dar doar de-a latu acu jucam pe pLAN ca ni se pare mai usor de folosit deci va astept ori cu private mesage ori cu un buz pe mes si se rezolva. nu ma dau decat de-a latu si sper sa fim cel putin 4 care jucam oricum accept si 1vs 1
numai bine

DannyKid 05-11-09 18:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se baga careva ? Acum sunt si pe pLan si pe Hamachi...:D

DannyKid 06-11-09 11:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Haideti ma, se baga cineva? Drag sau Drift? Ca m-am plictisit sa ma joc cu strainii de pe pLan :(

cmdbass 06-11-09 12:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma bag eu:)
ai pm cu id meu ;)

DannyKid 09-11-09 11:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Pentru contrazicerile de pe pagina anterioara: 373 maxim cu Mitsubishi Lancer Evo 8 (in poza e 371 deoarece nu am fost atat de rapid sa apas pe tasta de print screen)
Iar dovada cu Skyline o sa o pun si pe aia....
On: Azi am jucat cu CmdBass si ..zic eu ca a iesit super. Am facut si drifting si draging.
La mai multe :twisted:

Later edit: Iata si dovada cu Skyline la 384 pentru ca nu am mai avut unde sa ii dau mai mult, atunci cand i`am dat 391 am incercat pe alta parte pe autostrada. Oricum, masina se duce si mai mult de 391....si nu mint si nu am coduri sau ceva...

Racer_e30 14-11-09 19:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
care te dai la drift ??? hai ca m-am dat pe tractiune spate

Mihai_TK 20-11-09 05:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
salut....as vrea si eu sa ma bag la drift cu cineva:D:D

world cars 26-11-09 18:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ai un drift eu nu am hamaki am tunngle e mai bun ca hamaki

StrictGamer 29-11-09 16:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
deci pana la urma s-a dus emh sa dus si serilea alea in care jucati impreuna asai?

DaViD TL 29-11-09 20:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
s-a dus emh si cam la vreo 3 luni dupa el sau dus si serile de ug2 oricum de vreo 3 luni chiar nu m-am mai jucat ,sunt curios care se mai da si daca se mai dau sa bage si niste poze ceva

world cars 29-11-09 21:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu se mai da nimeni eu sunt in echipa cu 2 baieti faceti-va si voi echipa si o punem de un drift .bafta

Xtremer 30-11-09 17:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut. Mi-am luat si eu hamachi. Serveru e 4tuningu2 ?.
Nick : Xtremer
Inca ceva...la drifturi jucati pe Parkade Drift 2?


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning