Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

Sese_RS 30-01-11 23:52

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by cloud206 (Post 4036234)
M-ar interesa daca aveti vreun body kit pentru un fiat stilo 4/5 usi.

sal. nu avem pentru aceasta masina nimic si nu vom face curand.:sad:

Sese_RS 02-02-11 22:43

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
capota audi s3 fara armatura prindere 5 puncte destinata drag prize aerisire compartiment mot.2,8kg greutate totala,scuze ptr. poze revin cu unele mai bune

Sese_RS 04-02-11 09:48

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4047200)
capota audi s3 fara armatura prindere 5 puncte destinata drag prize aerisire compartiment mot.2,8kg greutate totala,scuze ptr. poze revin cu unele mai bune

poze mai bunicele

Sese_RS 16-02-11 09:57

Re: RS Tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
incepe sezonu si am mai facut una alta ptr drift&drag:
usi e36 coupe
usi e30 coupe
capota e30
cap.potrbagaj e30
plafon e30

Spyder 16-02-11 16:44

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Salut!

Poti sa imi faci un eleron ca cel din imagine ? daca da la ce pret si cat dureaza, astept un PM.

merci

SEBASTIAN 16-02-11 21:17

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Felicitari pentru lucrari!
De departe in acest domeniu s-a conturat un lider.
;)

Sese_RS 16-02-11 21:42

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 4092074)
Felicitari pentru lucrari!
De departe in acest domeniu s-a conturat un lider.
;)

mutumesc ptr. aprecieri, e da lider incerc sa-mi fac treaba si sa fac banuti , numai ca unii nu prea stiu ce inseamna motorsportul si nu prea apreciaza munca mea si ca le ia servite din ro. adevarat la acelasi pret ca si afara dar transport? faptul ca eu le asez pe masina le fac sa vina acolo ca daca este ceva gresit nu raman cu banii da-ti aiurea, calitatea este asemanatoare , am investit si intr-o instalatie de fabricat carbon dar momentan nu afisez nimic ca la noi sunt scumpe si piesele din fibra de sticla,carbonu mai tarziu cand vom avea probabil o cultura auto mai dezvoltata ,momentan lucrez piese ptr. masina proprie ca asa este romanu trebuie sa vada sa puna mana si dupa da comanda :lol:

SEBASTIAN 17-02-11 05:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Totul are un inceput, iar tu ai inceput foarte frumos.
Cat despre clienti, poate avem norocul sa se educe si piata cumva in ceva timp.
Felicitari!

alexGTI 23-02-11 16:07

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
cat m-ar costa si cat ar dura urmatoarele piese facute din carbon (laminate)

mersi

Sese_RS 27-02-11 15:28

Re: RS Tuning Bucureşti
 
11 Attachment(s)
motoreta pregatita de expo cu ceva elemente de carbon 100% rstuning

Sese_RS 27-02-11 15:34

Re: RS Tuning Bucureşti
 
7 Attachment(s)
corvette c6 in transformare,influente z06,c6r momentan atat restu la expo:lol:

Sese_RS 27-02-11 15:51

Re: RS Tuning Bucureşti
 
4 Attachment(s)
bara fata clk lip brabus replica

alexGTI 28-02-11 09:56

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 4113492)
cat m-ar costa si cat ar dura urmatoarele piese facute din carbon (laminate)

mersi

sef,

un raspuns pt mine ?

mersi

Sese_RS 28-02-11 20:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 4128496)
sef,

un raspuns pt mine ?

mersi

sal. trebuie sa vad piesele life si pot face un pret.

DJ NICK R5 28-02-11 23:07

Re: RS Tuning Bucureşti
 
salut pentru astra g coupe ceva continuari bara fata spate ai ceva?si da-mi un pret daca da


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning