Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/129445-anvelope-second-hand-germania.html)

fanicaserv 15-12-09 20:14

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Quote:

Originally Posted by ducele (Post 2894871)
175.65.14 de iarna ai?

da am michelin,dunlop.pirelli etc la 80 lei/buc 0722214119

alexGTI 15-12-09 21:04

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
205/55 R16 de iarna ... ai ceva ?
dar sa nu fie foarte uzate

multumesc

Medox 15-12-09 22:01

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
sal. 195 60 R14 ai ceva? all weather de preferat. astept un pm ms. si la ce pret.

ClaudyuNSL 15-12-09 23:08

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
salutare.....ia zimi si mie 2 anvelope iarna 205.50.17 sau ceva apropiat.....spune-mi si pretul si gradul de uzura te rog

devil_boy 15-12-09 23:13

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
215/55/16 de iarna ai ceva?

fanicaserv 16-12-09 05:10

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 2895072)
205/55 R16 de iarna ... ai ceva ?
dar sa nu fie foarte uzate

multumesc

da am michelin,dunlop.pirelli etc la 120lei/buc 0722214119

fanicaserv 16-12-09 05:11

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Quote:

Originally Posted by devil_boy (Post 2895534)
215/55/16 de iarna ai ceva?

da am michelin,dunlop.pirelli etc la 120--150 lei/buc 0722214119

fanicaserv 16-12-09 05:12

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 2895513)
salutare.....ia zimi si mie 2 anvelope iarna 205.50.17 sau ceva apropiat.....spune-mi si pretul si gradul de uzura te rog

0722976177

cristiandvd 17-12-09 20:46

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
salut , pt iarna 215/45/17 sau 225/45/17 ai cumva goodyear ? sau daca nu ai altceva ?
Ms frumos

care_este 17-12-09 22:52

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Sakos, ce pana mea frate ca nu mai inteleg nimic. Pai vinzi tu aicea sau fanicaserv ?!!? Ca vad ca e threadul tau dar a intrat si fanicaserv pe fir. Eu cu cine vorbesc daca e ? Cu tine sau cu el ?

Mersi.

gabriell19 18-12-09 18:13

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
salut, ai si 205/55/16?
ma intereseaza 2 bucati.
calitate si pret?

B-84-RDV 18-12-09 21:16

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
aveti de vanzare si jante de tabla cu prindere 5x112 pe 15 ?

fanicaserv 19-12-09 03:40

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Quote:

Originally Posted by gabriell19 (Post 2903453)
salut, ai si 205/55/16?
ma intereseaza 2 bucati.
calitate si pret?

da am la 120--150--lei/buc 0722214119

vlad_mtvirus 28-12-09 13:29

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
Ceva 195/45/15 de vara ai?

Laurr_07 03-02-10 13:21

Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
 
ma intereseaza si pe mine ceva profil V pe 15 nu foarte uzate la ce pret ajung?


All times are GMT +2. The time now is 10:02.

- Copyright 2026 4Tuning