![]() |
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Quote:
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
205/55 R16 de iarna ... ai ceva ?
dar sa nu fie foarte uzate multumesc |
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
sal. 195 60 R14 ai ceva? all weather de preferat. astept un pm ms. si la ce pret.
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
salutare.....ia zimi si mie 2 anvelope iarna 205.50.17 sau ceva apropiat.....spune-mi si pretul si gradul de uzura te rog
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
215/55/16 de iarna ai ceva?
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Quote:
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Quote:
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Quote:
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
salut , pt iarna 215/45/17 sau 225/45/17 ai cumva goodyear ? sau daca nu ai altceva ?
Ms frumos |
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Sakos, ce pana mea frate ca nu mai inteleg nimic. Pai vinzi tu aicea sau fanicaserv ?!!? Ca vad ca e threadul tau dar a intrat si fanicaserv pe fir. Eu cu cine vorbesc daca e ? Cu tine sau cu el ?
Mersi. |
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
salut, ai si 205/55/16?
ma intereseaza 2 bucati. calitate si pret? |
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
aveti de vanzare si jante de tabla cu prindere 5x112 pe 15 ?
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Quote:
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
Ceva 195/45/15 de vara ai?
|
Re: ANVELOPE SECOND HAND GERMANIA
ma intereseaza si pe mine ceva profil V pe 15 nu foarte uzate la ce pret ajung?
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:02. |
- Copyright 2026 4Tuning