Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/128088-prima-imagine-oficiala-noul-grand-bentley.html)

SV25MBN 18-08-09 16:41

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Ca sa nu mai porneasca motorul, asa cum au scos si prima masina. Noxe in cladire inchisa, etc.

CT90SNR 18-08-09 17:21

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Oameni cu bani

Alex_pitesti 18-08-09 17:39

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
e ceva sa ai prima masina..iar cine tine la lucru' asta nu se uita la bani

uniquevl 18-08-09 20:44

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
e prea scump si urat cu bani aia mai bine iti iei un rols roice
:)) dar cine ar avea bani de asa ceva:D

vlad_strumph 18-08-09 20:49

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 2567105)
De ce masina a intrat "singura" pe scena si a iesit impinsa? Bateria oare? :lol:

Se vede ca ai 17 ani...modelul respectiv nu are electromotor,se porneste prin invartirea manuala a motorului...

Marius_mym89 18-08-09 21:07

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Quote:

Originally Posted by uniquevl (Post 2567753)
e prea scump si urat cu bani aia mai bine iti iei un rols roice
:)) dar cine ar avea bani de asa ceva:D

rols roice sa iti iei tu... sau poate vrei un bemveu sau opăl ??? :lol:
ON TOPIC : o gramada de bani dar....avand in vedere ca o sa aiba primul model... e ceva...oricum pentru unii banii nu sunt o problema ...asa ca... o gramada de bani dar....avand in vedere ca o sa aiba primul model... e ceva...oricum pentru unii banii nu sunt o problema ...asa ca... ;)

xxdadixx 18-08-09 22:23

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Farurile sunt urate, stopurile nu sunt originale deloc, evacuarea ff hidoasa.
Din dunga masina arata de nota 10!

Limba14 18-08-09 22:47

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
s-a vandut primul holbat-speriat !!!
:woowoo:

xht20 18-08-09 23:16

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Quote:

Originally Posted by PepsY (Post 2565513)
nu stiu,e frumoasa masina,luxoasa,doar ca ma asteptam la ceva mult mai impresionant,ar fii frumos daca am vedea poze si cu interiorul masinii

P.S.:Astept sa vad cum face un pusti d bani gata drifturi si cu rolls`u asta...:))


Rolls zici a? :))))))))))))) Stii despre ce masina se vorbeste in topicul asta?

vladberca 19-08-09 01:00

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
normal ca se mai gaseste si cate un maimutoi sa dea 500.000 $ pe hipopotamul asta... totusi ghost ul facut de rolls e cu mult peste aceasta hidosenie!

vladberca 19-08-09 01:07

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
m am referit la rolls ghost pt ca este ultimul model lansat de acestia pe piata...
iar dintre cele doua noi aparitii mi a placut cu mult mai mult ghost ul...
all the best!

andreicln 19-08-09 01:53

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
mi-se pare mie sau revine la forma originala tipica anilor 90 ' :X

Grigoras Cristian 19-08-09 09:55

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
Quote:

Originally Posted by zaetz (Post 2566872)
parerea mea : NU SE MERITA :)

si de unde pana unde "nu se"merita.
poate nu merita.

Darius DMS 19-08-09 09:56

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
dupa parerea mea,cei de la bentley au facut aceasta masina cu chinezii....

FloweRffs 19-08-09 10:51

Re: Prima imagine oficială cu noul Grand Bentley
 
cand ai bani, nici nu te uiti cat costa


All times are GMT +2. The time now is 09:18.

- Copyright 2026 4Tuning