![]() |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
17 Attachment(s)
4tuning days 2010
a 2-a stiu, am taiat din usa, dar imi place poza |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Dintre toate , imi plac cele cu ala impuscat si sistemul ala alpine! Spor la treaba in continuare!
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Cred ca alea doua sunt cele mai nereusite poze :lol: dar mersi. :) Ma bucur ca iti plac.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Şi eu am vrut să îi fac poze " piticului porno " din ( ultima poză ) dar m-am tot plimbat şi am uitat :)) , frumoase poze , succes în continuare !
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
Noua achizitie, CANON EOS 40D cu obiectiv SIGMA 18-200mm F3.5-6.3 DC OS (cu stabilizator optic)
First picture... (needitata, neatinsa, stock direct din aparat) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Sa-l stapanesti sanatos si multumim ptr colaborare cu pozele @ 4td2010romexpo
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Incearca sa nu mai faci la portrete fata asa ''plasticata' arata penibil
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
4 Attachment(s)
Mersi!
Am incercat niste blitzuri zilele astea. :) Ce a iesit.. :arrow: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
5 Attachment(s)
Portrait... :rolleyes2 Mai nou pe partea asta... parca tot am impresia ca nu stiu sa fac poze, doar la masini, si am zis sa incerc si altceva, sa invat sa incadrez si alt subiect intr-o poza, nu doar o masina.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Deci serios ...ai un stil de a le strica fetele , blurezi ..nu stiu ce le faci dar nu ies bine deloc ... incearca sa le lasi fetele mai naturale , eventual retusezi un cos doua ... dar nu asa ... urat ..lafel ca cele de la 4tuning day ....
incadrarea in poza e ok ... pozele sunt oke ...dar prelucrarea e un minus mare ... |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
:shock: le-ai tras cu 18-200-le? sorry, da nu ma pot abtine, ESTE ORIIIBIIIIL!!!
nu ma intelege gresit sunt mare fan Sigma, am un 10-20 si un 17-70, amandoua absolut superbe, dar ob asta e praf, pozele arata a cam ce ai scoate cu un telefon cu camera bunicel (strict ca scharf, nu comentez expunere, incadrare, compozitie, etc. , asta e cu totul alta discutie), scapa de la altfel ai dat degeaba banii pe 40d-u ala |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
da... cu 18-200 :|
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
naspa treaba, pacat :sad:
macar ai un body bun |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
pune una din ultimele poze neprelucrata ....sa vada si ochiu nostru cum scoate sigma .
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning