Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 21-03-10 21:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
17 Attachment(s)
4tuning days 2010
a 2-a stiu, am taiat din usa, dar imi place poza

Ingerasul99 22-03-10 19:26

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Dintre toate , imi plac cele cu ala impuscat si sistemul ala alpine! Spor la treaba in continuare!

Rares_CRM 22-03-10 20:12

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Cred ca alea doua sunt cele mai nereusite poze :lol: dar mersi. :) Ma bucur ca iti plac.

DTH 23-03-10 23:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Şi eu am vrut să îi fac poze " piticului porno " din ( ultima poză ) dar m-am tot plimbat şi am uitat :)) , frumoase poze , succes în continuare !

Rares_CRM 28-03-10 20:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Noua achizitie, CANON EOS 40D cu obiectiv SIGMA 18-200mm F3.5-6.3 DC OS (cu stabilizator optic)
First picture... (needitata, neatinsa, stock direct din aparat)

rommel 28-03-10 22:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3227598)
Noua achizitie, CANON EOS 40D cu obiectiv SIGMA 18-200mm F3.5-6.3 DC OS (cu stabilizator optic)
First picture... (needitata, neatinsa, stock direct din aparat)

Sa-l stapanesti sanatos si lumina buna, eu am asa ceva de aproape 2 ani si nu m-a dezamagit. ;)

EvLSant0S 31-03-10 00:34

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Sa-l stapanesti sanatos si multumim ptr colaborare cu pozele @ 4td2010romexpo

Capone_street 31-03-10 12:06

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Incearca sa nu mai faci la portrete fata asa ''plasticata' arata penibil

Rares_CRM 01-04-10 13:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Mersi!
Am incercat niste blitzuri zilele astea. :) Ce a iesit.. :arrow:

Rares_CRM 02-04-10 12:25

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Portrait... :rolleyes2 Mai nou pe partea asta... parca tot am impresia ca nu stiu sa fac poze, doar la masini, si am zis sa incerc si altceva, sa invat sa incadrez si alt subiect intr-o poza, nu doar o masina.

Most_Wanted 02-04-10 17:07

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Deci serios ...ai un stil de a le strica fetele , blurezi ..nu stiu ce le faci dar nu ies bine deloc ... incearca sa le lasi fetele mai naturale , eventual retusezi un cos doua ... dar nu asa ... urat ..lafel ca cele de la 4tuning day ....
incadrarea in poza e ok ... pozele sunt oke ...dar prelucrarea e un minus mare ...

3S-FE 03-04-10 02:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
:shock: le-ai tras cu 18-200-le? sorry, da nu ma pot abtine, ESTE ORIIIBIIIIL!!!

nu ma intelege gresit sunt mare fan Sigma, am un 10-20 si un 17-70, amandoua absolut superbe, dar ob asta e praf, pozele arata a cam ce ai scoate cu un telefon cu camera bunicel (strict ca scharf, nu comentez expunere, incadrare, compozitie, etc. , asta e cu totul alta discutie), scapa de la altfel ai dat degeaba banii pe 40d-u ala

Rares_CRM 03-04-10 10:39

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
da... cu 18-200 :|

3S-FE 03-04-10 15:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
naspa treaba, pacat :sad:

macar ai un body bun

Most_Wanted 03-04-10 18:17

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
pune una din ultimele poze neprelucrata ....sa vada si ochiu nostru cum scoate sigma .


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning