![]() |
Re: SF - OZN
1 Attachment(s)
Fenomene paranormale exista peste tot , cercetatorii incearca sa caute viata dincolo de sistemul solar , dar nu sunt in stare sa descopere anumite mistere de pe pamant , ca si lochness monster , jersey devil .Apropo , chupacabra cica a fost descoperit
https://www.youtube.com/watch?v=wYemBLuou90 |
Re: SF - OZN
Din pacate acesta pare mai mult un pui mort si putrezit de cangur.
Din cate stiu acel animal mitic era de fapt un animal ce traia in paduri,era cam cat un lup sau mai mare chiar cat un urs nu stiu bine,avea blana neagra si manca oi. |
Re: SF - OZN
Quote:
|
Re: SF - OZN
Forma capului si a dintilor, foarte asemanatoare a unui lup...îti dau mare dreptate în ceea ce ai spus, eu tot nu înteleg cum nu poate sä vadä dacä chiar exista monstru ala in lac, vine juma' de armata incercuie tot lacul, si intra 5-7 mini-submarine si gata..:-)
|
Re: SF - OZN
Oricum este chiar ciudat........ Scarboasa chestiunea aceasta....
Chiar nu arata prietenoasa cu acei colti lungi... Totusi eu zic ca este un mutant. Insa daca chiar sunt mai multi este posibil sa fie chiar o specie noua. O combinatie intre un coiot si o hiena. Adica fuge reoede si ataca la fel de repede. Nu o sa dorm bn la noapte. |
Re: SF - OZN
8 Attachment(s)
Quote:
Nici eu nu cred ca ala e chupacabra. Nu prea seamana cu ce descriau cei care se intalneau cu el. Referitor la monstrul din LochNess eu zic, parerea mea, ca e cea mai buna strategie de atras turisti naivi. E chiar absurd si penibil cand sustin ca in lacul ala exista o creatura care supravietuieste de milioane de ani. A fost un documentar pe Explorer, au demonstrat ca e imposibil sa traiasca o creatura acolo si sa nu fie prinsa...temperatura apei, monstrul trebuie sa ia aer si ar trebui sa iasa la suprafata, ar trebui sa existe o familie intreaga care sa se reproduca, ar fi agresiv, si cel mai tare argument...monstrul trebuie sa iasa la suprafata ca sa depuna oua. Au facut un experiment pe o ceata de turisti, batrani majoritatea. Aveau un bustean, un par luat dintr-un gard, in apa legat cu o sfoara pana la mal. Cand tragea de sfoara busteanul iesea la suprafata. A fost observat si i-au pus pe turisti sa deseneze ce au vazut...bineinteles toti au desenat forma capului lui Nessie. Creiereu uman asociaza, in functie de situatie ce vezi cu cea ce gandesti. Iti joaca feste. Lacul e foarte adanc, in documentar au facut o simulare, cica trage dopul lacului si toata apa se scurge.... zici ca era Marele Canion. Daca ar exista, nu ar putea fi prins foarte usor pentru ca exista multe pesteri imense in care s-ar putea ascunde. |
Re: SF - OZN
16 Attachment(s)
Imagini:
|
Re: SF - OZN
In primele doua poze din psotul #82 zici ca acea chestie e Alien din filmul cu aceelasi nume,cel putin capul e identic. Iar in postul #81 acei copii sunt considerati pe buna dreptate "demoni" caci chiar arata ca atare........ egh ce scarbosenii.
L.E. > ce este acel schelet din ultima poza din postul #82 ? |
Re: SF - OZN
Este un individ dintr-o specie hominidă pitică ce trăieşte în pădurile din Indonezia, nişte oameni-plante conform legendelor. Mai este o legendă că ar exista acolo şi o specie de elefanţi pitici, cît palma, fără glumă.
Mai este o imagine cu un bloc din actualul Liban, de circa 900 tone, care nu poate fi ridicat cu nici o macara de azi. Statueta aia cu armură cu model este din Venezuela. S-au găsit mai multe. Se numesc Dogu, şi cred că sunt o specie de vizitatori din trecut. Primul nu seamănă la cap cu alien; alien avea capul mult alungit în spate. |
Re: SF - OZN
Quote:
|
Re: SF - OZN
3 Attachment(s)
Daca tot s-au postat chestii scarboase pe aici m-am gandit sa vin si eu in ajutor!!!!! :D:-):lol::lol::lol:
Cu niste poze ce arata extraterestrul gasit in 1946 la Roswell unde (se pare ca) a avut loc celebrul accident al unei nave spatiale extraterestre. Imaginile pot fi vazute si intr-un clip... "Alien Autopsy" care este chiar putin horror. Oricum dupa ce m-am documentat se pare ca acel clip impreuna cu imaginiile aferente sunt false. Adica ce apare acolo nu e real. Exsista cateva detalii care dovedesc asta cum ar fi modul in care persoana in costum radioactiv tine acel cutit medical ca sa taie "pielea" fiintei. De asemenea tot atunci se poate vedea ca pielea se taie asemenea unui cauciuc,nu cum se taie o piele,de exemplu de porc. Si mai exsista cateva detalii in acel "laborator ce ori nu au ce cauta ori sunt prea moderne pentru 1946. Unii insa sustin veridicitatea acelui clip si totodata sustin exsistenta OZN-ului prelevat atunci in zona 51 sau poate in baza de la Montauk. Eu doar va arat imitatia de extraterestru.... care este curios extrem de asemanatoare cu cum ne gandim noi ca arata o astfel de fiinta.... ce coincidenta!!!! :rolleyes2:???: |
Re: SF - OZN
eu totusi cred ca ceva au ei acolo la area 51.....nu degeaba este asa pazit locul acela ...pana si muncitorii care merga acolo sunt luati in autobuze cu geamuri acoperite ....deci..totusi ceva au gasit americanii
|
Re: SF - OZN
Sau poate dezvolta ceva. Nu te-ai intrebat de ce aproape non-stop pe cerul bazei se pot vedea in imagini-spion tot felul de baloane sau aparate de zbor.... totusi nu OZN-uri?
Eu am cateva informatii citite despre un anume tip de care am mai pomenit B. Lazar ce sustine ca a lucrat acolo si ca ei au acolo in niste hangare mari 3 OZN-uri ce el sustine ca nu sunt human made ci alien made. El sustine ca stie si cum functioneaza acele aparate de zbor si arata asta in cateva clipuri pe youtube. Daca acel om chiar a lucrat acolo si daca ce spune este adevarat,adica dezveleste informatii "Top Secret" acum este sigur mort... pe cauze necunoscute.... :twisted: |
Re: SF - OZN
Quote:
|
Re: SF - OZN
6 Attachment(s)
Conteaza durerea sau banii ??? Inceputul invaziei Statelor Unite Americane. De fapt, magnitudinea izotopilor produsi de om a fost calculata de oamenii de studii de la Uranium Medical Research Center, in timpul calatoriilor lor in Afganistan, prin examenul unor campioni de urina si de sol. Ei au stabilit ca, cantitatea de material radioactiv artificial crescuse pana la de 2000 de ori in unele subiecte de studiu din vecinatatea zonelor bombardate. Si cum uraniul folosit in arme are un timp de injumatatire de 4,5 miliarde de ani, fortele armate USA au asigurat ca generatii de afgani sa sufere de cancer si deformatii. Aceasta cu siguranta nu este dezvoltare. De fapt, este cea mai mare crima comisa de oricine in istoria umanitatii. |
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning