Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Proiect Dacia VTM (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/120496-proiect-dacia-vtm.html)

alex- 11-12-09 16:12

Re: Proiect Dacia VTM
 
interesant.....bravo felicitari

skyZZo 11-12-09 17:45

Re: Proiect Dacia VTM
 
frumos proiect
mult noroc in continuare!;)

RapJustin 16-12-09 08:39

Re: Proiect Dacia VTM
 
Imi place ce vrei sa scoti din Dacie:) Spor la treaba:)

bodo 16-12-09 16:49

Re: Proiect Dacia VTM
 
din cate am auzit de la proprietar din lipsa fondurilor a taiat-o si a dus-o la fiare si a pastrat decat motorul si cutia din cate am inteles si din ce am auzit de la el,imi pare rau ca v-am dezamagit,deh criza asta loveste grav

skyZZo 16-12-09 18:00

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by bodo (Post 2897405)
din cate am auzit de la proprietar din lipsa fondurilor a taiat-o si a dus-o la fiare si a pastrat decat motorul si cutia din cate am inteles si din ce am auzit de la el,imi pare rau ca v-am dezamagit,deh criza asta loveste grav

mare pacat :sad:

tm8bnz 16-12-09 21:25

Re: Proiect Dacia VTM
 
Ca oricare altul din cele 90% de "proiecte" de pe tot forumului asta :lol:
Ce dezamagire...NOOT !

George RHD 16-12-09 21:42

Re: Proiect Dacia VTM
 
yo nu cred asa ceva nici dk stam o noapte la baut ...astept surprize din parte acestui proiect va salut:blahblah::blahblah::blahblah:

bodo 16-12-09 23:19

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by tm8bnz (Post 2898322)
Ca oricare altul din cele 90% de "proiecte" de pe tot forumului asta :lol:
Ce dezamagire...NOOT !

numai fi asa ironic,daca il ajutai tu cu banii poate numai era o dezamagire

Petyy007 11-01-10 20:41

Re: Proiect Dacia VTM
 
am citit tot threedul.....bafta in continuare!!!!!!!

piticku 12-01-10 00:19

Re: Proiect Dacia VTM
 
Hai ca esti tare Petyy007 parca ziceai ca ai citit thred-ul dacia a e la fiare vechi acum .... care continuare... :rolleyes2:?:

White_Dragon 12-01-10 14:17

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by piticku (Post 2968483)
Hai ca esti tare Petyy007 parca ziceai ca ai citit thred-ul dacia a e la fiare vechi acum .... care continuare... :rolleyes2:?:

:lol:

Petyy007 12-01-10 15:05

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by piticku (Post 2968483)
Hai ca esti tare Petyy007 parca ziceai ca ai citit thred-ul dacia a e la fiare vechi acum .... care continuare... :rolleyes2:?:

nu m-am exprimat yo corect,sau mai intzeles tu gresit:).....

tm8bnz 13-01-10 22:55

Re: Proiect Dacia VTM
 
Un tuning de calitate !

ciuperca gabriel 26-08-11 13:12

Re: Proiect Dacia VTM
 
0730619447 gabi ciuperca

lau4rally 14-01-12 10:56

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by tm8bnz (Post 2975019)
Un tuning de calitate !

revin pe acest topic
poate nu ai inteles tu bine, dar acela nu era un tuning si un proiect motorsport, proiectul a fost inceput de mine dar s-a renuntat la el din mai multe motive. dupa esuarea cu acea dacie sau mai pregatit alte masini cei drept nu personale si nu tuning (off-road, rally, vtm) dar sa renuntat la postarea evolutiilor pe acest forum din cauza ironiilor unora dintre useri
va multumesc
(in prezent se lucreaza tot la o dacie dar de data aceasta LOGAN si intr-un service profesional)


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning