Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Modificari custom Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/119388-modificari-custom-bucuresti.html)

Emil1990 15-01-10 22:45

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Quote:

Originally Posted by teo911 (Post 2255076)
Aceea e o bara de golf 4.

Se poate face si bara pt tine.

Da-mi add pe mess sa imi arati exact ce vrei si sa vb mai multe detalii.

cat costa sa faci o bara de golf asa ?

tetel_sorinel 01-07-10 21:18

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
salut, as dori daca se poate sa imi evezati din tabla buzele aripilor dupa spate pentru un E36 coupe, si daca se poate cam cat ar costa si un numar de telefon. Multumesc anticipat.

inchains0 03-03-11 21:19

Re: Modificari custom Bucureşti
 
salut, ma intereseaza un pret pentru un bad boy look + bari clean fata/spate la un cielo.

Ruff_Ryders 06-03-11 16:09

Re: Modificari custom Bucureşti
 
2 Attachment(s)
ai putea sa faci eleron ca in pozele alaturate?si ce pret?ms.stima

teo911 17-10-11 15:52

Re: Modificari custom Bucureşti
 
17 Attachment(s)
Scuze ca nu am mai postat de mult timp pe aici si nu am raspuns ultimilor intrebari.

Intre timp m-am mutat la alt garaj in zona Bucurestii noi/ Chitilei. Ma gasiti la acelasi nr de telefon. 0761322679

Atasez cateva poze cu cateva din lucrarile pe care le-am realizat in acest timp.

- Pleoape seat leon

- bara spate renault coupe -

- Un proiect mai complex - seat leon - bara fata, bara spate, pleoape integrate, dupa care evazari, eleron, pleoapa parbriz, unit usile spate

- si ceva lucru la masina mea - honda crx del sol

teo911 17-10-11 15:53

Re: Modificari custom Bucureşti
 
Am uitat sa precizez.

Montaj suspensie airride seat leon 2006 ( cel portocaliu)

nt98adu 03-03-13 09:49

Re: Modificari custom Bucureşti
 
2 Attachment(s)
O prelungire bara BMW E39, ai ceva? Nu ma intereseaza pentru bara M ci ptr. bara normala de nonfacelift.

Ceva ca in poza de mai jos, portiunea marcata cu paranteza alba. La BmW-ul albastru ar tb. montata.

masu 18-03-13 11:50

Re: Modificari custom Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut,

Ma intereseaza daca se poate face o bara ca cea din poza pentru un E36 coupe si care ar fi pretul.

Multumesc!

B997NDL 11-04-13 15:46

Re: Modificari custom Bucureşti
 
salut. as vrea sa vopsesc in culoarea masinii elemetele cromate de pe un Logan ph2 si un set de pleoape. poti sa le faci ? cam la ce pret ? multumesc. :)


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning