![]() |
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
Quote:
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
salut, as dori daca se poate sa imi evezati din tabla buzele aripilor dupa spate pentru un E36 coupe, si daca se poate cam cat ar costa si un numar de telefon. Multumesc anticipat.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut, ma intereseaza un pret pentru un bad boy look + bari clean fata/spate la un cielo.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
ai putea sa faci eleron ca in pozele alaturate?si ce pret?ms.stima
|
Re: Modificari custom Bucureşti
17 Attachment(s)
Scuze ca nu am mai postat de mult timp pe aici si nu am raspuns ultimilor intrebari.
Intre timp m-am mutat la alt garaj in zona Bucurestii noi/ Chitilei. Ma gasiti la acelasi nr de telefon. 0761322679 Atasez cateva poze cu cateva din lucrarile pe care le-am realizat in acest timp. - Pleoape seat leon - bara spate renault coupe - - Un proiect mai complex - seat leon - bara fata, bara spate, pleoape integrate, dupa care evazari, eleron, pleoapa parbriz, unit usile spate - si ceva lucru la masina mea - honda crx del sol |
Re: Modificari custom Bucureşti
Am uitat sa precizez.
Montaj suspensie airride seat leon 2006 ( cel portocaliu) |
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
O prelungire bara BMW E39, ai ceva? Nu ma intereseaza pentru bara M ci ptr. bara normala de nonfacelift.
Ceva ca in poza de mai jos, portiunea marcata cu paranteza alba. La BmW-ul albastru ar tb. montata. |
Re: Modificari custom Bucureşti
1 Attachment(s)
Salut,
Ma intereseaza daca se poate face o bara ca cea din poza pentru un E36 coupe si care ar fi pretul. Multumesc! |
Re: Modificari custom Bucureşti
salut. as vrea sa vopsesc in culoarea masinii elemetele cromate de pe un Logan ph2 si un set de pleoape. poti sa le faci ? cam la ce pret ? multumesc. :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning