Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - m-am indragostit prea repede (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118535-e36-indragostit-repede.html)

sprinter 25-05-09 21:12

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
alea sunt bujii bai :)) trimite mi numaru tau de telefon ca am facut magie si mi am sters toata agenda :)))

roGan 25-05-09 21:14

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
da ma, de bujii intreb;):boogy::boogy: u ce credeai ca intreb de clante?!:shock::shock::lol::lol::lol:

RideTheRiddle 25-05-09 21:17

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
da. ngk sunt cele mai bune parerea mea

sprinter 25-05-09 21:19

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
Hahahahha :))) m ai dat pe spate cu clantzele.... hai ca bag acum poze pe forum cu updateurile :D... ngk iridium sunt best buy ... plm daca iti iei sa mi zici si mie, ca poate iau si eu si dam comanda aman2, love u

roGan 25-05-09 21:20

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
si stii cumva cat e setu:?::?: oricum, momentan tre sa merg cu ea asa ca e greu cu finantele:???: sper ca intr-o saptamana sa o rezolv:oops:

sprinter 25-05-09 21:31

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
Bai nu mai tin minte, si sincer mi e lene sa dau search pe google :lol:
Si pana la urma cat poa sa fie... doar nu or fi 4 milioane bucata...

roGan 25-05-09 21:35

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
da ma!;) vb despre bujii poate comandam aman2, ne face o reducere ceva:):lol::lol: si poate le montam si aman2 undeva, unde`s 2 puterea creste si pretzu scade:2gun::peace:

sprinter 25-05-09 21:50

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
Corect corect :)))) vedem ce si cum sa vad cum stau cu banii, oricum am vrut sa comand eu acu vreo 2 luni bujii si ma duceau undeva la vreo 250 ron parca, nu mai tin minte exact...

roGan 25-05-09 21:54

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
ar fi bine sa fie doar atat:???: poate le luam in vreo 2 saptamani sa ajungem si noi la intrunire acolo cu bujii noi :-P:-P pe unde facem si noi niste poze belea?!:rolleyes2

BMnWA 27-05-09 18:38

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
sal,acuma am citit putin prin forum.. masina e frumoasa si mie imi place la nebunie cum arata cu jentile astea ,mai ales pe drum la o viteza de croaziera 30-40 arata cum nu arata nici un bbs sau etc. E tare simpatica, jentile o fac sa fie senzatie. Ce motor ai pe ea ?

roGan 27-05-09 19:02

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
da sa stii, la viteza de croaziera chiar dau inimaginabil :D;) dar sa stii ca si la o viteza mare stau bine, nu dardaie, nu schiteaza nimica;) pacat ca pe spate am tamburi, dar vreau sa se schimbe aceasta problema in scurt timp:rolleyes2 momentan e un 1.6, sper ca intr-o luna maxim 2 sa fie un 2.5 :twisted::twisted:

BMnWA 27-05-09 19:04

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
Quote:

Originally Posted by roGan (Post 2357169)
da sa stii, la viteza de croaziera chiar dau inimaginabil :D;) dar sa stii ca si la o viteza mare stau bine, nu dardaie, nu schiteaza nimica;) pacat ca pe spate am tamburi, dar vreau sa se schimbe aceasta problema in scurt timp:rolleyes2 momentan e un 1.6, sper ca intr-o luna maxim 2 sa fie un 2.5 :twisted::twisted:

daca ai 1.6 pe jentile alea atunci nu o sa simti aproape deloc un consum de 2.5 :)) ca sigur si astea iti iau la mers in oras pe aglomeratie 12-13 . Oricum un 2.5 este un fel de sky`s the limit. combinatia de jenti pe e36 e una de senzatie. :)

roGan 27-05-09 19:08

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
da, cam asta e consumu` dak nu mai mare cand vreau sa ma fac auzit :-P:D:headfones:headfones din evacuare :D si xcum momentan, vreau sa scap de motorasu asta :lol: si sa pun monster`u :-P dupa care mai pe la toamna-iarna niste OZ Mito, sau BBS RS GT...:???: sunt multe de facut, si multe pe care le am si eu in cap:rolleyes2

BMnWA 27-05-09 19:16

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
Quote:

Originally Posted by roGan (Post 2357194)
da, cam asta e consumu` dak nu mai mare cand vreau sa ma fac auzit :-P:D:headfones:headfones din evacuare :D si xcum momentan, vreau sa scap de motorasu asta :lol: si sa pun monster`u :-P dupa care mai pe la toamna-iarna niste OZ Mito, sau BBS RS GT...:???: sunt multe de facut, si multe pe care le am si eu in cap:rolleyes2


imi plac mai mult oz-urile decat bbs-urile. Si eu am acuma 1.8 pe ea dar cu 235/17 e destul de greoaie si nu mai da randamentele din iarna cu 185/15 :) .

sprinter 27-05-09 19:19

Re: E36 - m-am indragostit prea repede
 
Iar visezi ma?! :)) trezeste te frate tot la jante d astea o sa ramanem :lol:


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2024 4Tuning