![]() |
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
1 Attachment(s)
mazda mx6 versus clio sport ... legale constanta 2 mai 2004 daca nu ma insel ... :)
|
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
Ti-am vazut mx6 vreo cateva luni la service ,la Becoro ,pe independentei, anul trecut, in primavara, ai avut ceva la el?
|
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
Quote:
Da am schimbat motorul ca pe primul l-am prajit :)........ |
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
Quote:
|
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
Quote:
De Fiatu ala . . .la prima vedere mi s-o parut Toyota MR2 Mk1, m-am dumirit abia dupa ce le-ai postat numele (probabil din cauza oboselii imi scapa din detalii) Faina companie ai acolo . . . |
Re: mazda r x 7
Ce-ai mai rezolvat la ea? (sau prajit. . .)
|
Re: mazda r x 7
tare rau de tot nihales.tare rau...Din cate stiu eu gen a treia sunt 2 in tara dar se poate sa ma insel si sa fie ....numai una a lui mx6..cat despre mas de la udristei mi se pare ca nu mai are mot ei ca are ridicata capota prea mult ca sa incapa ceva mare ...arerea mea...
|
Re: mazda r x 7
Axela ,tu ai luat-o pe asta din neamt? ...am tot discutat si eu cu omul dar ,dupa ce ca-si batuse joc de motor,nici nu lasa din pretz deloc:(....se si lauda cu implantul lui care cica "prinde chiar si 140km/h"...zicea atunci...nu vreau sa ma gandesc la sfertul de mila...;))
|
Re: mazda r x 7
2 Attachment(s)
Scuze,merge rau forumul la ora asta(aglomeratie,deh),n-am reusit sa atasez ~1MB in 5min...(limita de timp pt editare post)
Din pacate nu-i de la conexiunea mea,situatie care-mi statea in putere s-o remediez,asa ca incerc sa le postez acum...La asta ma refeream Axela: |
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
10 Attachment(s)
La mx6 i-am desfacut motorul i-am schimbat segmentii, cuzinetii, si rulmentii din motor si am slefuit amandoua chiuloasele, adimisia si evacuarea ..:) !!
|
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
ce p*l@ mea tot vb aiurea????voi mu!t!lor stiti care sunt masini tari????tot respectul meu pentruMX6 si Sebastian!!!!voi cu ce va aratati????aaaaaaa??????????????cind ve-ti avea masini pregatite respectiv la nivelul unuia sau altuia atunci sa scrieti aici!!!!
P.S.-si sa vb atunci si la provocari la masinile astea!!!! P.S.2-sorry daca am scris ceva gresit(nu sunt din RO sunt din rep,Moldova,dar stiu ce vb!!!!) P.S.3-ROG SA MA IERTE TOTI CEI CE AU SCRI CEVA LA TEMA,DAR SUNT SATUL DE ABERATIILE ASTEA DE PE 4TUNING,ROG PE CINEVA DIN ADMINISTRATORI SA MAI INCHIDA CEVA DIN VORBELE ASTEA ALE PUSTILOR,SI CRED CA MAI BINE AR FI O LIMITA LA VIRSTA PE FORUMUL ASTA!!!!!!DOAR PENTRU CEI CE FAC PARTE DINT-UN ANUMIT CLUB SAU AU VIRSTA RESPECTIVA!!!!SA MA IERTATI DACA AM SCRIS CEVA INCORECT FATA DE UNII DIN VOI!!!! |
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
1 Attachment(s)
Quote:
Domnul care este in poza cu mine si cu rx7-le este domnul Kincses Istvan, de multe ori campionul ungariei la circuit inclusiv 2004 si 2005. La momentul actual el concureaza pe un rx8 cu motor cu trei rotoare (20B). El este cel care imi face toate modificarile la rx7-le meu ... :) Cateva poze cu rx-8 dansului de concurs.... |
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
1 Attachment(s)
inca o poza cu rx8-ul
|
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
5 Attachment(s)
Inca cateva poze cu mu mx6-le, care de asemenea este in lucru ... data viitoare cand sunt in romania imi ramane sa il vopsesc si sa ii pun la loc rotile de show !! :)....
|
Re: mazda mx6 & mazda rx7 gen3-a
2 Attachment(s)
Am stat in romania o sapt. si cateva zile dar a fost interesant......
Always good to be home ! :) Am fost la oradea cu prietenul meu sebi care a concurat cu golful lui 2 cu motor de vr6 .... super masinuta !!!!!! Cateva poze :) |
| All times are GMT +2. The time now is 21:13. |
- Copyright 2026 4Tuning