Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Danutz Bratosin 05-06-09 00:50

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Pai si daca ramai in pana undeva cu ea pe camp ce faci?:| tre' sa te inveti cat de cat si tu cu motoru...in caz de ceva sa sti ce sa-i faci;)

robisavage 05-06-09 07:13

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
trebuie , am mai invatat ceva, da inca nu ma risc sa umblu, mai bine astept

myky99 14-08-09 12:39

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ba 'tzar olteanu al naiba ..ce drag imi e de el:))

robisavage 21-08-09 20:50

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
4 Attachment(s)
cateva poze de cateva zile, am vopsit intre timp spoilerul spate negru, sper sa pot sa repar spoilerul fata, si se lucreaza la o incinta pentru subwoofere, o sa revin cu poze cand termin.

DJ-02-EBW 22-08-09 11:25

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
foarte frumos...imi place mult...bafta cu el in continuare :)

RideTheRiddle 22-08-09 11:28

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ba cand iti mai faci poze la masina ma mai chemi si pe mine, ca demult ziceam de o sedinta foto :D

bodyspeed 24-08-09 15:17

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2575914)
cateva poze de cateva zile, am vopsit intre timp spoilerul spate negru, sper sa pot sa repar spoilerul fata, si se lucreaza la o incinta pentru subwoofere, o sa revin cu poze cand termin.

;) Super fain pozele, mai ales prima cu reflexia de pe laterala ;)
mai aliniaza si tu toba :D.. si hai cu spoilarul fata ca merita sa ii dai o vopsea la amandoua si sa le pui ;) Bafta in continuare

robisavage 28-08-09 14:43

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
2 Attachment(s)
poze cu incinta.

nu am decupat inca mocheta din spatiul pentru al doilea woofer, si tre sa vad cum o prind sa stea acolo.

Alex_19Mig 28-08-09 18:38

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
O sa sune!!
Ai vopsit bara spate in negru?

robisavage 29-08-09 00:56

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
da , am vopsit spoilerul negru, tre sa gasesc statie buna sa vedem ce poate.

bobocu91 29-08-09 00:57

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
destul de mare...ai de gand sa nu mai pui bancheta din spate? :shock:

robisavage 29-08-09 01:00

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
nu mai pun bancheta, nici nu intentionam sa pun. tre sa vad cum prind incinta de caroserie, in rest nam probleme cu ea, poate cand o sa mai vina si subwoferele , si statia si condesnator si tot o sa fie cam greu, dar macar sa aud muzica, nu toba ;)

bobocu91 29-08-09 01:05

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Mi se paru cam mare in poze pentru a incapea cu bancheta pusa in poze, presupun ca este la milimetru facuta, adica echipata cu toate plasticele sa se inchida si hayonul.

Bafta si asteptam sa`l vedem terminat.

P.S. Lasa lumea sa vorbeasca, nu`ti mai face "inima rea" pentru ca nu ai de ce! :lol:

robisavage 29-08-09 01:06

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
se inchide haionul, se vad difuzoarele de sus. o sa revin cu post si poze cand montez tot, be back later

julaikos 29-08-09 09:31

re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
robisavage
daca incinta e sealed e prea mare pentru cele doua difuzoare car par a avea 20cm diametru la membrana


All times are GMT +2. The time now is 05:30.

- Copyright 2026 4Tuning