![]() |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Pai si daca ramai in pana undeva cu ea pe camp ce faci?:| tre' sa te inveti cat de cat si tu cu motoru...in caz de ceva sa sti ce sa-i faci;)
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
trebuie , am mai invatat ceva, da inca nu ma risc sa umblu, mai bine astept
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
ba 'tzar olteanu al naiba ..ce drag imi e de el:))
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
4 Attachment(s)
cateva poze de cateva zile, am vopsit intre timp spoilerul spate negru, sper sa pot sa repar spoilerul fata, si se lucreaza la o incinta pentru subwoofere, o sa revin cu poze cand termin.
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
foarte frumos...imi place mult...bafta cu el in continuare :)
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
ba cand iti mai faci poze la masina ma mai chemi si pe mine, ca demult ziceam de o sedinta foto :D
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
mai aliniaza si tu toba :D.. si hai cu spoilarul fata ca merita sa ii dai o vopsea la amandoua si sa le pui ;) Bafta in continuare |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
2 Attachment(s)
poze cu incinta.
nu am decupat inca mocheta din spatiul pentru al doilea woofer, si tre sa vad cum o prind sa stea acolo. |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
O sa sune!!
Ai vopsit bara spate in negru? |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
da , am vopsit spoilerul negru, tre sa gasesc statie buna sa vedem ce poate.
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
destul de mare...ai de gand sa nu mai pui bancheta din spate? :shock:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
nu mai pun bancheta, nici nu intentionam sa pun. tre sa vad cum prind incinta de caroserie, in rest nam probleme cu ea, poate cand o sa mai vina si subwoferele , si statia si condesnator si tot o sa fie cam greu, dar macar sa aud muzica, nu toba ;)
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Mi se paru cam mare in poze pentru a incapea cu bancheta pusa in poze, presupun ca este la milimetru facuta, adica echipata cu toate plasticele sa se inchida si hayonul.
Bafta si asteptam sa`l vedem terminat. P.S. Lasa lumea sa vorbeasca, nu`ti mai face "inima rea" pentru ca nu ai de ce! :lol: |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
se inchide haionul, se vad difuzoarele de sus. o sa revin cu post si poze cand montez tot, be back later
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
robisavage
daca incinta e sealed e prea mare pentru cele doua difuzoare car par a avea 20cm diametru la membrana |
| All times are GMT +2. The time now is 05:30. |
- Copyright 2026 4Tuning