![]() |
ink nu..:D :drunk: ...mai stau..putin..pana ma infing calumea in beutura..si mancare..:))/.. :lol: ....
De beut la tot 4tuning-ul..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
La multi ani tuturor!!!!!! Am mancat felu I :lol:
|
Bine-ai venit printre noi, sefu' :) Dupa cum vezi, am facut deschiderea oficiala! Chefu' a-nceput de vreo 2 ore si merge mai departe, pana pica si ultimu' om sub masa!
Cat despre nelamurirea ta, legata de \"revelion vs. palinca\", te sfatuiesc sa alegi cate putin din fiecare. Dai cu palinca, stingi cu o carafa de vin, mai bagi si putin revelion, apoi o iei de la capat. Va pup pe toti! Distractie placuta! |
ce faci peter?? deja te'ai imbatat?? de la 2 beri???? shi te'ai dat shi pe manele vad :D
|
Hai ca acuma am bagat Pindu..nu ca-s machedon..dar e muzica de petrecere..:)) :lol: :lol: ... :drunk: .....Cine se ofera la un dans ??? :lol: :lol: :lol: :lol: ....
:drunk: :drunk: |
la multi ani pt totzi posesorii de urshi. :) si nu numai. la multzi ani 2006. sa pseram ca in acest an se vor intampla multe.
|
Mi`e dor de flaviutza :))
unde e ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D: DD:D::DD: I MISS HER :)) =)) ornitorincul lui gabi ... si pitbull`ul meu :D:D:D:D |
nu nu acum e la incalzire peter
|
sa sune in difuzoare burn it up :D pacat ca nu sunt fete .... da vin mai incolo :D sa bem pentru asta
beau pentru fratii mei gabitu gratian vali zoliat blowwind zero cool santos madskilz tng pitu shantu florica adi uzi maouse bishop speeder michael ..... sry nu mai imi vin akum :D ffocus .... gabifxn andrey2003 criss micutu !!! si nu in ultimul rand toti care sunteti aici altuyri de mine azi de revelion :D multumesc pt atentie :D |
lolek,, las' ca'l shtiu yo pe peter,, un betiv shi jumatate :lol: :lol: asa e peter :?: :?: :?:
|
baaaaaaaaa.... mi`e somn :D
|
Mah acuma lasand betia si voia buna laoparte..sper ca anul viitor..sa fie mai bun ptr toti,sa nu mai existe certuri intre cluburi,sa nu se mai certe atata lumea pe forum....si sa fie cat mai multe curse legale organizate cat mai bine.......!!
Si acuma revenind la betie si voie buna....ce mai dregeti si mai mancati ? mah sa mancati cu moderatie..sa nu cumva sa aud maine..ca lu unu i s-a fakut rau. :cry: :lol: :lol: ....de beut puteti sa beti....alcoolul e natural..nu nik grav... :lol: :lol: ..doctoru recomanda..:) |
Domnilor...vă urez un sincer La Mulţi Ani! Văd ca deja aţi început petrecerea, foarte bine! O să fiu şi eu aici cu voi, la acest revelion 4tuning.
|
:)))) bei doctoru zice cate un paharel :))) nu cateva sticle
|
aveti grija sa nu intrati in coma alcoolica sau sa ajugeti ,, pe la spital :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:40. |
- Copyright 2026 4Tuning