Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   Renault 5 1.6D (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/104015-renault-5-1-6d.html)

bolidu' 12-04-10 19:25

Re: Renault 5 1.6D
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 3266170)
s-a vandut.... :)

a treia buburuza in colectie.

Nici tu nu esti pe treaba ta..a 3-a..:)
Felicitari de achizitie!

B XX ADI 12-04-10 20:59

Re: Renault 5 1.6D
 
veste buna!! sa nu mia ziceti ca nu spala masina...tocmai astazi ora 8:43 a primit o spalare:)

B 89 WRC 12-04-10 21:42

Re: Renault 5 1.6D
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 3269611)
ce oameni...

uuuuuuuuuoooooo.. faceti reclama naspa :)

lasa ca va arat eu voua...

masina asta nu va fi o ghena... nu are cum.

saptamana asta ii fac articulatia fata si in viitorul apropiat o sa ii schimb simeringul de la cautator ca pierde un pic de ulei din cutie (isi marcheaza teritoriul)

deja te apuci sa-l faci parca zicea omu ca a facut articulatia fata sau vrei sa-i bagi niste ghirma cum faci tu de obicei sau poate merge cu negrese vb cu morcov
nu a usturat-o vopseaua de la apa ?


All times are GMT +2. The time now is 09:44.

- Copyright 2026 4Tuning