Re: Renault 5 1.6D
Quote:
Originally Posted by miliady
(Post 3269611)
ce oameni...
uuuuuuuuuoooooo.. faceti reclama naspa :)
lasa ca va arat eu voua...
masina asta nu va fi o ghena... nu are cum.
saptamana asta ii fac articulatia fata si in viitorul apropiat o sa ii schimb simeringul de la cautator ca pierde un pic de ulei din cutie (isi marcheaza teritoriul)
|
deja te apuci sa-l faci parca zicea omu ca a facut articulatia fata sau vrei sa-i bagi niste ghirma cum faci tu de obicei sau poate merge cu negrese vb cu morcov
nu a usturat-o vopseaua de la apa ?
|