Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

ZET-EVO 23-02-06 19:49

As dorii sa va urez succes cu clubul! Si DMX... poate ca ai scris si tu iar eu am omis... nu conteaza varsta... ci conteaza pasiunea comuna si ambitia de a crea ceva. Si pornind de la o varsta frageda poti crea ceva maret capatand experienta, faurind legaturi si relatii.. nu? Apropo... dc dai espero-ul? Nu mai trage sau te-ai plictisit de el? Frumusica masina :P

13RvR 23-02-06 21:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZET-EVO\"
As dorii sa va urez succes cu clubul! Si DMX... poate ca ai scris si tu iar eu am omis... nu conteaza varsta... ci conteaza pasiunea comuna si ambitia de a crea ceva. Si pornind de la o varsta frageda poti crea ceva maret capatand experienta, faurind legaturi si relatii.. nu? Apropo... dc dai espero-ul? Nu mai trage sau te-ai plictisit de el? Frumusica masina :P

Merci pentru urari :)

Mustang 23-02-06 21:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xtreme-Razvan\"
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
vom vedea! succes in continuare

multzam fain...
razvane...cand sunt gata siglele noi ???
ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P

sa se intoarca baietii ratacitori din Europa .... si ai sa vezi... ;)

da mah...nu pleci de aici pana nu vad cum arata..
si daca ies dupa ce pleci...imi trimiti prin posta unu'...
sa vada si eu cum arata :D

kalvin77 07-03-06 04:10

Re: Xtreme Club Emotion
 
Asta ptr cei care au fondat clubul, sau ptr cei care pot face asta pe filiala constanta:
V-ati gandit si voi sa scoateti niste acte, clubul sa fie legal ? nu o adunatura de lunatici ?

peter 07-03-06 08:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
ne cam trebuie 1000 $ Cezar..dak ii dai tu nu ne suparam.....:P

mai stam un an sa capatam experientza....sa ne bucuram de cursele ilegale...ca apoi.. o sa stam doar la vorbe...

kalvin77 07-03-06 08:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
1000 de para costa actele vrei sa zici ?

peter 07-03-06 08:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
actele..alergatura..spaga..trebuie...

noi o sa ne facem legali stai linistit...tu bucurate cat mai poti de curse ilegale...cand intram in legalitate..mergi cu 50 pe drumuri publice..:)...

Psycho 07-03-06 10:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
10 milioane e clubu :)

peter 07-03-06 10:58

Re: Xtreme Club Emotion
 
plus spagi ? plus alergatura...plus alea alea...crd ca ajunge la 1 mie..sau 20 mil..

kalvin77 07-03-06 14:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
Hai ca ma ocup eu de acte ... da-mi mie 1000 si le fac eu, dar restu imi ramane mie ok ?

x-28-TRA 07-03-06 17:52

Re: Xtreme Club Emotion
 
atzi inceput sa visatzi cu 100 de euroo clubul:)))))))0

Mustang 07-03-06 21:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
ne cam trebuie 1000 $ Cezar..dak ii dai tu nu ne suparam.....:P

mai stam un an sa capatam experientza....sa ne bucuram de cursele ilegale...ca apoi.. o sa stam doar la vorbe...

vrei sa zici LEGALE ! ;)

kalvin77 07-03-06 21:51

Re: Xtreme Club Emotion
 
1000 ... Tra

Most_Wanted 09-03-06 16:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
Bah io pana acuma nu am vazut dcat o singura masiana de la clubul vostru un tico era in fata la lic auto....in rest nimik ..catzi suntetzi

ZET-EVO 09-03-06 16:12

Re: Xtreme Club Emotion
 
De parca de la mine ai vazut. :) Noi nu am pus siglele pe masini. Rusine sa ne fie. Si apropo de extreme... cine stie cati or fi si la fel nu au emblemele. Nu judecati asa superficial...


All times are GMT +2. The time now is 13:21.

- Copyright 2026 4Tuning