Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

Dark Side 10-05-09 13:46

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
CatalinM6,nu am zis ca nu are o poveste in spate sau ca nu este o valoare sentimentala doar ca realizarea machetei este dezastruoasa.. am si eu macheta asa ca nu vorbesc in nestiinta.

CatalinM6 10-05-09 14:30

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Dark Side,am inteles perfect ce ai vrut sa spui,doar ca sistemul nostru de "jurizare/apreciere" difera putin...atata tot....cel putin in cazul acestei machete.Bafta :)!

CatalinM6 15-05-09 14:01

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
9 Attachment(s)
20. Chevrolet Chevelle SS396 1966,de la Maisto

Am cumparat-o de la un coleg de pe forum,din pacate nu are oglinda de pe partea dreapta si un stop...cand voi avea timp,le voi repara (i-am scos si celalalt stop,pt simetrie :))
Cand mi-a sosit era foarte prafuita,dar dupa o baie buna..a iesit la iveala o culoare foarte frumoasa.
Detaliile sunt direct proportionale cu pretul...:D

Darius DMS 15-05-09 17:15

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
o ai de la sherbandell....asa-i?felicitari oricum....

CatalinM6 15-05-09 18:53

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Merci Darius!
Da!De la el o am...am asteptat-o cateva luni :))

AdY9005 15-05-09 20:24

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
1 Attachment(s)
Interesanta macheta asta . Ahhh si vezi ca nu lipseste oglinda din partea dreapta pentru ca asa e masina ...... :-)

CatalinM6 15-05-09 21:42

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Dupa o examinare mai amanuntita..sa stii ca am realizat si eu asta :)
Ai idee de ce?

dolb 15-05-09 21:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
asa erau masinile pana in anii 60..ceva de genu. Fara oglinda pe dreapta cum nici dacia 1300 (parca) nu are oglinda pe dreapta. Oricum super tari machete si sunt invidios. Sa ma inviti pe la tine sa ti le vad :D

lauTM 27-08-09 16:19

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
frumoasa coletie , mai ales cele muscle

CatalinM6 21-09-09 12:04

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Merci lauTM!
Din diverse motive...o perioada am lasat deoparte machetele,dar o sa revin :)
Momentan mi s-au "dus" acumulatorii de la camera foto si nu pot sa fac poze
:(
Urmeaza: Lexus IS 350 (primita cadou), Buick 1965 Gran Sport si Ford Mustang GT 1967 (cumparate de la un coleg de pe forum)

CatalinM6 24-09-09 10:02

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
21.Lexus IS 350,de la Bburago (primita cadou)

dolb 24-09-09 10:05

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
sincer, mie nu imi place ! si am vazut-o in multe benzinarii ! Bburago nu mai fac machete de calitate :( Bafta

CatalinM6 24-09-09 10:27

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
22.Buick Riviera Gran Sport 1965 (Maisto)
Imi cer scuze pt numarul mare de poze!

dolb 24-09-09 10:36

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Asa mai merge ! extraordinara macheta :) unde le gasesti man ? ca eu gasesc numai porcarii .

NECROPHORUS 24-09-09 10:42

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
frumoasa macheta, desi plecasem pt alta mi-a placut pe moment mai mult asta si mi-am luat-0 :D, bafta in continuare la colectionat.

:!::idea::arrow:


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning