![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
CatalinM6,nu am zis ca nu are o poveste in spate sau ca nu este o valoare sentimentala doar ca realizarea machetei este dezastruoasa.. am si eu macheta asa ca nu vorbesc in nestiinta.
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Dark Side,am inteles perfect ce ai vrut sa spui,doar ca sistemul nostru de "jurizare/apreciere" difera putin...atata tot....cel putin in cazul acestei machete.Bafta :)!
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
9 Attachment(s)
20. Chevrolet Chevelle SS396 1966,de la Maisto
Am cumparat-o de la un coleg de pe forum,din pacate nu are oglinda de pe partea dreapta si un stop...cand voi avea timp,le voi repara (i-am scos si celalalt stop,pt simetrie :)) Cand mi-a sosit era foarte prafuita,dar dupa o baie buna..a iesit la iveala o culoare foarte frumoasa. Detaliile sunt direct proportionale cu pretul...:D |
Re: Machetele mele - CatalinM6
o ai de la sherbandell....asa-i?felicitari oricum....
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Merci Darius!
Da!De la el o am...am asteptat-o cateva luni :)) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
1 Attachment(s)
Interesanta macheta asta . Ahhh si vezi ca nu lipseste oglinda din partea dreapta pentru ca asa e masina ...... :-)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Dupa o examinare mai amanuntita..sa stii ca am realizat si eu asta :)
Ai idee de ce? |
Re: Machetele mele - CatalinM6
asa erau masinile pana in anii 60..ceva de genu. Fara oglinda pe dreapta cum nici dacia 1300 (parca) nu are oglinda pe dreapta. Oricum super tari machete si sunt invidios. Sa ma inviti pe la tine sa ti le vad :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
frumoasa coletie , mai ales cele muscle
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Merci lauTM!
Din diverse motive...o perioada am lasat deoparte machetele,dar o sa revin :) Momentan mi s-au "dus" acumulatorii de la camera foto si nu pot sa fac poze :( Urmeaza: Lexus IS 350 (primita cadou), Buick 1965 Gran Sport si Ford Mustang GT 1967 (cumparate de la un coleg de pe forum) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
21.Lexus IS 350,de la Bburago (primita cadou)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
sincer, mie nu imi place ! si am vazut-o in multe benzinarii ! Bburago nu mai fac machete de calitate :( Bafta
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
22.Buick Riviera Gran Sport 1965 (Maisto)
Imi cer scuze pt numarul mare de poze! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Asa mai merge ! extraordinara macheta :) unde le gasesti man ? ca eu gasesc numai porcarii .
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
frumoasa macheta, desi plecasem pt alta mi-a placut pe moment mai mult asta si mi-am luat-0 :D, bafta in continuare la colectionat.
:!::idea::arrow: |
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning