![]() |
Re: Diverse discutii
Quote:
dar ne-a aratat la el in garaj neste bucati...mamaaaaa...... |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Bai fratzilor, faceti-ma si pe mine sa inteleg.
Jackalu' a cumparat Ursu' galben al lui Bobi MOM sau nu? Jackale, vezi ca am auzit ca vinde Bobi si E60-ul... Baga apartamentu' in Raid frate... O sa-ti faci colectie de ursi arde-te-ar focu' :lol: |
Re: Diverse discutii
2 Attachment(s)
apartamentu e deja la raid..:))........iau si taxiul...:)) si JHN-u........:P
deci 4 ursi in total........bineinteles fara parasolar........:)):)) |
Re: Diverse discutii
Discutzie pe mss cu Jakalu':
DONU™: si ce faci frate cu atatia ursi? Jackalu' - Inferno: ) Jackalu' - Inferno: vedem DONU™: sa moara baietii... esti la zoo? Jackalu' - Inferno: ) Jackalu' - Inferno: fac contract cu bucov DONU™: padurar direct te vad, cu o palariutza d-aia verde si cum le duci tu de mancare prin padure Jackalu' - Inferno: )))) DONU™: |
Re: Diverse discutii
Zapada la Predeal,ninge acum :D http://www.ziaresireviste.ro/index.p...ras=Predeal_23
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Ursii la hibernat, vapoarele in port, jantele de aliaj in pod...La revedere Brazi:x...bine te-am gasit Azuga!!! :) |
Re: Diverse discutii
Incepe sesiunea de drift :)) adio miros de cauciuc afumat...bine ai venit iarna :)) Banci si Tomberoane rupte...Jante strambe ...:)) toate la timpul lor
|
Re: Diverse discutii
pai o ardem diseara de proba? ce ziceti sa vd ce iese :twisted::evil:
|
Re: Diverse discutii
stati sa descarc si eu cumparaturile din limuzina si vin
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
gluma gluma ...dar nu e vreme de dat.... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning