Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

jakal 17-11-08 13:34

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 1869366)
ce jante? de urs?

da,nu spectaculoase, dar le vrea andrei pt iarna......BBS de golf 3..........

dar ne-a aratat la el in garaj neste bucati...mamaaaaa......

bobiMOM 17-11-08 13:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1869379)
da,nu spectaculoase, dar le vrea andrei pt iarna......BBS de golf 3..........

dar ne-a aratat la el in garaj neste bucati...mamaaaaa......

ceva `bomba` care sa mearga si pe tweety al meu?

jakal 17-11-08 13:47

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 1869389)
ceva `bomba` care sa mearga si pe tweety al meu?

daaaaaa...........dar nu am avut curaj sa intreb de preturi...cel mai mult mi-au placut unele cu buza polisata din 2 bucati care ti le faci ce J vrei tu......;)

bobiMOM 17-11-08 14:17

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1869415)
daaaaaa...........dar nu am avut curaj sa intreb de preturi...cel mai mult mi-au placut unele cu buza polisata din 2 bucati care ti le faci ce J vrei tu......;)

Nush dc pica bine pe Tweety jante polishate...le las p-astea deocamdata!!!

DONU' 17-11-08 14:27

Re: Diverse discutii
 
Bai fratzilor, faceti-ma si pe mine sa inteleg.
Jackalu' a cumparat Ursu' galben al lui Bobi MOM sau nu?
Jackale, vezi ca am auzit ca vinde Bobi si E60-ul...
Baga apartamentu' in Raid frate...
O sa-ti faci colectie de ursi arde-te-ar focu' :lol:

jakal 17-11-08 14:36

Re: Diverse discutii
 
2 Attachment(s)
apartamentu e deja la raid..:))........iau si taxiul...:)) si JHN-u........:P

deci 4 ursi in total........bineinteles fara parasolar........:)):))

DONU' 17-11-08 14:51

Re: Diverse discutii
 
Discutzie pe mss cu Jakalu':

DONU™: si ce faci frate cu atatia ursi?
Jackalu' - Inferno: )
Jackalu' - Inferno: vedem
DONU™: sa moara baietii... esti la zoo?
Jackalu' - Inferno: )
Jackalu' - Inferno: fac contract cu bucov
DONU™: padurar direct te vad, cu o palariutza d-aia verde si cum le duci tu de mancare prin padure
Jackalu' - Inferno: ))))
DONU™:

PH86MIN 17-11-08 15:56

Re: Diverse discutii
 
Zapada la Predeal,ninge acum :D http://www.ziaresireviste.ro/index.p...ras=Predeal_23

bobiMOM 17-11-08 16:17

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 1869688)

Incepe sezonul pacurei si al 4x4 :rolleyes2 Treaba buna!

Ursii la hibernat, vapoarele in port, jantele de aliaj in pod...La revedere Brazi:x...bine te-am gasit Azuga!!! :)

GiGiCarbiT 17-11-08 16:35

Re: Diverse discutii
 
Incepe sesiunea de drift :)) adio miros de cauciuc afumat...bine ai venit iarna :)) Banci si Tomberoane rupte...Jante strambe ...:)) toate la timpul lor

humvee_mmw 17-11-08 16:43

Re: Diverse discutii
 
pai o ardem diseara de proba? ce ziceti sa vd ce iese :twisted::evil:

kok-206 17-11-08 17:00

Re: Diverse discutii
 
stati sa descarc si eu cumparaturile din limuzina si vin

ph88bas 17-11-08 17:35

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by kok-206 (Post 1869833)
stati sa descarc si eu cumparaturile din limuzina si vin

hai hai k vin si eu dak e......cu diselul!

kok-206 17-11-08 17:38

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 1869939)
hai hai k vin si eu dak e......cu diselul!

sa nu-l uiti pe Taz :D

ph88bas 17-11-08 17:39

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by kok-206 (Post 1869946)
sa nu-l uiti pe Taz :D

ok k tot vin cu diselul.....
gluma gluma ...dar nu e vreme de dat....


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning